EAE Business School International

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EAE یک موسسه آموزش عالی بین المللی است. با 50 سال تجربه در مدرسه کسب و کار، EAE در آموزش بیش از 65،000 مدیر و حرفه ای شرکت داشته است. هر سال شرکت کنندگان از بیش از 72 کشور مهارت های خود را در EAE توسعه می دهند و آنها را قادر می سازد نقش مسئولیت در دنیای کسب و کار و سازمان را به عهده بگیرند.

فعالیت EAE در سه پردیس در دو دانشگاه انجام می شود: 2 در بارسلونا، برنامه هایی برای شرایط تحصیلی مشترک با دانشگاه ایتالیا و کاتالونیا و دوره مدیریت دولتی؛ و پردیس مادرید، که در آن برنامه های آموزش عالی با همکاری دانشگاه کامیلو خوزه کلا اجرا می شود. یکپارچگی EAE در بخش آموزش گروه Grupa Planeta موجب تقویت بیشتر در پروژه آموزش عالی کسب و کار موسسه شده است. پیوندهای و حمایت از Grupo Planeta، یک رهبر جهانی در زمینه تولید و انتشار مطالب در زمینه مدیریت، EAE تجربه خوبی را تقویت کرده و جایگاه ویژه ای را در میان مدارس تجاری اسپانیایی و بین المللی به ما می دهد.106806_4.jpg

مدرسه کسب و کار EAE در حال حاضر به عنوان دومین مدرسه کسب و کار در اسپانیا در رتبه بندی MERCO 2014 رتبه بندی شده است. این به خاطر اعتقاد محکمی به پروژه ما حاصل شده است: تلاش برای برتری تحصیلی برای تبدیل شدن به یک مرکز پیشرو در کیفیت مدیریت. با توجه به اهداف ما در این راستا، ما به طور کامل به دنیای کسب و کار و توسعه رهبران آینده متعهد هستیم. بنابراین، مدیران ما باید دارای سطح کیفی و مهارت هایی در زمینه مدیریت کسب و کار باشند که به آنها قدرت لازم برای اداره یک موسسه را به طور موثر تلقی می کند.

این هدف به ما رهنمون شده است که به طور فزاینده خواسته از خودمان داشته باشد. به عنوان یک نتیجه، استانداردهای بالای کیفیت اعمال شده توسط EAE این موسسه را تبدیل به اولین مدرسه بازرگانی اسپانیا برای کسب گواهینامه بین المللی کیفیت ISO 9001 شد، که سطح بالای آکادمی برنامه های ما را تأیید و تضمین می کند. ما همچنین اعتبار بخشی AEEDE را تأیید کرده ایم که نشان دهنده شناخت و درجه بندی علمی بهترین مدارس کسب و کار اسپانیایی است. EAE همچنین بخشی از نهادهای معتبر ملی و بین المللی مانند AACSB International (انجمن پیشرفت دانشکده های انسانی)، EFMD (بنیاد اروپایی توسعه مدیریت)، CLADEA (Consejo Latinoamericano de Escuelas de Administración)، ForQ (انجمن برای کیفیت در آموزش مادام العمر)، EBEN (شبکه اخلاق تجاری اروپا) و شبکه اروپایی MBA.

به طور خلاصه، در مدرسه کسب و کار EAE ما به شدت متعهد به آموزش رهبران کسب و کار از آینده با رویکرد به روشنی انسان و چشم انداز بین المللی است.106823_5.jpg

مکان ها

بارسلونا

Address
C/ d'Aragó, 55
08015 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید