EAE | Programas Distancia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شیوه ای که مردم یاد می گیرند تغییر کرده است

آموزش از راه دور در حال حاضر یک واقعیت در سراسر جهان است. بخش بزرگی از دانشگاه های اروپایی، آسیایی و آمریکایی برنامه های خود را و استادان راه دور ارائه می کنند. نوآوری آموزشی به لطف ظهور پشتیبانی های تکنولوژیکی جدید رخ داده است که تغییر شیوه ای را که مردم یاد می گیرند، ایجاد فرصت های بزرگی می کند.

مدرسه کسب و کار EAE، از این واقعیت جدید آگاه است، در سال 2007، برنامه های آموزشی Distance Online و Blended Blended را در برنامه های خود قرار داده است. به این ترتیب، دانش آموزان شما می توانند از مزایای بسیاری که در واقع از داشتن تحصیل در یک فاصله ای برخوردارند بهره مند شوند:

زندگی شخصی و کار را در بر می گیرد

استفاده فعال از فن آوری های جدید باعث می شود که فعالیت آموزشی را با زندگی حرفه ای و خانوادگی سازگار سازد.

با سرعت خودت

بدون تردید، یکی از مزایای بزرگ بودن در مطالعه در فاصله ای است. ویژگی های برنامه EAE Distance Online و Blended Blended برنامه ها به هر دانش آموز امکان می دهد که مطالعات را با سرعت خود سازگار کند، زیرا تقویم آموزشی انعطاف پذیر و سازگار با نیازهای هر دانش آموز است. مشاور ارشد در تمام دوره آموزشی با دانش آموز همراه خواهد بود با توجه به اینکه تا 3 سال برای تکمیل کارشناسی ارشد و 2 سال برای برنامه های بالاتر می باشد. 80 درصد دانش آموزان ما دوره های خود را در دوره 12 تا 18 ماه تکمیل می کنند.

کجا و وقتی می خواهید

مدرک Distance Distance و Blended Distance از راه دور به شما امکان می دهد تا در زمان و مکانی که دانشجویان می خواهند مطالعه کنید. مدل آموزشی آموزشی برنامه های EAE به هر شرایطی (در دسترس بودن زمان یا مکان جغرافیایی، به عنوان مثال) سازگار است.

این انعطاف پذیری هر شرایطی را برای دسترسی به پردیس آنلاین و ادامه تحصیل فراهم می کند. علاوه بر این، دانشجویان نیازی نیست که مواد آموزشی را با آنها در میان بگذارند، زیرا آنها را در یک نسخه دیجیتالی در پردیس در اختیار دارند.

شما زمان را صرفه جویی خواهید کرد

با استفاده از روش های آنلاین Distance یا Blended Learning، زمان صرفه جویی می شود: لازم نیست سفر به مکان هایی که کلاس ها آموزش می دهند. این دانش آموز است که تصمیم می گیرد که در آن می خواهد تحصیل کند.

شما شخصیت اصلی هستید

دانش آموز مرکز فعالیت آموزشی ما است: تمام مطالب و مدل آموزشی در اطراف نیازهای آنها متمرکز است. روش کار مدرسه کسب و کار EAE در سه حوزه است که دانش آموز را به عنوان محور اصلی تشکیل می دهند:

  • یادگیری مبتنی بر تجربه است: ما تمام مفاهیم نظری را به دنیای واقعی تطبیق می دهیم.

یادگیری مبتنی بر مشکلات است: دانش آموز باید به عقب ماندگی های مختلف پاسخ دهد و دانش را به دست آورد.

آموزش مبتنی بر مطالعه موارد است: معلمان شبیه سازی موارد واقعی در کلاس درس برای تحریک یادگیری دانش آموزان است.

علاوه بر این، دانش آموزان دانشگاه EAE School Online School و منابع، خدمات و فعالیت های خود را برای توسعه بیشتر فرآیند یادگیری خود دارند. همه این عناصر برای حمایت از خواسته ها و نگرانی های هر دانش آموز سازگار است.

مکان ها

اسپانیا آنلاین

Address
اسپانیا آنلاین, اسپانیا