EADA Business School Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EADA - تیم Escuela د آلتا Dirección Y Administración

فایننشال تایمز رتبه فعلی: 84 موسسه ما بر اساس ارزشهای تلاش، تعهد و کار خوبی انجام می شود تاسیس شد. ماموریت ما این است که برای کمک به یک جامعه عادلانه تر، متعادل تر و پایدار است. در سال 1957 بنا نهاده شده، EADA یکی از اولین نهادهای اسپانیایی به ارائه برنامه های آموزشی که به طور خاص دنیای کسب و کار هدف قرار داده بود.

ما همواره برای رویکرد علمی و عملی ما سخت بشود به استفاده از دانش به روز واقعی به شرکت روز جهانی شناخته شده است. روش آموزشی ما ترویج "یادگیری با انجام". بیش از 50 سال است EADA در خط مقدم آموزش بدهید و در شرکت برنامه هایی برای تربیت جامعه کسب و کار بوده است. روابط دیرینه ما با بیش از 350 شرکت های مرتبط ستون فقرات آموزش ما را تشکیل و در نظر دارد برای رسیدگی به نیازهای شرکت های بزرگ جهان را با تقاضای شرکت کنندگان در برنامه های ما را به یک نقش فعال در توسعه حرفه ای خود را است. بیش از 120،000 شرکت کننده از بیش از 40 کشور آموزشی خود را به ما، که به خودی خود نشان می دهد که EADA یکی از تازه ترین و معتبر مدارس کسب و کار در اروپا است سپرده. EADA یک موسسه باز، جمع و متنوع است. ما امیدواریم که قادر به همکاری با شما در جهت درک و رسیدگی به نیازهای آموزشی خود را.

ماموریت

ما یک، غیر انتفاعی موسسه گیری مستقل در بارسلون (اسپانیا) در سال 1957 تاسیس شد. ما در سازمان ها و شرکت های با ارزش های انسانی اعتقاد دارند. ما به آموزش و توسعه از مردم و به پیشبرد برتری حرفه ای اختصاص یافته است. از طریق تحقیقات و آموزش و پرورش ما قصد داریم به آموزش مدیران شرکت ها و سازمان که از لحاظ اقتصادی موثر، مسئولیت اجتماعی و سازگار با محیط زیست می باشد. ما قصد داریم در طول زمان به منظور قادر به تحمل نفوذ در جامعه است. ما خودمان را مدیریت کارآمد. ما نیاز به ایجاد یک سود از طریق فعالیت های ما به منظور حصول اطمینان صدا و آینده قابل دوام برای موسسه ما.

  • ما اعتقاد داریم که مدیران خوب هوش هیجانی، مهارت های حل مسئله و توانایی های رهبری. به همین دلیل، شرکت کنندگان که در برنامه منحصر به فرد توسعه حرفه ای (PDP) در مرکز آموزش های مسکونی EADA's است. از PDP شامل یک طرح رشد و شرکت کنندگان شخصی و حرفه ای به منظور توسعه مهارت های نرم افزاری مورد نیاز برای موفقیت در دنیای کسب و کار (تنوع فرهنگی، ارائه مهارت، تکنیک Negociation، رهبری و ادغام)

مکان ها

بارسلونا

Address
EADA
C/ Aragó 204 - 08011

CP 08011 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

اعتیار سنجی ها