University of Deusto: Deusto Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با وجود وضعیت فعلی برانگیخته شده توسط COVID-19 ، تیم پذیرش در دانشکده تجارت Deusto برای پاسخ به هر گونه سؤال در مورد برنامه های استاد ما از طریق ایمیل ، اسکایپ و یا از طریق تلفن در دسترس است.

DEUSTO BUSINESS SCHOOL: یک موسسه قدیم

دانشکده بازرگانی Deusto اولین مدرسه تجاری در اسپانیا است که بیش از یک صد سال سابقه به عنوان مرجع جهانی برای تحصیل در تجارت کاملاً گرد دارد. این پیشگام آموزش رهبران تجارت را در دو مکان خود پیشگام کرده است:

  • La Comercial که از سال 1916 بخشی از دانشگاه بیلبائو است.
  • ESTE ، در سال 1956 در پردیس سن سباستین ایجاد شد.

دانشکده بازرگانی Deusto در انسجام خود با سنت و پرستیژ قرنها متمایز است و همزمان همزمان گرایش های عمده ای را که در حال حاضر دنیای تجارت را متحول می کند پذیرفته است.

DBS به شما یک کادر آموزشی ارائه می دهد که توسط استادان دانشگاه Deusto و رهبران تجارت با تجربه گسترده تشکیل شده است. روش شناسی متنوع ، مدرن و تعاملی ما بر توسعه توانایی ها از طریق همکاری و نوآوری تمرکز دارد.

به عنوان فارغ التحصیل DBS ، شما از طریق فارغ التحصیلان Deusto Business به یک شبکه حرفه ای معتبر و رو به رشد با بیش از 15000 دانشجوی سابق پیوسته خواهید شد.

از طریق برنامه های ما ، دانش آموزان ما مهارت ها و شایستگی های مدیریت متنوعی را با توجه به ارزش های پایداری ، مسئولیت پذیری و اخلاق حرفه ای ایجاد می کنند.

با انجمن های دانشجویی ما این فرصت را خواهید داشت که دانش و سایر توانایی های خود را در زمینه سرمایه گذاری ، امور مالی و مشاوره پرورش دهید.

میزان اشتغال ما 95٪ * است. فارغ التحصیلان دانشکده بازرگانی Deusto در بسیاری از مناطق مختلف عملکردی در بخش خصوصی و دولتی فعالیت می کنند: خدمات بانکی ، امور مالی ، سرمایه گذاری ، بازاریابی ، مشاوره ، مدیریت.

ما یک رابطه تجاری و دانشگاه قوی داریم. بنابراین ، شما قادر خواهید بود به کنفرانسهای مختلفی که توسط متخصصان شرکتهای مهم برگزار می شود ، کمک کنید.

دویستو در بین 200 دانشگاه برتر جهان در زمینه تجارت و اقتصاد و رتبه اول در دانشگاه دانشگاه باسک با توجه به رتبه بندی دانشگاه جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2018 رتبه بندی شده است. دیوستو نیز با کسب مقام اول در رتبه دانشگاه - شرکت توسط رتبه بندی شد. بنیاد Everis ، به دلیل سازگاری با نیازهای سازمان ها در بخش خصوصی.

بین المللی کردن

دانشکده بازرگانی Deusto با برخی از بهترین مدارس و دانشگاههای جهانی تجارت ، با برنامه هایی که به صورت مشترک یا فشرده ماژولهایی تدریس می شوند ، در مراکز مشهور خارج از کشور ، توافق های مهم و اتحادهای استراتژیکی را حفظ می کند. علاوه بر این ، هر سال دئوستو از دانشجویان بین المللی از سراسر جهان استقبال می کند.

امکانات و سیرابی

پردیس بیلبائو

دانشگاه Deusto در بیلبائو ، یک مکان ممتاز در قلب بیلبائو ، روبروی موزه گوگنهایم در ساحل سمت راست رودخانه Nervion قرار دارد. La Comercial ، یک ساختمان تاریخی با نوسازی مدرن ، دارای مدرسه مدرسه Deusto است. كتابخانه دانشگاه فقط در كنار رودخانه نرويون يافت شده است و فضاهاي گسترده مطالعاتي گروهي و فردي را در اختيار شما قرار مي دهد. در محوطه دانشگاه ، دانش آموزان همچنین چندین محل ناهار خوری و کافه تریا ، و همچنین یک مرکز تناسب اندام و تندرستی به تازگی بازسازی شده "DeustoFit" و انواع فضای مشترک را پیدا خواهند کرد.

بیلبائو یک شهر کیهانی و پررونق در اروپا است که دارای عنوان بهترین شهر اروپایی 2018 است. این دوره از دهه 1990 وقتی موزه گوگنهایم به عنوان پرچمدار خود افتتاح شد ، در مقیاس گسترده و نوسازی محیط زیست و شهری قرار گرفته است. پس از سالها به عنوان یک قطب صنعتی ، نمادهای شهر جدید اکنون تجارت ، تفریح و فرهنگ است. مناطق ساحلی مجاور برای ورزش های آبی از قبیل گشت و گذار ، کوهنوردی ، غواصی و قایقرانی ایده آل است و رشته کوه های اطراف نیز گشت و گذارهای پیاده روی را در انواع تجربه های مختلف ارائه می دهند.

1

106095_CampusBilbao.jpg

پردیس سن سباستین

سان سباستین در سال 2016 به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا انتخاب شد. جشنواره بین المللی فیلم سن سباستین یکی از برجسته ترین اروپا است ، و "جازالدیا" و "چهارشنبه موسیقی" (به ترتیب به ترتیب جاز و موسیقی کلاسیک موسیقی) از مهمترین آنها فرهنگی است. حوادث ، بدون فراموش کردن جشن های سنتی سنتی شهر ، معروف به "Tamborrada". محله قدیمی سن سباستین یکی از بهترین مکان ها برای طعم غذاهای محلی اعم از معروف "pintxos" گرفته تا بهترین رستوران های غذاهای بهترین نویسنده است. پردیس سن سباستین از دانشگاه دئوستو، واقع در گردش د Mundaiz در سواحل رودخانه Urumea و در منطقه اطراف کریستینا-ENEA پارک، به شکل یک دانشگاه 32000 متر 2 پیچیده، درست در قلب از شهرستان.

3

4

چرا تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد؟

  • تمام برنامه های مدرسه بازرگانی Deusto برنامه های رسمی هستند.
  • تمام برنامه ها شامل نیاز کارآموزی است .
  • اگر شما دارای مدرک اقتصادی یا کسب و کار نیستید ، برخی از برنامه های کارشناسی ارشد مدرسه کسب و کار Deusto یک روش ایده آل است تا شما را به دنیای حرفه ای کسب و کار تبدیل کنید.
  • اگر در حال حاضر مدرک مدیریت کسب و کار دارید، استاد تخصصی در DBS مکمل ایده آل برای کمک به شما در شروع کار حرفه ای خود در زمینه کسب و کار خاص است.

بخش خدمات شغلی

خدمات زیر به کلیه شرکت کنندگان ارائه می شود: کمک به مدیریت پیشنهادهای کارآموزی ، ارائه شرکتها ، سمینارهای لازم برای تجهیز شرکت کنندگان به ابزارهایی جهت بهبود چشم انداز شغلی ، راهنمایی حرفه ای شخصی و غیره.

فارغ التحصیلان کار Deusto

Deusto Business Alumni شبکه ای است که متشکل از بیش از 15000 حرفه ای است که مقام های اصلی شرکت را در کلیه بخش ها هم در اسپانیا ، هم در اروپا و هم در خارج از کشور دارند.

اقامت

دانشگاه Deusto خدماتی را ارائه می دهد که به دانشجویان در یافتن محل اقامت در بیلبائو و سن سباستین کمک می کند. گزینه های متنوعی از جمله اقامت خصوصی ، اقامت در خانه و غیره ارائه می شود.

پردیس بیلبائو:

www.accommociationbilbao.deusto.es

پردیس سن سباستین:

www.accommodationsansebastian.deusto.es

روابط بین المللی

این بخش برنامه های مختلف کارآموزی و کلیه جنبه های مربوط به دانشجویان بین المللی در دانشگاه دوستو را مدیریت می کند.

اطلاعات بیشتر: international.deusto.es

زندگی دانشگاهی

دانشکده بازرگانی Deusto معتقد است که زندگی دانشگاه فراتر از کلاس است. DeustoCampus فعالیت های زیر را از جمله موارد دیگر ارائه می دهد: ورزش ، تئاتر ، کارگاه های نوشتن ، باشگاه بحث ، داوطلبان اجتماعی و تعاونی ، گروه های ایمانی و همبستگی.

www.campusdeusto.es

مکان ها

بیلبائو

Deusto Business School.

Address
Bilbao Campus

Hermanos Aguirre, 2

48014 بیلبائو, ناحیه باسک, اسپانیا
تلفن
+34 944 139 441

سن سباستین

Address
San Sebastian Campus
Mundaiz, 50

20012 سن سباستین, ناحیه باسک, اسپانیا
تلفن
+34 944 139 441

مادرید

Address
Madrid Headquarters
Castelló, 76

28006 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا
تلفن
+34 944 139 441