Bau Design College of Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی

BAU یک مرکز فراهم می کند که آموزش عالی در زمینه طراحی است. واقع در بارسلونا، یکی از شهرستانها پیشرو در زمینه طراحی، BAU در یک منطقه صنعتی از بیش از 6،000 M2 مجهز به اتاق خاص برای آموزش و چند منظوره فضاهای طراحی شده برای ترویج پژوهش، خلاقیت و نوآوری را واقع شده است.

آموزش های ارائه شده در Bau را تحقق در دانشگاه درجه در گرافیک، سمعی و بصری، طراحی داخلی و مد نیز به عنوان مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد. همچنین دوره های دیگر مانند دیپلم طراحی 'از Bau NIT: (BAU عصر)، در تخصص های طراحی گرافیک و طراحی داخلی، و دانشگاه تابستانی، علاوه بر طیف گسترده ای از دوره ها، دوره ها و کارگاه های تک نگاشت.

تاریخچه

BAU، کالج طراحی بارسلونا، در سال 1989 تاسیس شد، در ابتکار یک گروه از طراحان حرفه ای با حرفه های آموزشی و تدریس قوی، به عنوان یک مرکز مدرن درجه بالا، نوآورانه و چند رشته ای از مطالعات انجام شده در طراحی، برای تکمیل مدل از مراکز آموزش سنتی موجود در آن زمان در بارسلونا.

در سال 2003، از Bau خود را به حرکت به 22 @ منطقه، در حال حاضر نوآوری و منطقه طراحی از شهرستان، که در آن بازیابی و نوسازی یک منطقه با شکوه صنعتی از بیش از 6،000 M2، متعهد است.

2009 نقطه عطف مهم در تاریخ مرکز ما بود: در چارچوب از عالی آموزش و پرورش منطقه اروپا (EHEA)، BAU یک مرکز وابسته به دانشگاه ویک (UVIC) شد. به این ترتیب یک مرکز پیشگام در ارائه تحصیلات دانشگاهی برای مدرک کارشناسی در رشته طراحی شد.

کیفیت آموزش در Bau را، است که توسط آژانس کاتالان دانشگاه تضمین کیفیت (AQU کاتالونیا) ارزیابی، تضمین می کند حال و آینده ما است.

سیستم آموزشی

هدف از Bau و معلمان آن است که برای آموزش معاصر، پرسش، خلاق، طراحان باز می شود که قادر به درک تغییرات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و به توسعه پایدار متعهد برای پاسخ به نیازهای در حال تغییر از جامعه است.

مدل آموزش از Bau به ارمغان می آورد آموزش انسانی، فرهنگی، هنری، فنی و روش شناختی جامد است که با مشخصه تا به روز آموزش، متصل به جهان حرفه ای واقعی از فرهنگ دیدگاه پروژه. تضمین BAU کلاس های کوچک برای تشویق آموزش جامع، کار تیمی و آموزش شخصی، و مراقب باشید به تماشای بیش از فعالیت های تحقیق از هر دو معلمان و دانش آموزان به عنوان پایه ای برای افزایش مهارت های خلاق و نوآوری است.

تیم آموزش ها Bau اعمال نوآورانه، شیوه های تدریس با کیفیت بر اساس کاربرد یادگیری از طریق توسعه پروژه ها، و دانش آموزان می آموزد به کار دقیق و سیستماتیک برای رسیدن به حرفه ای از فرایند خلاق.

BAU با هدف ترویج چندزبانگی برای اهداف حرفه ای، و به ویژه تسلط بر زبان انگلیسی، به عنوان زبان ضروری برای رقابت در بازار اشتغال در زمینه طراحی و همچنین برای ورزش حرفه ای و به منظور کمک به شهرت بین المللی از دانش آموزان آن است.

مکان ها

بارسلونا

Address
Escuela Superior De Diseño Barcelona
c/ Pujades, 118

08005 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا