COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کوکو یک مرکز آموزش عالی خصوصی واقع در آلیکانته (اسپانیا) است. مدرسه کوکو، مدرسه ای که در سال 2003 تاسیس شد، متخصص در رشته های گسترده ای از مدرک کارشناسی ارشد مربوط به حرفه های مختلف طراحی، عکاسی و خلاقیت های تبلیغاتی است. دانشگاه معتبر کاتولیک سن آنتونیو د مورسیا (UCAM) تمامی مقاطع مدرسه کوکو را آموزش می دهد و به همین دلیل، این شخصیت دانشگاه است.

در حال حاضر درجه تخصص و تعالی COCO با توجه به موفقیت حرفه ای کارکنان آموزش خود در صنعت طراحی و ارتباطات در سطح ملی و بین المللی روز به روز در حال افزایش است.

رهبر ما با اعتقاد بر این است که آموزش باید از لحاظ عملی مفید باشد، بنابراین همه دوره های ما سال ها بعد طراحی شده اند، در حال حاضر با استفاده از فن آوری های جدید و رویکردهای ارتباطی جدید، به این ترتیب شرکت می کنیم با جریان روزانه بخش حرفه ای در تغییر دائمی در یک پویایی بر اساس حداکثر استفاده از زمان، غلبه، تشویق و تقاضا. برای این، دانشجویان کارشناسی ارشد و برنامه های تخصص دوگانه که آزمون های مربوطه را گذرانده اند و نمونه های خود را تحویل داده و تایید کرده اند و به آن آرزو می کنند، در کیسه شیوه ها و اشتغال گنجانده شده اند و برای آن یک جستجوی فعال انجام می شود.

COCO یک مدرسه جهانی است که از دانشجویان دیگر جوامع مانند مورسیا، والنسیا، مادرید، کستیللا لمنچا، اندلس یا گالیسیا و دانشجویان بین المللی از کشورهای روسیه، لهستان، کلمبیا، ونزوئلا، مکزیک، اکوادور، گواتمالا، شیلی، استقبال می کند. هلند، برزیل، پرتغال، فرانسه، انگلستان، پرو، پاناما و غیره

مکان ها

آلیکانته

Address
Avenida de Elche nº 157
03008 آلیکانته, جامعه والنسی, اسپانیا

آلیکانته

Address
Carrer Portugal, 2
03690 آلیکانته, جامعه والنسی, اسپانیا