CMI Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت

هدف از وجود WCC، کمک به بیداری جامعه برای ایجاد یک جهان جدید و بهتر از طریق تحقیق، توسعه و نوآوری و آموزش جامع انسانی است.

ما بر آموزش جدید در مدیریت سازمانی قرار می دهیم و ستون بنیادی را در یکپارچگی انسان و در مسئولیت همه افراد با جامعه و طبیعت قرار می دهیم تا به حل مسائل زمان ما کمک کنیم.


این 5 خط اصلی عمل CMI هستند:

 • به عنوان یک تحقیق، سازمان توسعه و نوآوری، دانش علمی و فنآوری آوانگارد را در هماهنگی و همکاری با عوامل صنعت تولید می کند.
 • ارائه محصولات و خدمات آموزشی برای تعالی در مدیریت آگاهانه سازمان ها، به حداکثر رساندن توسعه استعداد و توانایی های مردم.
 • از طریق بنیاد جهانی WCC، با حمایت از پیشرفت و بهبود توانایی های خود، افراد و گروه ها را با نیازهای ناخوشایند بدون در نظر گرفتن وضعیت یا مبادله خود، به افراد کمک می کند.
 • مشاوره و حمایت از ارتقای و ایجاد سازمان های مسئول جدید.
 • ارائه خدمات مشاوره ای پیشرفته به رهبران و سازمان هایی که به دنبال تعالی در خدمت جامعه هستند.

WCC کار می کند به عنوان یک اکوسیستم رشد کند که محصول و خدمات مسئولیتی را در بر می گیرد که کل چرخه را از نظر مفهوم این ایده تا پایان چرخه زندگی اش دربر می گیرد.


چشم انداز

برنامه های آتی WCC باید در سطح جهانی برای ایجاد یک جامعه در صلح و هماهنگی با محیط زیست از طریق تشکیل رهبران آگاه، یعنی کامل و مسئولانه، در سراسر جهان کمک کنند.

چشم انداز CMI باید مرجع جهانی در تدریس، مشاوره و کارآفرینی مربوط به رهبری و مدیریت آگاهانه مردم و سازمانها باشد.

 • تخصص و ویژگی های ما که ما را تشخیص می دهند.
 • ما می خواهیم مرکز مرجع در اروپا در مدیریت آگاهانه باشد.
 • موسسه پیونیر در تحقیق، توسعه و نوآوری در آموزش و مدیریت مسئولیت شرکت ها و سازمان ها.
 • هیئت علمی از پزشکان و محققان در خط مقدم زمینه های تخصصی WCC تشکیل شده است.
 • ما کارمان را دوست داریم و با شور و شوق پیشرفته ترین پیشرفت های علمی-فن آوری در حوزه های مدیریت و مدیریت، هدایت شده توسط یک روح برتر و خدمات.
 • برنامه های مطالعه با کیفیت بالا، طراحی شده برای دامنه و تاثیر جهانی.
 • متعهد به توسعه انفرادی انسان است.


روح جستجو برای کمال و بهبود مستمر

CMI متولد شد و برای تعالی و بهبود مستمر متولد شد، که به معنای همیشه با بالاترین کیفیت و وفاداری به تعهدات ما است.

درباره ما

تعهد ما به برتری بر موفقیت CMI، مؤسسه در تکامل مداوم است که آخرین پیشرفت های مدیریت مسئولانه شرکت ها و سازمان ها را به ارمغان می آورد.

کارآفرینی

کارآفرینی بخش مهمی از فعالیت های WCC است. استادان آنها در زمینه های مختلف کار می کنند: پژوهش در ایجاد سازمان ها، مشاوره برای شروع کار و حمایت از پروژه های کارآفرینی دانشجویان برنامه های MBA واجد شرایط. با این همه، WCC یک اکوسیستم منحصر به فرد ارائه می دهد که در آن یک کارآفرین می تواند تمام منابع لازم را برای به حداکثر رساندن شانس موفقیت خود پیدا کند.

همه این پروژه ها دارای یک روح مشترک هستند: ایجاد ایجاد مسئولیت پذیر.

محیط طبیعی، اجتماعی و اقتصادی

برای WCC، سازمان ها در محیط هایی که از دیدگاه های مختلف مانند محیط زیست، جامعه شناسی، اقتصادی و غیره تحت تأثیر قرار می گیرند، توسعه می یابند. بنابراین برای انجام یک رهبری واقعا مسئول، لازم است به مطالعه محیط زیست با یک رویکرد جامع و چند رشته ای غرق شوید.

محققان CMI به پدیده های علوم مختلف دست می یابند که به بازی و ارتباط آنها، انتقال آخرین نوآوری ها در این زمینه ها می پردازد.

تجاری و بازاریابی

گروه اساتید تحقیقاتی از منطقه بازاریابی و بازاریابی ابزار نوآورانه برای درک، استقرار و ترویج این رشته ها در بالاترین سطح است.

با بهینه سازی سازگاری با بازار جهانی و دیجیتال، یک دیدگاه آگاه و یکپارچه ارائه می شود که تمام عوامل اساسی این حوزه را برای رسیدن به تاثیر مثبت مورد نظر در ذهن مشتری و موفقیت مداوم و پایدار ارائه می دهد.

امور مالی

در WCC، محققان منطقه مالی تلاش می کنند تا پیشرفت های علمی را در زمینه های مختلفی که تجزیه و تحلیل اقتصادی و مالی و هزینه ای را وسیع تر و مفیدتر می سازند، فراهم کنند تا پیچیدگی های جهان را با گستره وسیع تر پوشش دهد و مدیریت کند. در حال حاضر و تمام احزاب تحت تاثیر فعالیت های شرکت ها، در نتیجه دستیابی به ارزیابی دقیق تر و متعهدانه از سلامت مالی سازمان.

استادان امور مالی، کارشناسان این رشته هستند و با مسیرهای شغلی موفق در بخش خود کار می کنند و تلاش می کنند که پیشگامان و مؤلفان مالی مسئولیت پذیر باشند.

عملیات

CMI به منظور توسعه اثرات مثبت بر جامعه و محیط زیست، ایجاد مدل های صنعتی و خدمات زیست محیطی و پایدار با بهره گیری از آخرین پیشرفت های علمی و فن آوری، اقدام به توسعه نوآوری هایی در جهت عملیات می کند.

استادان عملیات WCC گستره وسیعی از تجارب را به عنوان متخصصین در این زمینه پوشش می دهند و در راستای گسترش مرزهای دانش و انتقال وضعیت هنر در مناطق، بخش ها و مدل های کسب و کار قرار دارند.

مدیریت انسانی

WCC تغییر بزرگی را در جهت پرسنل نشان می دهد: تکامل آن به مدیریت انسانی، که متوقف می شود مردم را به عنوان یک منبع برای اهداف سازمان متمرکز می کند و در مردم اهمیت کلیدی و قهرمان واقعی را که در این به آنها مربوط به انسان است. یک دیدگاه کاملا احترام است که بر پایه آخرین پیشرفت های علوم اعصاب، روانشناسی، مدیریت و مدیریت است.

استراتژی

در حوزه استراتژی شورای همکاری خلیج فارس، تحولات جدید و نظریه هایی که از جمله تحقیقات در مورد تکامل مسئولیت اجتماعی شرکت ها و تاثیر آن بر مفهوم و اجرای استراتژیک سازمان ها صورت می گیرد، رهبری می شود. استادان WCC با تجربه گسترده در این زمینه به وضوح درک اهمیت و عواقب در همه زمینه های مدیریت استراتژیک را می یابند.

کیفیت

به دنبال کمال و حداکثر کیفیت در همه چیز ما یک بخش ضروری از WCC است. به همین دلیل است که جنبه متقابل همه افراد برنامه درسی است. دانشکده منطقه کیفیت متمرکز بر تمام ابعاد و نوآوری های مرتبط برای دستیابی به برتری مانند سیستم های مدیریتی، مدیریت، گواهینامه ها، استانداردها و غیره است.

CMI در محیطی نظیر مسئولیت اجتماعی شرکت می کند تا دیدگاه خود درباره سیستم های صدور گواهینامه را توسعه و انتقال دهد.

فن آوری های دیجیتال

CMI به عنوان یک مؤسسه جدید که در دوران دیجیتال متولد شده است، استادان پژوهشی علاقمند به مزایایی است که از زمان ما برای مدیریت سیستم های اطلاعات و ارتباطات ارائه می شود. در چهارچوب صنعت 4.0، شبکه های اجتماعی و دیجیتالی شدن رو به رشد در تمامی زمینه ها، دانشکده منطقه فناوری دیجیتال آموزش هایی را ارائه می دهد که شامل آخرین ابزار و دانش برای مدیریت سیستم های دیجیتال و فن آوری با برتری است.


تحقیق، توسعه و نوآوری

CMI موسسه تحقیق، توسعه و نوآوری است، بنابراین کار می کند تا فراتر از مرزهای دانش و توسعه فن آوری ها و نوآوری ها در زمینه های مختلف مانند مدیریت سازمان، فرایندهای تولید، نوآوری اجتماعی و غیره. .

بنابراین کلیسای WCC به طور عمده متشکل از پزشکان یا دانشجویان دکترا در زمینه های مختلف تخصص در موسسه است.

در ایجاد و مدیریت سازمان، WCC تاکید ویژه ای بر ویژگی های تحقیق، توسعه و نوآوری دارد، به همین دلیل برنامه های آن شامل این زمینه ها با دو هدف است: ایجاد پایگاه هایی برای مدیریت سازمان براساس IDI و به این ترتیب دانش آموزان دانش و مهارت هایی را به وجود می آورند که به آنها امکان می دهد تا برنامه تحصیلی دکترا را در آینده انجام دهند، به طوری که MBA های مسئول نیز به عنوان کارشناسی ارشد تحقیق، توسعه و نوآوری، شامل برنامه درسی برای تحقق یک کار تحقیقاتی

مکان ها

مادرید

Address
Avenida de Brasil, 29
مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا