توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت

هدف از وجود WCC، کمک به بیداری جامعه برای ایجاد یک جهان جدید و بهتر از طریق تحقیق، توسعه و نوآوری و آموزش جامع انسانی است.

ما بر آموزش جدید در مدیریت سازمانی قرار می دهیم و ستون بنیادی را در یکپارچگی انسان و در مسئولیت همه افراد با جامعه و طبیعت قرار می دهیم تا به حل مسائل زمان ما کمک کنیم.


این 5 خط اصلی عمل CMI هستند:

 • به عنوان یک تحقیق، سازمان توسعه و نوآوری، دانش علمی و فنآوری آوانگارد را در هماهنگی و همکاری با عوامل صنعت تولید می کند.
 • ارائه محصولات و خدمات آموزشی برای تعالی در مدیریت آگاهانه سازمان ها، به حداکثر رساندن توسعه استعداد و توانایی های مردم.
 • از طریق بنیاد جهانی WCC، با حمایت از پیشرفت و بهبود توانایی های خود، افراد و گروه ها را با نیازهای ناخوشایند بدون در نظر گرفتن وضعیت یا مبادله خود، به افراد کمک می کند.
 • مشاوره و حمایت از ارتقای و ایجاد سازمان های مسئول جدید.
 • ارائه خدمات مشاوره ای پیشرفته به رهبران و سازمان هایی که به دنبال تعالی در خدمت جامعه هستند.

WCC کار می کند به عنوان یک اکوسیستم رشد کند که محصول و خدمات مسئولیتی را در بر می گیرد که کل چرخه را از نظر مفهوم این ایده تا پایان چرخه زندگی اش دربر می گیرد.


چشم انداز

برنامه های آتی WCC باید در سطح جهانی برای ایجاد یک جامعه در صلح و هماهنگی با محیط زیست از طریق تشکیل رهبران آگاه، یعنی کامل و مسئولانه، در سراسر جهان کمک کنند.

چشم انداز CMI باید مرجع جهانی در تدریس، مشاوره و کارآفرینی مربوط به رهبری و مدیریت آگاهانه مردم و سازمانها باشد.

 • تخصص و ویژگی های ما که ما را تشخیص می دهند.
 • ما می خواهیم مرکز مرجع در اروپا در مدیریت آگاهانه باشد.
 • موسسه پیونیر در تحقیق، توسعه و نوآوری در آموزش و مدیریت مسئولیت شرکت ها و سازمان ها.
 • هیئت علمی از پزشکان و محققان در خط مقدم زمینه های تخصصی WCC تشکیل شده است.
 • ما کارمان را دوست داریم و با شور و شوق پیشرفته ترین پیشرفت های علمی-فن آوری در حوزه های مدیریت و مدیریت، هدایت شده توسط یک روح برتر و خدمات.
 • برنامه های مطالعه با کیفیت بالا، طراحی شده برای دامنه و تاثیر جهانی.
 • متعهد به توسعه انفرادی انسان است.


روح جستجو برای کمال و بهبود مستمر

CMI متولد شد و برای تعالی و بهبود مستمر متولد شد، که به معنای همیشه با بالاترین کیفیت و وفاداری به تعهدات ما است.

درباره ما

تعهد ما به برتری بر موفقیت CMI، مؤسسه در تکامل مداوم است که آخرین پیشرفت های مدیریت مسئولانه شرکت ها و سازمان ها را به ارمغان می آورد.

کارآفرینی

کارآفرینی بخش مهمی از فعالیت های WCC است. استادان آنها در زمینه های مختلف کار می کنند: پژوهش در ایجاد سازمان ها، مشاوره برای شروع کار و حمایت از پروژه های کارآفرینی دانشجویان برنامه های MBA واجد شرایط. با این همه، WCC یک اکوسیستم منحصر به فرد ارائه می دهد که در آن یک کارآفرین می تواند تمام منابع لازم را برای به حداکثر رساندن شانس موفقیت خود پیدا کند.

همه این پروژه ها دارای یک روح مشترک هستند: ایجاد ایجاد مسئولیت پذیر.

محیط طبیعی، اجتماعی و اقتصادی

برای WCC، سازمان ها در محیط هایی که از دیدگاه های مختلف مانند محیط زیست، جامعه شناسی، اقتصادی و غیره تحت تأثیر قرار می گیرند، توسعه می یابند. بنابراین برای انجام یک رهبری واقعا مسئول، لازم است به مطالعه محیط زیست با یک رویکرد جامع و چند رشته ای غرق شوید.

محققان CMI به پدیده های علوم مختلف دست می یابند که به بازی و ارتباط آنها، انتقال آخرین نوآوری ها در این زمینه ها می پردازد.

تجاری و بازاریابی

گروه اساتید تحقیقاتی از منطقه بازاریابی و بازاریابی ابزار نوآورانه برای درک، استقرار و ترویج این رشته ها در بالاترین سطح است.

با بهینه سازی سازگاری با بازار جهانی و دیجیتال، یک دیدگاه آگاه و یکپارچه ارائه می شود که تمام عوامل اساسی این حوزه را برای رسیدن به تاثیر مثبت مورد نظر در ذهن مشتری و موفقیت مداوم و پایدار ارائه می دهد.

امور مالی

در WCC، محققان منطقه مالی تلاش می کنند تا پیشرفت های علمی را در زمینه های مختلفی که تجزیه و تحلیل اقتصادی و مالی و هزینه ای را وسیع تر و مفیدتر می سازند، فراهم کنند تا پیچیدگی های جهان را با گستره وسیع تر پوشش دهد و مدیریت کند. در حال حاضر و تمام احزاب تحت تاثیر فعالیت های شرکت ها، در نتیجه دستیابی به ارزیابی دقیق تر و متعهدانه از سلامت مالی سازمان.

استادان امور مالی، کارشناسان این رشته هستند و با مسیرهای شغلی موفق در بخش خود کار می کنند و تلاش می کنند که پیشگامان و مؤلفان مالی مسئولیت پذیر باشند.

عملیات

CMI به منظور توسعه اثرات مثبت بر جامعه و محیط زیست، ایجاد مدل های صنعتی و خدمات زیست محیطی و پایدار با بهره گیری از آخرین پیشرفت های علمی و فن آوری، اقدام به توسعه نوآوری هایی در جهت عملیات می کند.

استادان عملیات WCC گستره وسیعی از تجارب را به عنوان متخصصین در این زمینه پوشش می دهند و در راستای گسترش مرزهای دانش و انتقال وضعیت هنر در مناطق، بخش ها و مدل های کسب و کار قرار دارند.

مدیریت انسانی

WCC تغییر بزرگی را در جهت پرسنل نشان می دهد: تکامل آن به مدیریت انسانی، که متوقف می شود مردم را به عنوان یک منبع برای اهداف سازمان متمرکز می کند و در مردم اهمیت کلیدی و قهرمان واقعی را که در این به آنها مربوط به انسان است. یک دیدگاه کاملا احترام است که بر پایه آخرین پیشرفت های علوم اعصاب، روانشناسی، مدیریت و مدیریت است.

استراتژی

در حوزه استراتژی شورای همکاری خلیج فارس، تحولات جدید و نظریه هایی که از جمله تحقیقات در مورد تکامل مسئولیت اجتماعی شرکت ها و تاثیر آن بر مفهوم و اجرای استراتژیک سازمان ها صورت می گیرد، رهبری می شود. استادان WCC با تجربه گسترده در این زمینه به وضوح درک اهمیت و عواقب در همه زمینه های مدیریت استراتژیک را می یابند.

کیفیت

به دنبال کمال و حداکثر کیفیت در همه چیز ما یک بخش ضروری از WCC است. به همین دلیل است که جنبه متقابل همه افراد برنامه درسی است. دانشکده منطقه کیفیت متمرکز بر تمام ابعاد و نوآوری های مرتبط برای دستیابی به برتری مانند سیستم های مدیریتی، مدیریت، گواهینامه ها، استانداردها و غیره است.

CMI در محیطی نظیر مسئولیت اجتماعی شرکت می کند تا دیدگاه خود درباره سیستم های صدور گواهینامه را توسعه و انتقال دهد.

فن آوری های دیجیتال

CMI به عنوان یک مؤسسه جدید که در دوران دیجیتال متولد شده است، استادان پژوهشی علاقمند به مزایایی است که از زمان ما برای مدیریت سیستم های اطلاعات و ارتباطات ارائه می شود. در چهارچوب صنعت 4.0، شبکه های اجتماعی و دیجیتالی شدن رو به رشد در تمامی زمینه ها، دانشکده منطقه فناوری دیجیتال آموزش هایی را ارائه می دهد که شامل آخرین ابزار و دانش برای مدیریت سیستم های دیجیتال و فن آوری با برتری است.


تحقیق، توسعه و نوآوری

CMI موسسه تحقیق، توسعه و نوآوری است، بنابراین کار می کند تا فراتر از مرزهای دانش و توسعه فن آوری ها و نوآوری ها در زمینه های مختلف مانند مدیریت سازمان، فرایندهای تولید، نوآوری اجتماعی و غیره. .

بنابراین کلیسای WCC به طور عمده متشکل از پزشکان یا دانشجویان دکترا در زمینه های مختلف تخصص در موسسه است.

در ایجاد و مدیریت سازمان، WCC تاکید ویژه ای بر ویژگی های تحقیق، توسعه و نوآوری دارد، به همین دلیل برنامه های آن شامل این زمینه ها با دو هدف است: ایجاد پایگاه هایی برای مدیریت سازمان براساس IDI و به این ترتیب دانش آموزان دانش و مهارت هایی را به وجود می آورند که به آنها امکان می دهد تا برنامه تحصیلی دکترا را در آینده انجام دهند، به طوری که MBA های مسئول نیز به عنوان کارشناسی ارشد تحقیق، توسعه و نوآوری، شامل برنامه درسی برای تحقق یک کار تحقیقاتی

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

CMI Business School

استاد مسئول مسئولیت اجتماعی و پایداری موسسه تحقیقات CMI قصد دارد خود را به عنوان یک مرجع مرجع در زمینه CSR و Sustainability در زمینه جهانی معرفی کند. این در حالت های مختل ... [+]

استاد مسئول مسئولیت اجتماعی و پایداری موسسه تحقیقات CMI قصد دارد خود را به عنوان یک مرجع مرجع در زمینه CSR و Sustainability در زمینه جهانی معرفی کند. این در شرایط مختلف، تمام وقت، پاره وقت و آنلاین ارائه می شود. این برنامه آخرین پیشرفت ها و بهترین شیوه ها را برای به کارگیری CSR و Sustainability می سازد که رانندگان واقعی رشد یکپارچه شرکت ها و سازمان ها هستند.

CMI یک مدرسه کسب و کار است که بر مسئولیت اجتماعی شرکت تمرکز دارد و مسئولیت اجتماعی و پایداری آن را به تمام افرادی که مایل به ایجاد یک برنامه تخصصی و مرجع در بخش هستند، به لطف دانشکده تحقیقاتی خود و برترین پیشرفت ها ارائه می دهد. علمی، نهادی و سازمانی در سطح جهانی.... [-]

اسپانیا Madrid
اکتبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
CMI Business School

استاد ما در Neuromarketing، بزرگ داده ها و تجارت مسئول، مدرک کارشناسی ارشد در شرایط مختلف، هفتگی، دو هفته ای و آنلاین، از ماه اکتبر برای سال تحصیلی 2019-2020 شروع خواهد ش ... [+]

استاد ما در Neuromarketing و تجارت مسئول، مدرک کارشناسی ارشد در شرایط مختلف، تمام وقت، پاره وقت و آنلاین از اکتبر آینده برای سال تحصیلی 2019-2020 آغاز خواهد شد. یک برنامه برتری، منحصر به فرد، واقعا تحول آمیز و نوآورانه برای توسعه کامل مهارت ها و مهارت های خود برای مدیریت آگاهانه شرکت ها و سازمان ها.

چرا در CMI کارشناسی ارشد می کنیدچالش های جاری نیاز به راه حل های مختلف و موثر برای بازگرداندن تعادل که جامعه و تقاضای طبیعت از شرکت ها و سازمان ها است.برای رشد به عنوان یک رهبر، مدیر و به عنوان یک فرد، ارتقاء توسعه شخصی است.برای تبدیل شدن به رهبر آگاهانه و به دست آوردن مهارت های مدیریت مسئول و مدیریت شرکت ها و سازمان ها.برای به دست آوردن دیدگاه جهانی که ما را قادر می سازد با موفقیت حل و فصل مشکلات پیچیده مواجه رهبران در سطح بین المللی است.برای به دست آوردن آخرین دانش و پیشرفت های تکنولوژیکی در دوران دیجیتال.برای ایجاد و مدیریت شرکت خود از ابتدا ، با پشتیبانی از منطقه راه اندازی CMI.بخشی از جامعه WCC ، کاملاً متعهد به توسعه یکپارچه آن باشید و بهترین خدمات و مزایای مؤسسه ما را به شما ارائه دهیم.کلاهبرداری از برنامه ها... [-]
اسپانیا Madrid
اکتبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
CMI Business School

استاد ما در مدیریت انسانی و توسعه سازمانی، مدرک کارشناسی ارشد در شرایط مختلف رو به رو و آنلاین، از اکتبر آینده برای سال تحصیلی 2019-2020 آغاز خواهد شد. این برنامه نشان ده ... [+]

شرایط:

هفتگی، سه شنبه و پنجشنبه بعد از ظهر.دو هفته ای، بعد از ظهر جمعه و صبح شنبه.آنلاین، 100٪ انعطاف پذیر، با معلم شخصی و کلاس های زندگی می کنند.

استاد ما در مدیریت انسانی و توسعه سازمانی، مدرک کارشناسی ارشد در شرایط مختلف رو به رو و آنلاین، از اکتبر آینده برای سال تحصیلی 2019-2020 آغاز خواهد شد. این برنامه نشان دهنده تکامل منابع انسانی است و آخرین روند، ابزار و دانش را در این زمینه اساسی برای رشد کسب و کار ارائه می دهد.... [-]

اسپانیا Madrid
اکتبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

¿Por qué elegiste CMI Business School?

El Mundo necesita líderes íntegros. CMI Business School