University CEU - Cardenal Herrera

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ما متعلق به دانشگاه بنیاد سان پابلو-CEU، مهم ترین سازمان آموزش و پرورش خصوصی در اسپانیا، داشتن بیش از 26000 دانشجو و 24 مرکز در هر سطح آموزشی، در میان کسانی که سه دانشگاه در مادرید، بارسلونا و والنسیا.

دانشگاه CEU Cardenal هرا دارای بیش از 40 سال تجربه در جامعه مستقل از والنسیا.

تعالی، آموزش انتگرال و توجه شخصی

ما به برتری آکادمیک و حرفه ای و تشکیل جدایی ناپذیر از دانش آموزان ما متعهد است. کالج بیش از آنچه در کلاس درس اتفاق می افتد، و آموزش شخصی کلید برای ما است.

در دانشگاه Cardenal هررا CEU ما معتقدیم که سال اول یک فرصت برای دانش آموزان برای هدایت آینده خود و برای تصمیم گیری در مسیر آنها در دانشگاه در چند سال آینده به دنبال خواهد داشت است. از روز اول ما ارائه می دهیم کمک به دانش آموزان در این سفر را از طریق آموزش و روابط نزدیک با دانشکده و خدمات دانشگاه خود را.

استادان می دانیم که کار خود را نه تنها به تدریس اما به اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز یاد می گیرد و فکری بالغ. آنها این کار را با گسترش کار خود را فراتر از کلاس درس. متعهد به زبان

یادگیری زبان یکی دیگر از اولویت های اصلی ما است. علاوه بر یادگیری و یا بهبود اسپانیایی (زبان دوم صحبت ترین در جهان)، به شما امکان دسترسی به تعداد زیادی از دوره های زبان های دیگر است که توسط ما ارائه خدمات زبان داشته باشد.

  • زبان چینی
  • زبان اسپانیایی
  • فرانسه
  • زبان آلمانی

آموزش عملی و استخدام

اولین تجربه کار دانش آموز در مراکز دانشگاه توسعه یافته، آنها با دقت بازسازی حالات حرفه ای آینده از رشته های مختلف. علاوه بر این دانشگاه نیز مرتب تجارب کار حرفه ای برای دانش آموزان ما در هر دو نهاد اسپانیایی و خارجی است. والنسیا به مقصد مورد علاقه برای دانش آموزان اراسموس است اسپانیا مقصد مورد علاقه برای دانش آموزان اروپایی برای شرکت در برنامه تبادل اراسموس باقی می ماند و آن هم کشوری است که بسیاری از دانش آموزان به دیگر کشورهای عضو می فرستد.

در طول سال تحصیلی 2011/2012، اسپانیا 39،300 دانش آموزان اراسموس، 15.5٪ از کل دریافت کرد.

والنسیا یکی از خفیف ترین شرایط آب و هوایی در اروپا است. این است که توسط آب و هوای ملایم مدیترانه ای شناخته شده است، با درجه حرارت متوسط ​​سالانه بالا 17ºC. تابستانهای گرم و زمستان بسیار خفیف هستند (در طول ماه های زمستان که درجه حرارت به ندرت کمتر از 10 ° C).

PACKAGE مهمان نوازی

اسکان: قبل از رسیدن شما قادر خواهد بود برای انتخاب محل اقامت در یک آپارتمان و یا در یک شهردار کالج (است که مانند یک سالن اقامت، اما با جایزه اضافه شده از فعالیت های فرهنگی، علمی، مذهبی و ورزشی). ما در حال حاضر انتخاب شده بهترین معاملات برای شما به طوری که شما می توانید از طریق گزینه های مختلف آنلاین فهرست. در هنگام ورود خود را در دانشگاه ما پس از آن می تواند به شما کمک کند به انتخاب برای اقامت، با توجه به آنچه به بهترین وجه مناسب نیازهای شما.

گرفتن تلفن: به محض ورود، شما یک سیم کارت، بنابراین شما می توانید صحبت کنید و گشت و گذار را از دقیقه اول دریافت خواهید کرد.

باز کردن حساب بانکی: کسی شما را به شاخه ای از بانکو سانتاندر، که بزرگترین بانک در اسپانیا داشتن حق دفتر در محوطه دانشگاه را همراهی کنند. ما کمک خواهد کرد که شما را به باز کردن یک حساب که به شما را به پول خود را 24/7 دسترسی داشته باشید. بانکو سانتاندر یک هزینه برای افراد غیر مقیم باز کردن حساب بانکی به اتهام نیست.

اسناد و مدارک دخول: شما لازم نیست که در مورد مدیریت تمام اسناد و مدارک دانشگاهی بین المللی، و یا پرداخت برای اسناد دخول در اسپانیا نگران باشید. دانشگاه این تمام اسناد بین المللی مدیریت و در پرداخت هزینه های مربوطه (هزینه برای به دست آوردن اعتبار در UNED).

همچنین شما می خواهد تمام اسناد و مدارک در مورد خدمات دانشگاه در هر زبان دلخواه شما (اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و یا)، و همچنین به عنوان بسته فرهنگی و گردشگری دریافت به طوری که شما می توانید شروع به کاوش Valencia از همان روز اول.

برداشت در هنگام ورود و ارائه شده با محل اقامت: ما خواهد آمد به شما جمع آوری در فرودگاه و یا ایستگاه، و شما را به یک هتل که در آن شب اول خود را از قبل پرداخت خواهد شد. روز بعد، شما قادر خواهید بود به بازدید از امکانات رفاهی مختلف است که شما شده اند به دنبال در آنلاین خواهد بود

اسناد و مدارک ID: ما نیز تمام اسناد ID است که شما به منظور تبدیل شدن به یک مقیم رسمی اسپانیا نیاز رسیدگی (NIE، ویزا، ثبت نام از اقامت و غیره)

کلاس های زبان: شما امکان دسترسی به یک دوره زبان خاص در اسپانیایی.

وقت فراغت: در طول چند هفته اول خود را در دانشگاه، به شما خواهد شد دعوت به شرکت در فعالیت های مختلف به به فرهنگ اسپانیایی یکپارچه، به عنوان مثال یک سفر به مناطق اطراف آن و، البته، این فرصت را به سعی کنید برخی از پائلا محلی است.

گرفتن در اطراف: شما داده خواهد شد یک کارت سفر Movilis به اطراف در اتوبوس، مترو و یا دوچرخه عمومی در چند هفته اول خود را.

همه این خدمات پس از پرداخت هزینه بین المللی به دانش آموزان ارائه می گردد. (600 €).

بیمه درمانی اختیاری: اگر شما علاقه مند هستند، ما می تواند به شما بیمه پزشکی 12 ماه ترتیب. مقدار هزینه به 400 € برای بیمه

اطلاعات بیشتر در مورد روند پذیرش: http://www.uchceu.com/en/new-student/admission-process

هزینه زندگی در والنسیا: http://blog.uchceu.es/international-relations/cost-of-living-in-valencia-why-valencia-is-theperfect-destination-for-your-studies-abroad/

چرا اسپانیا مقصد عالی برای تحصیل در خارج از کشور است: http://blog.uchceu.es/international-relations/4-reasons-why-spain-is-your-perfect-destination/

مکان ها

مونکادا

Universidad CEU Cardenal Herrera

Address
46113 مونکادا, جامعه والنسی, اسپانیا
تلفن
+34 961 36 90 00

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: