CESTE Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بهترین مدل آموزشی برای دانش آموزان و حرفه ای ها

در CEST، مدرسه بین المللی کسب و کار، ما به شما راه دیگری برای یادگیری ارائه می دهیم.

برای دانشجویان دانشگاه: مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل متعلق به بهترین مدل آموزشی در جهان: بریتانیا.

برای حرفه ای ها و مدیران: گواهینامه معتبر معتبر، برنامه های اجرایی و خدمات مربیگری برای کمک به شما در غلبه بر چالش بعدی حرفه حرفه ای خود.

مدل CEST

در CEST، Escuela Internacional de Negocios، ما به شما یک مدل آموزشی متفاوت ارائه می دهیم. برای دانشجویان: دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد با بهترین مدل آموزشی در جهان - بریتانیایی ها. برای حرفه ای ها و مدیران: گواهینامه های مهم و معتبر، برنامه های اجرایی و مربیگری برای شما برای غلبه بر چالش بعدی حرفه حرفه ای خود.

زمینه های تخصص ما

بانکداری و امور مالی

 • فن آوری اطلاعات و ارتباطات
 • مدیریت و مدیریت کسب و کار
 • لجستیک و مدیریت زنجیره تامین
 • گردشگری
 • کارآفرینی و نوآوری

پردیس آنلاین

محوطه دانشگاهی ما به منظور تسهیل در یادگیری دانش آموزان طراحی شده است و امکانات لازم برای آموزش خود را در اختیار شما قرار می دهد: محتوای چند رسانه ای تعاملی، گروه های بحث، مواد مکمل و منابع، کلاس های مجازی زندگی می کنند، وبینارهای ضبط شده و تمرین های خود ارزیابی.

مدل یادگیری آنلاین Ceste مبتنی بر ترکیبی استراتژیک از خود یادگیری، یادگیری هدایت شده، یادگیری اجتماعی و همکاری و احترام به ریتم هر دانش آموز است. ما یک تیم از مربیان متخصص داریم که در سراسر کل پروسه با دانش آموزان همراه می شوند و تبادل دانش بین جامعه دانشجویی را تشویق می کنند. ما در زمان و مکانی که دانش آموز در دسترس است، ارائه آموزش های کیفیت و چند منظوره را ارائه می دهیم.109452_pexels-photo-1068523.jpegrawpixel.com / Pexels

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

مأموریت

دانش آموزان نقطه کانونی کار ما و دلیل زندگی ما هستند.

برای آموزش و آموزش افرادی که دارای حرفه ای کارآفرین هستند، افرادی که در برابر چالش های دیجیتال سازی صالح هستند، در خدمت جامعه هستند، دارای یکپارچگی هستند و حمایت می کنند که توانایی ایجاد ارزش در شرکت ها، سازمان ها و جوامع خود دارند.

برای توسعه تجربه یادگیری با روش های ابتکاری و با تمرکز بر آموزش عملی در محتوا، مهارت ها و صلاحیت هایی که به توسعه شخصی و حرفه ای امکان می دهد.

ما تلاش می کنیم که کیفیت آموزش های ما را تضمین و بهبود بخشیم و از بهترین ها یاد بگیریم تا بتوانیم مشاغل دانشجویان را تسهیل کنیم و آنها مرکز مراحل یادگیری خود باشند.

چشم انداز

روش های نوآورانه و متعهد به آینده.

ما می خواهیم سهم ما در آموزش و پرورش، که نوآورانه و به طور دائم در مقایسه با خواسته های زندگی واقعی، ارائه شرکت ها و حرفه ای در Aragon، و همچنین تمام سرزمین ها و کشورها که ما می توانیم با برنامه های ما، با توسعه بیشتر و چشم انداز برای رشد اقتصادی و اجتماعی.

به عنوان یک مرکز دانشگاه، ما درک می کنیم که سهم ما نه تنها برای جوانان بلکه برای متخصصانی که در ما می خواهند تماس بگیرند تا به یادگیری و الهام بخشیدن به خود در فرصت های حرفه ای خود بپردازند.

ارزشها و فرهنگ

ارزش ها و سیاست های ما در راستای توسعه ی دانش آموزان ما، نقش آنها در فرایند یادگیری خود در هر دو محتوا و صلاحیت ها تمرکز می کنند و تمرکز ما بر محيطی است که در آن کار می کنیم، همانند ماموریت و دید ما.

به طور خلاصه، با توجه به مشارکت تماس های ما در UWTSD (دانشگاه ولز تریتی سنت دیوید)، از طریق:

 • همکاری و ایجاد مجموعه ای از روابط استراتژیک در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی. این نوع شبکه دارای انگیزه برای دانش آموزان، کارکنان و شرکای ماست تا یادگیری آینده جدید را ایجاد کنند.
 • ورود با قرار دادن دانش آموزان اول و حفظ آموزش مداوم بدون موانع. ما از دانش آموزان از همه زمینه ها و در هر نقطه در طول تحصیل خود حمایت می کنیم. ما فرصت های دوم و روند بازسازی حرفه ای را قبول می کنیم.
 • قابلیت کارآفرینی و خلاقیت، بهره گیری از مهارت های کارآفرینی، تحقیقاتی، خلاقانه و کارآفرینی دانش آموزان ما، ارائه برنامه های آموزشی است که به ایجاد فرصت های شغلی و توسعه مهارت های قابل انتقال می انجامد.
 • توسعه پايدار از طريق تمرکز براساس سيستمي که راه هاي آموزشي قابل توجه و مناسب را فراهم مي کند و مسئوليت اجتماعي و يادگيري را ترويج مي کند.
 • تعهد به همکاری در توسعه سرزمین هایی که در آن کار می کنیم، با اشاره ویژه به آراگون، توجه به نیازهای توسعه و تقویت نقاط قوت و تعهد هر کسی به آن.
 • مفهوم شهروندی جهانی از طریق توسعه سایر فعالیت های چند ملیتی و فرصت ها برای دانش آموزان، کارکنان و همکاران ما.
 • با کمک شرکای دانشگاهی ما، توسعه تحقیق و تاثیر اجتماعی آن، مطابق با اهداف خود.

ما یک مرکز دانشگاه هستیم که:

 • ارزش افزوده به تجربه یادگیری از طریق یک سیستم است که ترکیبی از آموزش عالی سنتی با فعالیت های تحقیق حرفه ای حرفه ای و حرفه ای با سختی تحصیلی و گرا به سمت کاربرد عملی؛
 • دارای برنامه تعریف شده از هر دو دوره کارشناسی و فارغ التحصیل، با ویژگی های متمایز در زمینه اشتغال، کسب و کار، آموزش پایدار و شهروندی جهانی است.
 • اختصاص داده شده به قدردانی از توانایی هر دانش آموز در سطح فردی و حمایت از آنها از طریق هر مرحله از آموزش آنها است؛
 • یکی از پیشگامان روشهای جدید در زمینه آموزش و کار حرفه ای است که مهارت های کارگران و خود کسب و کار را بهبود می بخشد؛ و
 • متعهد به هر جنبه ای از توسعه پایدار است.

مکان ها

ساراگوزا

Address
Paseo Infantes de España, nº 3
50012 ساراگوزا, آراگون, اسپانیا