توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MEET CESCOMPOL: ارتباطات و سیاست

مرکز مطالعات عالی ارتباطات و بازاریابی سیاسی یک موسسه خصوصی است که به آموزش، تحقیق و مشاوره در زمینه های مختلف مربوط به اجرای سیاست اختصاص یافته است. این مرکز در مادرید فعالیت خود را در قلمرو ملی و در کشورهای مختلف آمریکای لاتین گسترش می دهد.

از منظر جهانی و بین رشته ای، فعالیت خود را بر آموزش خدمتگزاران دولتی، مدیران، تحلیلگران و مشاوران سیاسی و همچنین متخصصین بخش خصوصی مرتبط با امور دولتی متمرکز می کند.

مرکز متشکل از دانشگاهیان و مشاوران ملی و بین المللی با تجربه ثابت شده در طراحی، اجرا و ارزیابی سیاست های عمومی، برنامه های دولت در سه سطح اداره، راهبردهای ارتباطی و بازاریابی سیاسی و مبارزات انتخاباتی .

فعالیت مرکز

آموزش

برنامه های تحصیلات تکمیلی در همکاری با دانشگاه های مختلف و موسسات علمی به تخصص دانش آموزان در زمینه مشاوره سیاسی، بازاریابی سیاسی، مبارزات انتخاباتی، ارتباطات سازمانی، روابط با رسانه ها، تحلیل سناریوهای سیاسی ، طراحی و اجرای سیاست های عمومی، امنیت، دفاع، geostrategy، روابط بین الملل و امور عمومی (لابی).

تحقیق

انتشار متون، اسناد و مدارک کاری و گزارش ها به عنوان یک نتیجه از تحقیقات در زمینه های آموزشی، یکی از عناصر اساسی مرکز است.

مشاوره

مرکز مطالعات عالی ارتباطات و بازاریابی سیاسی، به دولتهای سه دولت و همچنین احزاب سیاسی و نهادهای خصوصی مرتبط با اقدام عمومی در مناطق مشخصی کمک می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

CESCOMPOL - Centro de Estudios Superiores de Comunicación y Marketing Político

این برنامه با هدف اخذ فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان در زمینه علوم سیاسی، بازاریابی، روزنامه نگاری، حقوق و روابط بین الملل است. به عنوان حرفه ای با درجه های دانشگاه و تج ... [+]

اهداف:

دانش آموزانی که با موفقیت این برنامه را منتقل می کنند:

آنها نمایه حرفه ای خود را در زمینه سیاست بهبود می بخشند.آنها راهبردهای ارتباطی و تکنیک های خود را در اختیار خواهند گرفت تا قادر به اعمال آنها به نامزدهای سیاسی باشند.به عنوان مشاوران مبارزات انتخاباتی یا ارتباطات دولتی کار کنیدتبدیل شدن به متخصصان در بازاریابی انتخاباتی که مشاوره را به عنوان یک کار در خدمت کلاس سیاسی ترغیب می کند.هدایت به:... [-]
اسپانیا Madrid
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Calle Trinidad, 1
Alcalá de Henares

Madrid, Community of Madrid, 28801 ES
Social Media