Barreira Arte + Diseño

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

131426_BarreiraADluz-low.jpg

انتخاب برای تحصیل در Barreira AD ، انتخاب کردن برای ورود به محیطی متفاوت ، متنوع و خلاق است. محیطی که شما بتوانید همان کسی باشید که می خواهید ، زیرا دانش آموزان و معلمان نه تنها به تفاوت ها احترام می گذارند بلکه ساخت شخصیت ، استعداد و صدای خود را نیز می پذیرند.

Barreira AD با بیش از 60 سال تجربه ، آموزش طراحی مد ، طراحی گرافیک ، طراحی داخلی ، انیمیشن سه بعدی ، طراحی بازی های ویدئویی و سینما را در برنامه های مختلف رسمی - درجه های متوسط و بالاتر ، مطالعات بالاتر معادل مدرک دانشگاهی - و در استادان بین المللی ، با روشی مبتنی بر دانش کاربردی: دانشجویان ما یاد می گیرند که در بخش های حرفه ای مورد نظر خود روی پروژه های خلاقانه با مکاتبات واقعی کار می کنند.

کلاسهای آموزشی و کلاسهای آموزشی ما مجهز به جدیدترین روشهای فن آوری است به گونه ای که دانش آموز وسایلی را که در هنگام پایان تحصیل در مرکز کار خواهد کرد در اختیار دارد.

زیرا اگر چیزی در Barreira AD جستجو شود ، علاوه بر رشد استعدادهای فردی و جمعی ، این است که دانشجویان و دانشجویان خود را به گونه ای آماده کنیم که آنها از این طریق بازار کار را ترک کنند با این تضمین که آنچه که آموخته اند به آنها امکان می دهد که کار خود را انتخاب کنند. بالاترین سطح به لطف اختلافاتی که آنها را منحصر به فرد می کند. که آنها را بیشتر می کند.

برای ما "بیشتر" چیست؟

بیشتر باشید فقط Barreira AD نیست ، بلکه شما هستید. افرادی مثل شما که به انتخاب مسیری متفاوت اعتقاد داشته اند ، تمام کسانی که به لطف خلاقیت خود ، دنیای بهتری را ایجاد می کنند. شما که متعارف را کنار گذاشته اید و خود را انتخاب کرده اید ، برای اینکه بیشتر باشید.

اگر به جای انطباق ، رویای را انتخاب می کنید ، اگر نوآوری را به جای معمول انتخاب می کنید ، اگر دگرگونی را انتخاب می کنید ، اگر تصمیم به ایجاد آن گرفتید ، ... تصمیم می گیرید بیشتر باشید.

تحصیل در والنسیا (اسپانیا)

والنسیا سومین شهر مهم اسپانیا است ، در سال 2022 پایتخت طراحی جهان خواهد بود و این مقصد اروپایی است که دانشجویان خارجی بیشتری را به خود اختصاص می دهد و ما را غافلگیر نمی کند: پایتخت جامعه والنسیا که توسط مدیترانه غرق شده است بسیار عالی را فراهم می کند. کیفیت زندگی به ساکنان آن ، معمول و گاه به گاه. ایمن ، گرم ، دوستانه ، سبز ، فرهنگی ، زنده ، به هم پیوسته: زندگی در والنسیا تجربه ای است که توسط نور ، شادی و فرصت هایی برای رشد شخصی و شغلی ارائه می شود که شهر ارائه می دهد.

روش تدریس

روش Barreira AD اساساً مبتنی بر برتری دانشجویی است.

ما با قرار دادن دانش آموزان خود در بهترین مشاغل به لطف ستون های زیر ، خود را متمایز می کنیم:

  • بهترین تیم تدریس. این نشان ماست و ستایشگرترین مرکز ماست. ما متخصصان فعال داریم که در دنیای طراحی جایگاه و اهمیت زیادی را اشغال می کنند و بدون شک یک دید واقعی و نخبه را به دانش آموز ارائه می دهند ، آنها را در حرفه حرفه ای آینده خود راهنمایی می کنند ، شبکه مخاطبین خود را گسترش می دهند و حتی از آنها پشتیبانی می کنند. پروژه های حرفه ای واقعی.
  • توافق نامه ها با شرکت ها. Barreira AD علاوه بر پروژه های واقعی و کارگاه های آموزشی ، 3 موقعیت در کارهای حرفه ای برای هر دانش آموز نیز دارد. ما شبکه گسترده ای از توافق نامه ها با شرکت های سطح بالا و معتبر مانند: IKEA ، Porcelanosa ، سامسونگ ، Google ، Fantasy ، Centro Sperimentale di Cinematografia ، Agatha Ruiz de la Prada ، Dolby Labs ، Polimoda ، Istituto Marangoni ، Habitat، IBM داریم. ، امین ، لروی مرلین ، تلویزیون SKY ، ال Corte Inglés ، کانادا ، HBO اسپانیا ، اوگیلوی ، Telva ، هتل های گاه به گاه ، دوبل های سه بعدی ، NUKE ، ...
  • واقعیت حرفه ای. دانش آموز از روز اول که در Barreira AD شروع می شود ، در زمینه های حرفه ای واقعی آموزش می بیند. هر دو با متخصصین تماس می گیرند ، اجرای پروژه های واقعی برای شرکتهایی که دانش خود را همزمان با CV خود پرورش می دهند.
  • بین المللی شدن این مهم است که دانش آموزان ما از دیدگاه های مختلفی برخوردار باشند ، از فرهنگ های مختلف تغذیه کنند و همه درها باز باشد. بنابراین ، تمام برنامه های آموزشی Barreira AD سفرهای آموزشی ، معلمان و پروژه های بین المللی (CUMULUS ، ELIA ، ERASMUS) را در بر می گیرد.
  • نوآوری تعهد مداوم به آموزش نوآوری و استفاده از فناوری های جدید به عنوان پشتیبانی اساسی.

مکان ها

والنسیا

Address
Gran Vía Fernando el Católico 69
والنسیا, جامعه والنسی, اسپانیا