BTS Barcelona Technology School -Master in Big Data Solutions-

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه فناوری بارسلونا یک پروژه آموزش و پرورش پیشرو که توانمند سازی حرفه ای بعدی که به صنعت دیجیتال تبدیل شده است.

چشم انداز

تغییر و تحول دیجیتالی حال تغییر است تمام جنبه های جامعه انسانی، و آن را فقط یکی از این محدودیت، تخیل است. اکوسیستم های دیجیتال تبدیل شده است وضعیت موجود جدید، آن را در حال تغییر است کل صنایع و کسب و کار، روابط و هر جنبه ای دیگر از زندگی ما. ما در آینده ای بهتر با شکل دیجیتال اعتقاد دارند. اما، به منظور حصول اطمینان از آن، ما نیاز به استعداد آماده به درایو دگرگونی های دیجیتال.

ماموریت

ارائه به اکوسیستم تکنولوژی حرفه ای که صنعت دیجیتال نیاز دارد. تعالی بین المللی توسعه استعداد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در راه حل های داده های بزرگ (MBDS)

Campus تمام وقت October 2018 اسپانیا Barcelona

قدرت داده است تبدیل هر بخش، به همین دلیل است که استاد در راه حل های بزرگ داده به شما می دهد مهارت های تحلیلی است که شما آماده راه حل های راهبردی برای هدایت این تحول ایجاد کنید. [+]

قدرت داده است تبدیل هر بخش، به همین دلیل است که استاد در راه حل های بزرگ داده به شما می دهد مهارت های تحلیلی است که شما آماده برای ایجاد راه حل استراتژیک برای رهبری این دگرگونی است.

چه خواهد شد را یاد بگیرم؟

هدف از این استاد در داده های بزرگ راه حل برای شما آماده شدن برای به دست آوردن یک چشم انداز با ارزش از داده ها، درک بینش است که به شما اجازه خواهد برای افزایش نوآوری است.

شما قادر خواهید بود به استفاده از داده های نوآورانه ترین و پیشرفته و فن آوری تحلیلی، در حالی که شما مهارت در زمینه هایی مانند داده ها رانده کسب و کار، زیرساخت و ابر، علم اطلاعات، تجزیه و تحلیل داده و یا تجسم داده ها و بهره برداری، در میان افراد دیگر توسعه خواهد بود. ... [-]


ویدئو ها

Barcelona Technology School

Barcelona Technology School - Campus

تماس
آدرس محل سکونت
Almogàvers 123
Barcelona, 08018 ES