Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مدیریت UPF Barcelona مدرسه مدیریت Pompeu Fabra دانشگاه، یکی از بهترین دانشگاه های جهان در سراسر جهان با توجه به رتبه بندی بین المللی بزرگ است. این بخش بخشی از موسسه آموزش مداوم دانشگاه پومپه فرافا است که تحت ریاست دانشگاه قرار دارد. ماموریت ما توسعه حرفه ای است که جامعه را به چالش کشیدن هنجارهای علم و آگاهی اجتماعی تبدیل خواهد کرد. ما ارائه برنامه های کارشناسی ارشد، دوره های کارشناسی ارشد و دوره های تخصصی در مدیریت کسب و کار و مدیریت، قانون، سیاست و مدیریت عمومی، خلاقیت و تکنولوژی، اقتصاد، مدیریت بهداشت، و علوم، ارتباطات، روزنامه نگاری و ترجمه، بازاریابی و علامت گذاری، حسابداری و امور مالی و انسان منابع مدیریت ما را به عنوان یک منبع تعریف می کند که برای هر نوع پیشرفت حرفه ای اساسی است؛ این فقط به دنیای کسب و کار یا نقش رهبری ارتباط ندارد. ما آموزش را به عنوان پیوند بین دانشگاه و شرکت می بینیم. به همین دلیل تمام برنامه های کارشناسی ارشد و دوره های کارشناسی ارشد به طور مشترک توسط دانشگاه های معتبر علمی UPF و متخصصین محترم از شرکت های پیشرو و مقامات دولتی توسعه یافته اند.

608_img4.jpg

چرا ما را انتخاب کن

از آنجا که این مدرسه کسب و کار دانشگاه Pompeu Fabra است، یکی از بهترین دانشگاه های جهان با توجه به رتبه بندی بین المللی اصلی:

  • بر طبق رتبه بندی تحصیلی Times (2015) رتبه 12 بهترین دانشگاه در جهان کمتر از 50 سال است.
  • بر اساس U-Multirank (2015) بهترین 10 دانشگاه برتر اروپا
  • در 400 دانشگاه برتر با توجه به رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهان (2014). دانشگاه عالی اسپانیایی در زمینه علوم اجتماعی

برای کارکنان آموزشی ملی و بین المللی آن؛ با ترکیب بهترین سخنرانان UPF، رهبران در تدریس، تحقیق و خروجی علمی، با مدیران و کارفرمای مجرب از بهترین شرکت ها در بازار. به دلیل دیدگاه جامع و چند جانبه مدیریت، که به عنوان یک منبع تعریف شده است که برای هر نوع پیشرفت حرفه ای اساسی است، تعریف می شود؛ این فقط به دنیای کسب و کار یا نقش رهبری ارتباط ندارد. برای لذت بردن از تجربه یادگیری بین المللی در تمام دانشگاه های خود. در سال 2015:

  • 45 ملیت در میان دانشجویان نمایندگی می شود
  • 82٪ از بورس تحصیلی به دانشجویان خارجی اختصاص داده شده است
  • 71٪ از کارکنان آموزش عالی کارشناسی ارشد تحصیلات در دانشگاه های معتبر خارج از اسپانیا

برای ارتباط قوی خود با صنعت. در سال 2015:

  • بیش از 900 دانشجوی کارآموزی داشتند
  • بیش از 1200 قرارداد کارآموزی با شرکت ها امضا شد

برای مکان شگفت انگیز آن در شهر پاریس، شهرت جهانی از بارسلونا و امکانات آن، نمادین آن: پردیس Ciutadella، ساختمان Balmes، پردیس Poblenou و پردیس مار است. برای حمایت و تعهد خود به استعداد و انگیزه دانش آموزان خود. سال گذشته:

  • 29 دانشجوی کارشناسی ارشد از کمک مالی تحصیلی بهره مند شدند
  • 26 بورس تحصیلی با استعدادترین دانشجویان دانشکده مدیریت بارسلونا

از آنجا که 91 درصد از دانش آموزان برنامه های اصلی مدرسه و دوره های تحصیلات تکمیلی را به یک دوست توصیه می کنند.

مکان ها

بارسلونا

UPF Barcelona School Of Management

Address
Barcelona School of Management
Balmes, 132-134


08008 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا
تلفن
+34 935 42 18 00

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited