Barcelona Executive Business School (BEBS)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BEBS یک مدرسه کسب و کار اجرایی با تجربه بین المللی در مدیریت کسب و کار و آموزش است.

BEBS در خط مقدم آموزش و پرورش اجرایی، الهام بخش بوده است، به چالش کشیدن و کمک به توسعه رهبران فعلی و آینده از بسیاری از کشورها و بخش است. BEBS به دنبال دیفرانسیل، باعث تاثیر مثبت، جامع و سازگار در افراد، کسب و کار و جامعه است.

موفقیت BEBS بر یک رویکرد علمی است، اما به ویژه حرفه ای و انسانی از کسب و کار و رهبری: در طول هر یک از برنامه های ما معلمان و مدیران ما حرفه ای را انعکاس، گفت و گو، تجزیه و تحلیل انتقادی، پروژه ها و طرح های ابتکاری برای اطمینان از آموزش عالی شامل نتیجه سهم با ارزش به کسب و کار و تحول اجتماعی.

ماموریت BEBS است توانمند سازی مردم در سراسر جهان به طوری که آنها می تواند تبدیل به حرفه ای بسیار صالح و به طور کامل درک نقش خود را در شرکت و جامعه است. مدرسه کسب و کار ما دارای یک تعهد شرکت به دقت فکری و برتری علمی و تمرکز روشن بر مردم - در توسعه شخصی و حرفه ای خود را.

سه دلیل ما متفاوت است:

 • BEBS "School of Business Executive Barcelona" یک مدرسه کسب و کار است که توسط مدیران برای مدیران ایجاد شده است. ما می خواهیم شما را با انجام و نه فقط از لحاظ علمی یاد بگیریم .
 • BEBS ارائه کارشناسی ارشد با مجوز رسمی دو برابر شود.
 • معلمان ما یک گروه از مدیران اجرایی و مدیران با حرفه بزرگ در دنیای کسب و کار می باشد.
 • مدل ما بر چه کسب و کار نیاز امروز است. نه در الگوهای قدیمی که دیگر مناسب در سیستم کسب و کار فعلی ما.
 • در BEBS ما به دنبال تنها که شما به دست نیست، اما که شما را به تمرین آنچه که شما از طریق یک رویکرد آموزشی، خلاق و مخل به دست، قرار داده است.

آنچه که BEBS به شما ارائه؟

BEBS با هدف ارائه، از طریق برنامه های آموزشی خود، یک تجربه توسعه جهانی که در آن جهان علمی یک کسب و کار مطابق، این یکی نقش داشتن کاملا مهم: به عنوان یک نتیجه از آن، شما یک نوآورانه، دیفرانسیل، تجربه جهانی، بدون توجه به اند اگر شما یک دانش آموز، مدیر و یا یک مدیر اجرایی می باشد. با این تمرکز، BEBS منجر به:

 • ترویج یک رویکرد نوآورانه مدیریت.
 • افزایش روند نوآوری، رشد و بین المللی خرید و فروش در شرکت.
 • ضربه روحیه کارآفرینی از طریق ترویج توسعه جهانی از بازرگانان و زنان است.
 • ترویج چشم انداز استراتژیک است که چنین یک نیاز بزرگ برای اقتصاد ما، به طوری که رهبران آنها قادر به طراحی و ایجاد مدل های کسب و کار نوآورانه و پایدار بود.
 • توسعه مسئولیت اجتماعی در این شرکت با تیم های که می تواند صلاحیت حرفه ای با رهبری متعهد و خدمت به جامعه ترکیب.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • اسپانیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی ارشد - OnlineStudies »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در بین المللی کردن شرکت ها

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 10 - 12  زمان ثبت نام باز است اسپانیا Barcelona + {تعداد} بیشتر

استاد بین المللی شرکت ها و دسترسی به بازارهای جدید به شما ابزار لازم را برای پیاده سازی بین المللی در شرکت خود شما ارائه می دهد. [+]

کارشناسی ارشد بین المللی شرکت ها و دسترسی به بازارهای جدید شما را آماده خواهد کرد تا:

تقویت بین المللی شدن شرکت و ترویج فعالیت های تجارت خارجی.چارچوب دیدگاهی گسترده و درک چارچوب همه جنبه های ادغام روابط کارآفرینی در سطح بین المللی را بسازید.ارائه دهنده حرفه ای ها و شرکت ها با ابزارها و دستورالعمل های عملی و مفید از منظر استراتژیک و عملیاتی، با هدف مدیریت چالش بین المللی در یک راه امن و موفق.به عنوان یک موتور و نقطه عطفی برای شرکت ها و حرفه ای ها برای اجرای طرح بین المللی خود، به ویژه شرکت های کوچک و متوسط، خدمت می کنند.ارائه راه حل در تمام بخش های درگیر، از هر دو تجاری (تجاری، مستندات، روش های پرداخت، حفاظت از خطر) و نقطه نظر عملی (تدارکات و عملیات جهانی).افزایش نگرانی حرفه ای و کارآفرینی در رابطه با فعالیت های تجاری بین المللی.ماژول های برنامه... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین

Campus or Online پاره وقت 10 - 12  زمان ثبت نام باز است اسپانیا Barcelona

کارشناسی ارشد مدیریت زنجیره تامین الکترونیکی در نظر دارد معیارهای لازم را برای شما فراهم نماید تا بتوانید یک نظرسنجی دقیق، جامع و جامع از عملیات و نحوه کارآیی و مؤثر آن در محیط کنونی خود داشته باشید. [+]

استاد بین المللی مدیریت زنجیره تامین هدف آموزش حرفه ای ها برای داشتن دیدگاه استراتژیک است تا آنها نه تنها تدارکات را تسلط یابند، بلکه تمرکز خود را بر توسعه بین المللی کردن شرکت، فراتر از حمل و نقل و ذخیره سازی، به طوری که آنها همه نیازها و زمینه هایی مانند برنامه ریزی، مدیریت و کنترل استراتژی تدارکات و بین المللی بودن شرکت.

ماژول های برنامه

ماژول 1: چشم انداز استراتژیک و جهانی مدیریت زنجیره تامین (SCM) - 6 اعتبار ECTS... [-]


کارشناسی ارشد در نوآوری بین المللی کسب و کار (MBI)

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 10 - 12  زمان ثبت نام باز است اسپانیا Barcelona + {تعداد} بیشتر

استاد نوآوری های بین المللی کسب و کار (IMBI) شما را آماده می کند تا بتوانید در یک محیط جهانی نوآوری کنید که درک اهمیت فن آوری های جدید، بهبود شخصی و غیره به شما امکان می دهد تا مدل های کسب و کار مخرب ایجاد کنید که ارزش جدیدی برای جامعه ایجاد می کند و موقعیت بیشتر برای کسب و کار شما. [+]

کارشناسی ارشد نوآوری های بین المللی کسب و کار (IMBI) تلاش می کند تا توانایی و مهارت کارکنان شرکت ها را از بخش ها و ادارات مختلف توسعه دهد تا بتوانند به چالش های جدیدی که در جامعه کنونی رخ می دهند پاسخ دهند. محیطی که دچار تغییر ساختاری شده است نیاز به رویکرد متفاوت و کارآفرینی دارد.

ماژول های برنامه

ماژول 1: ظرفیت نوآوری: یکی از چند مزیت رقابتی پایدار - 9 اعتبار ECTS

ماژول 2: عامل کلیدی نوآوری: مردم - 6 اعتبار ECTS... [-]


تماس

آدرس Offices/Oficina: Avda. Meridiana 354, 8th planta, door D, 08027 - Barcelona. Classrooms/Aulas: Portal de l’Àngel, 36
08027 Barcelona, اسپانیا
تلفن false