Artidi Escuela Superior

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ ما

در دهه 80 ، گروهی از کارآفرینان فعالیت حرفه ای خود را به عنوان کمد پنجره و بازرگانان بارسلونا آغاز کردند. به تدریج ، پیشنهاد خدمات دکوراسیون تجاری به سایر جوامع گسترش یافته است ، و در سال 1990 به اولین دوره پانسمان پنجره در بارسلونا برای اتاق تجارت و متعاقباً گسترش یافت.

در دهه 90 ، پیوند سازنده ای با موسسه آموزش دانشگاه بارسلونا آغاز شد و تدریس در سال 1995 اولین دوره لباس پوشیدن و تجارت به اساتید تجارت و بازاریابی بود. تنوع این تیم باعث شده است تا خدمات حرفه ای در شرکت های معتبر بین المللی ترکیب شود و برنامه های جدید آموزشی با هدف شرکت ها ، شهربازی ها ، اتحادیه ها ، انجمن ها و سایر گروه های حرفه ای ایجاد شود.

پیوندهای تجاری ، به رسمیت شناختن آموزش و تقاضای متخصصان ، جای خود را به افتتاح مدرسه رختکن پنجره ÁRTIDI ، در یک کارخانه فلزی قدیمی در سال 1910 ، با هدف آموزش متخصصان جدید داد. در حال حاضر ، ما گسترش یافته ایم تا به بزرگترین مدرسه اروپا در لباس پوشیدن پنجره و آموزش بازاریابی ویژوال و تجارت مرتبط با تجارت تبدیل شویم.

فلسفه

فلسفه TRTIDI پیشگام در آموزش است زیرا ما فقط آموزش نمی دهیم. دانشجویان ما استراتژی های فروش برای تجارت و تجارت را نوآوری و بهبود می بخشند. در TRTIDI ما استراتژی ها و آموزش هایی را برای دستیابی به آن ارائه می دهیم. دانش آموزان TRTIDI نه تنها به عنوان متخصصان حرفه ای بلکه به عنوان مبتکران در فنون فروش در بخش تجارت شناخته می شوند.

دانش آموزان ما یاد می گیرند که با داشتن معیارها و تصمیمات خاص خود مطلع شوند. دانش آموزانی که اخبار را می آورند ، روندهایی را ایجاد می کنند و نیازهای بازار را کشف می کنند زیرا ما برای آنها انگیزه می دهیم و به آنها می آموزیم چگونه این کار را انجام دهند.

چگونه می توانیم دانش آموزان خود را برای تعیین روند؟ در مدرسه آنها کلاسهای خاصی را برای تجزیه و تحلیل بازار و کشف جدید بودن آموزش می دهند. میزهای گرد که دانش آموزان به Coolhunter تبدیل می شوند و از دیدگاه ویژه آنها درباره روندهای جدید کمک می کنند. کلاس های انگیزه و خلاقیت. آنها در کنفرانسی هایی که شخصیت اصلی هستند شرکت می کنند ، اقدامات خلاقانه و اصلی و با نتایج واقعی به وجود می آورند. دانش آموزان خود كافی كه روندهای برند را ایجاد می كنند.

متدولوژی

در TRTIDI ، یک آموزش چند فرهنگی شناخته شده ، حرفه ای و با نگرش باز و کثرت متفاوت از سایر تشکل ها آموزش داده می شود. تجربه ما بیش از 20 سال فعالیت حرفه ای و تدریس به ما نشان داده است که برای داشتن یک حرفه ای خوب باید با انجام دادن در فضاهای واقعی و با حرفه ای های واجد شرایط یاد بگیرید.

روش ARTIDI دارای یک شناخت واقعی بین المللی است که بسیار فراتر از تحقق دوره های معمولی است. از خاص ترین و مفصل ترین تئوری گرفته تا دانستن ابتکاری ترین استراتژی ها ، در مدرسه ما به دنبال تعالی سازنده هستیم. روش آموزش عملی ، مؤثر و واقعی است زیرا تنها ÁRTIDI دارای زیرساخت هایی است که منحصراً برای این نوع آموزش طراحی شده است.

دانش آموزان در یک آموزش کامل شرکت می کنند که شامل تمام جوانب از قبیل ویندوزهای فروشگاه واقعی ، طراحی عناصر اصلی و تزئینی تا کالاهای تجاری بصری در یک فروشگاه واقعی و آخرین ابزار رایانه ای برای آموزش اختصاصی در مدرسه ما می باشد. علاوه بر طراحی فروشگاه ، مبلمان ، چیدمان محصول سه بعدی و شیوه های تجاری. نتیجه سازنده با پیشرفته ترین روش های ارتقاء از آموزش گرفته تا ارزش ها ، نگرش ها و استراتژی های حرفه ای حاصل می شود.

119504_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c732a78d0904dc05a_1280.jpg

تسهیلات تجاری تجسمی و منطقه پانسمان پنجره

"آنچه می آموزیم با انجام آن یاد بگیریم" این نقل قول ارسطو ، آموزش در اورتیدی را تشریح می کند. یک کمد پنجره و یک بازرگان تجسمی باید تمرین کنند. طراحی ، ساخت و مونتاژ دنباله واقعی است که در آن باید این متخصصان آموزش ببینند. بنابراین Ártidi دارای بزرگترین زیرساخت در اروپا است که به این نوع آموزش اختصاص داده شده است.

نمایندگان "دانشکده معماران لندن" و سایر رسانه های ملی و بین المللی از امکانات ما به عنوان مجهزترین تجهیزات برای خلق حرفه ای های مجرب یاد کرده اند.

کلاسهای درس نظری؛ کارگاه های مجهز به ابزار و مواد متعدد؛ فروشگاه آزمایشی برای تمرین از محل قرارگیری محصول ، محیط نسبت به طراحی تصویر شرکت ها؛ کلاس طراحی سه بعدی و بیش از 40 ویترین واقعی از انواع مختلف و لامپ های روشنایی که بیش از 1000m2 امکانات ما را تشکیل می دهند. ما همچنین بیش از 100 مانکن شرکتی ، فروشگاه کالاهای واقعی و یک پاسیوی روباز در فضای باز داریم.

زیرساختهای ما به دانش آموزان اجازه می دهد تا در یک محیط واقعی فراتر از آموزش استاندارد بیاموزند.

تضمین کیفیت و آموزش

در حال حاضر برگزاری یک دوره آموزشی برای بخشی از این دنیای کاری رقابتی ضروری است. برای این امر عوامل مختلف ارزیابی وجود دارد به طوری که ذینفعان بتوانند مناسب ترین انتخاب را ارزیابی کنند.

مهر کیفیت و ضمانت سازنده ، مفهومی از آموزش ملی خودتنظیم بخش پانسمان و پنجره های تجسمی است. نشان که علاقه مندان به دوره ها را تضمین می کند. مدیریت ، برنامه نویسی ، طراحی و برنامه ریزی برنامه آموزشی و همچنین کادر آموزشی. آنها توسط مهندسین مجرب در مهندسی آموزش انجام و تحت نظارت قرار گرفته اند.

از سال 1992 ما به تعالی آموزشی تشویق و کمک می کنیم. نشان CGF idirtidi را به عنوان یک مرکز آموزشی که کیفیت و ضمانت در کلیه برنامه های آموزشی آن حضور دارند ، معرفی می کند.

مکان ها

بارسلونا

Address
Calle de la Llacuna, 50
بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا