AIDIMME

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه فن آوری AIDIMME ، یک انجمن غیرانتفاعی خصوصی محدوده ملی است که هدف آن ارتقاء رقابت پذیری شرکت ها از طریق ID و هر دو در فرایندهای تولیدی و محصولات آنها است.

از زمان تصویب قانون اساسی در سال 1987، اقداماتی صورت گرفته در زمینه آموزش انجام شده است که هدف آن آموزش کارکنان فنی است که می توانند بلافاصله به شرکت بپیوندند و دانش را به منظور بهبود مستمر ساختار تولیدی خود به دست آورند.

به عنوان یک نتیجه از این اقدامات، در سال 1993، یک ابتکار عمل آغاز شد که با بهبود و به روز رسانی مورد نیاز در طول سال، تا به حال حاضر استاد ، کارشناسی ارشد در تصفیه صنعتی صنعتی و تصفیه صنعتی است .

چند سال بعد، در سال 2002، با توجه به نیازهای موجود شرکت ها در زمینه مدیریت فرایندها، کارشناسی ارشد سیستم های کیفیت، محیط زیست و مدیریت ریسک شغلی راه اندازی شد، یک معیار برای عمل حرفه ای به عنوان ارشد فنی در PRL .

در سال 2007 و قبل از چارچوب جدید دانشگاه اروپایی که متولد شده در بولونیا بود و نیاز به ارائه این درجه کارشناسی ارشد، یک توافقنامه همکاری میان AIMME و دانشگاه کاتولیک والنسیا - UCV برقرار شد ، بخشی از وزارت آموزش و پرورش در هر دو رشته.

در سال 2014 ، AIMME و UCV پیشنهاد نیاز به ارائه استاد مدیریت در سیستم با ارزش اضافی، یک عنصر تمایز که وضعیت رقابتی دانش آموزان ما را در بازار کار بهبود می بخشد. در نتیجه این تجزیه و تحلیل، یک مدرک دو مدرک جدید برای سال تحصیلی 2015-2016 ارائه شده است، که دوره های کارشناسی ارشد قبلی در مدیریت سیستم را کامل می کند، اما اجازه می دهد تا دانش آموزان دو مدرک دانشگاهی را در یک دوره به دست آورند:

  • مدرک کارشناسی ارشد مدیریت جامع سیستم های کیفیت، محیط زیست و ایمنی و بهداشت در محل کار
  • مدرک کارشناسی ارشد در پیشگیری از خطر شغلی

این آموزش، نسخه بعدی 2017-2018 را با شماره 15 خود که بیش از 500 دانشجو (12 واحد به عنوان یک درجه و 3 به عنوان دو درجه) آموزش دیده است، انجام خواهد داد.

در نهایت، در سال 2016، پس از یک سال کار مشترک با مرکز تکنولوژی AIDIMA، فن آوری های فن آوری فلز (AIMME) و چوب (AIDIMA) ادغام می شوند، که منجر به ایجاد موسسه تکنولوژی فلزکاری، Mueble ، چوب، بسته بندی و متفقین - AIDIMME ، با تجدید توافق با دانشگاه کاتولیک والنسیا UCV و از این پس، همکاری در درجه کارشناسی ارشد دانشگاه، از آن زمان، AIDIMME - UCV .

دوره بعدی، AIDIMME CUC مدرک کارشناسی ارشد، نسخه 11 خود را به عنوان مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه ارائه می دهد، به دانش آموزان اجازه می دهد برای درخواست بورس تحصیلی، انجام کارآموزی، ادامه تحصیلات دکترا، گرفتن امتیاز در امتحانات رقابتی و یا دریافت درجه آنها در هر کشور از اتحادیه اروپا

مکان ها

پاترنا

Address
Carrer de Leonardo da Vinci,38
46980 پاترنا, جامعه والنسی, اسپانیا