University of Ljubljana

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

133440_Photo1.jpg

University of Ljubljana که در سال 1919 با 23 دانشکده و 3 آکادمی هنری تأسیس شده است ، قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزش عالی ، تحقیقات علمی و هنری در اسلوونی است. دانشگاه تحقیقات اساسی ، کاربردی و توسعه را توسعه می دهد. امروز ، University of Ljubljana در بین 3 درصد برتر دانشگاه های جهان قرار دارد.

University of Ljubljana در لیوبلیانا ، پایتخت اسلوونی ، به جز دانشکده مطالعات دریایی و حمل و نقل ما که در دریای دریای آدریاتیک در پورتورو قرار دارد ، واقع شده است. لیوبلیانا شهری بسیار دلپذیر و جوان برای زندگی است. ما دارای بسیاری از موزه ها ، گالری ها ، تئاترها ، سینما ها ، انستیتوها ، کتابخانه ها و یکی از قدیمی ترین ارکسترهای فیلارمونیک جهان هستیم. در مرکز شهر بارها ، رستوران ها ، کلوپ ها و فروشگاه های زیادی پیدا خواهید کرد. فضای سبز زیادی نیز وجود دارد. Kongresni trg (مربع) یکی از میادین مرکزی در لیوبلیانا است که در آن صندلی ریاست University of Ljubljana .

University of Ljubljana دارای برنامه های مطالعاتی عالی در همه زمینه های تحصیلی: هنر ، هنرهای زیبا ، علوم طبیعی ، فناوری و مهندسی ، علوم اجتماعی ، علوم انسانی ، پزشکی ، علوم بهداشتی ، ورزشی است که مطابق با دستورالعملهای فرآیند بولونیا طراحی شده اند. در داخل University of Ljubljana و با همکاری دانشگاه های خارجی ، برنامه های مطالعات مشترک ، بین رشته ای و چند رشته ای را در هر سه دوره ارائه می دهیم. علاوه بر سخنرانی ها ، آموزش ها و سمینارها ، ما بر آموزش های عملی ، گنجاندن دانشجویان در کار پروژه ، مبادلات بین المللی ، راهنمایی شغلی ، برنامه های فوق برنامه و سایر موارد تأکید زیادی می کنیم.

133441_Photo2.jpg

هر ساله حدود 40000 دانشجو دانش و مهارت خود را در موسسه ما ارتقا می بخشند و از این تعداد 8٪ دانشجویان بین المللی داریم. دوره های University of Ljubljana با بیش از نیمی از فارغ التحصیلان لیسانس در اسلوونی ، بیش از دو سوم دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و تخصصی و بیش از 80 درصد پزشکان علوم انجام می شود.

دغدغه ویژه University of Ljubljana انتقال دانش به صنعت ، برای ایمنی محیط زیست ، سلامت مردم ، کیفیت زندگی و اقتصاد ثروتمند است ، به همین دلیل با بسیاری از شرکتهای اسلوونیایی و خارجی همکاری نزدیک داریم. شرکای ما شرکتهای برجسته چند ملیتی و سازمانهای برتر اسلوونیایی هستند.

ما از شما دعوت می کنیم تا مسیر دانشگاهی خود را با ما شروع کنید ، گزینه های شغلی شخصی و حرفه ای خود را تقویت کرده و به یک عضو ارزشمند جامعه دانشگاهی افتخارآفرین و خلاق تبدیل شوید.

ما مشتاقانه منتظر استقبال شما از دانشگاه هستیم.

برداشت دانشجویی

لطفاً برای خواندن اطلاعات بیشتر درباره برداشت دانشجویی به وب سایت ما مراجعه کنید: href = "https://www.uni-lj.si/study/impressions/students-written/

133248_UL-KongresSquare.jpg

مکان ها

لیوبلیانا

Address
University of Ljubljana
Kongresni trg 12

1000 لیوبلیانا, لیوبلیانا, اسلوونی

لیوبلیانا

Address
University of Ljubljana Faculty of Architecture
Zoisova cesta 12

1000 لیوبلیانا, لیوبلیانا, اسلوونی

لیوبلیانا

Address
University of Ljubljana Faculty of Electrical Engineering
Tržaška cesta 25

1000 لیوبلیانا, لیوبلیانا, اسلوونی

لیوبلیانا

Address
University of Ljubljana Faculty of Public Administration
Gosarjeva ulica 5

1000 لیوبلیانا, لیوبلیانا, اسلوونی