توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University Of Ljubljana Faculty of Architecture

دانشکده معماری در لیوبلیانا به طور کلی یکی از بهترین مدارس معماری مرکزی اروپا محسوب می شود. تأیید کیفیت آن از سوی دانشجویان و فارغ التحصیلان متعدد موفقیت آمیز است، که اغلب به نتایج غم انگیز در داخل و خارج از کشور دست می یابد. فارغ التحصیلان ما برای دانش عمومی و حرفه ای خود و روش های منظم پروژه شناخته شده است که فرصت های موفقیت آمیز را در زمینه های مختلف تلاش های هنری و معماری می سازد.


ساختار برنامه درسی/>

دانشکده تحصیلات تکمیلی و تحقیقات حرفه ای را در معماری، شهرسازی و طراحی گرافیک و محصول ارائه می دهد. در حال حاضر برنامه شامل دوره های فارغ التحصیلی است که نه ترم به همراه یکسال برای دیپلم به پایان می رسد. دوره های تحصیلات تکمیلی در معماری، شهرسازی یا طراحی قرار دارند. دوره های کارشناسی ارشد در دو سال گذشته در دوره کارشناسی ارشد در معماری و یا در شهرسازی و یا در دوره تخصصی در معماری. در کنار آن Ph.D. دوره چهار ساله ادامه دارد در سال تحصیلی سال 2007/2008 دانشکده دوره های کارشناسی و دوره های کارشناسی ارشد جدید را براساس اعلامیه بولونیا معرفی خواهد کرد. برنامه دکترای جدید در معماری در سال 2009/2010 شروع می شود.

  • آدرس بازدید: University Of Ljubljana Faculty of Architecture ، Zoisova 12، 1000 لیوبلیانا، اسلوونی
  • تماس با پذیرش: دفتر دین
  • مهلت درخواست - برنامه تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد: مارس؛ - برنامه دکترا: آگوستشرایط پذیرش

برنامه تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد در معماری: فارغ التحصیلی از تحصیلات دبیرستان (گواهی فارغ التحصیلی - تحصیلات تکمیلی از دبیرستان، گواهی فارغ التحصیلی حرفه ای یا معاینه نهایی)، نتیجه مثبت از امتحان ورودی در دانشکده معماری.


برنامه دکترا: الزامات عمومی (جزئیات: شرح کامل برنامه زیر را ببینید): MSc. یا معادل آن (مهلت تأیید درخواست برای ادامه در برنامه دکترا: مه)./>

مدت زمان

مدت زمان برنامه 3 سال است.

قیمت / هزینه

4.000 یورو در سال

همکاری بالقوه ی هزینه یابی برای بهترین نامزدها در دسترس است (بستگی به نمرات تحصیلات قبلی و پیشرفت منظم وی در برنامه دارد).

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Location address
University of Ljubljana Faculty of architecture
Zoisova 12

Ljubljana, Ljubljana, 1000 SI