توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IEDC - مدرسه بلد مدیریت، به عنوان مدرسه کسب و کار برای اولین بار در نوع خود در مرکز و شرق اروپا تاسیس 31 سال پیش، یکی از نهادهای توسعه مدیریت بین المللی پیشرو در اروپا است.

IEDC - مدرسه بلد مدیریت توسعه رهبران صالح و مسئول و مسائل رهبری پیچیده سازمان. ما این کار را با گرد هم آوردن بهترین اساتید از سراسر جهان و آمیختن هنر، اخلاق و توسعه پایدار را در فرایند یادگیری است. IEDC فراهم می کند محیط خلاق برای رهبری خلاق، اعمال نفوذ مکان خیره کننده آن در زیبا خون دادند، اسلوونی. ما برای آموزش و پرورش با تاثیر تلاش.

ارائه

طیف وسیعی از برنامه های توسعه اجرایی جامع ارائه شده توسط IEDC کمک می کند تا افراد و سازمان در دستیابی به اهداف استراتژیک و / یا شخصی خود و شامل درجه (EMBA، دکترا) و برنامه های بدون مدرک (برنامه مدیریت عمومی، مدارس تابستانه برای پتانسیل بالا، سمینارها، انجمن ها، در شرکت برنامه ها) و آدرس نیازهای سطوح مختلف مدیریت و صنایع. از سال 1986، بیش از 80.000 مدیران و دانشجویان از بیش از 85 کشور برنامه های مختلف آموزش و پرورش IEDC تکمیل کرده اند. در سال 2012، برنامه MBA اجرایی از IEDC-بلد دانشکده مدیریت توسط انجمن گزارشها (AMBA) به عنوان یکی از چهار برنامه های MBA نوآورانه ترین در جهان به رسمیت شناخته شد، در میان 700 مدرسه کسب و کار در جهان است. مدرسه IEDC-بلد مدیریت در ترکیب هنر با رهبری و مدیریت آموزش و پرورش به دست آورد که به رسمیت شناختن برای نوآوری است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: