Pavol Jozef Safarik University Faculty of Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

دانشگاه Pavol Jozef Šafárik در Košice (UPJŠ) یکی از اولین دانشگاههای اسلواکی است که شروع به ارائه آموزش عالی در روانشناسی می کند. گروه روانشناسی یک موسسه آموزشی مدرن با سابقه ای طولانی و غنی است که جوانان را برای شغل حرفه ای خود آماده می کند. هدف ما ارتباط دانش نظری با عمل و استفاده از رویکردهای مدرن در آموزش روانشناسی بر اساس سنت است. این گروه برای ارائه تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد (کارشناسی و کارشناسی ارشد) در زمینه روانشناسی و آموزش تحصیلات تکمیلی (دکترا) در برنامه مطالعه روانشناسی اجتماعی و روانشناسی کار معتبر است. فارغ التحصیلان ما می توانند در زمینه های مختلفی از جمله تمرین بالینی (ممکن است برای تمرین روانشناسی بالینی در یک کشور خاص مجوز بیشتری لازم باشد) ، مشاوره ، روانشناسی مدرسه ، همچنین در حوزه روانشناسی کار به عنوان استخدام کننده و مربی کارمند ، در زمینه های مختلفی کار کنند. در عین حال ، آنها همچنین قادر به کمک و انجام تحقیقات روانشناسی هستند. این بخش همچنین بر روی پروژه های مختلف کمک هزینه کار می کند که نشان دهنده کانون تحقیق معلمان ما است. زمینه های اصلی تحقیق ما شامل خودتنظیمی و رفتار هدف مدار ، مباحث مربوط به بهداشت و رعایت توصیه های بهداشتی ، مراقبت از خود ، مباحث روانشناسی کار و سازمان ، روانشناسی رشد ، روانشناسی تصمیم گیری ، روانشناسی مشاوره و غیره است.

118050_Pavolpic3.JPG

عکس: Tomáš Hrivňák

گروه روانشناسی در ساختمانی مدرن به نام سوکراتس مستقر است که در محوطه دانشگاه تازه بازسازی شده دانشکده هنر واقع در نزدیکی مرکز تاریخی زیبای شهر واقع شده است. این گروه آزمایشگاه روانشناسی پیشرفته خود را دارد که نه تنها برای اهداف آموزشی ، بلکه همچنین برای انجام آزمایش های رفتاری (SUPERLAB) و تحقیقات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش روانشناسان آینده با همکاری متخصصان از عمل انجام می شود. به طور خاص ، دوره های روانشناسی بالینی با همکاری دانشکده پزشکی UPJŠ تدریس می شود (به عنوان مثال روانپزشکی ، بخش عملی روانشناسی بالینی ، روان درمانی در گروه روانپزشکی بیمارستان دانشگاه لوئی پاستور در کوشیتس تدریس می شود). بنابراین دانشجویان می توانند برای کسب تجربه لازم با بیماران تماس بگیرند. بخش ما یکی از معدود مواردی است که در اسلواکی دوره مقدمه ای بر روان پویایی را ارائه می دهد و توسط متخصصان برجسته و عضو سازمانهایی مانند انجمن روان درمانی روانکاوی (SSPAP) و انجمن روانکاوی بین المللی (IPA) توسط اعضای برجسته آموزش داده می شود.

118051_PavolPic.JPG

عکس: Tomáš Hrivňák

دانشجویان این گزینه را دارند و تشویق می شوند که در زندگی جامعه شرکت کنند و به باشگاه های دانشجویی بپیوندند (به عنوان مثال SAŠaP - انجمن دانشجویان و فارغ التحصیلان روانشناسی اسلواکی) ، که انواع فعالیت های جالب را برای گروه دانشجویی سازمان می دهد. دانشجویان بین المللی در صورت نیاز می توانند از خدمات UNIPOC (مرکز مشاوره دانشگاه) که مشاوره روانشناسی به زبان انگلیسی ارائه می دهد استفاده کنند.

حتی در شرایط نامطلوب اپیدمیولوژیکی که در حال حاضر بسیاری از کشورهای جهان را تحت تأثیر قرار داده است ، بخش ما تلاش می کند تا با استفاده از روش های آموزش از راه دور آموزش با کیفیت بالا ارائه دهد.

117587_5.jpg

مکان ها

کوییس

Address
Moyzesova 9, 040 59 Košice,
201 on the first floor

کوییس, منطقه کوشیس, اسلواکی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها