Matej Bel University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه

MBFRONT

دانشگاه ماتی ادم یک دانشگاه دولتی است که وضعیت دانشگاه در سال 2010 به دست آورد و یک عضو از انجمن دانشگاه اروپا است. دانشگاه هر دو دانشگاه با کیفیت بالا و آموزش و پرورش بیشتر با تشویق خلاق پژوهش های علمی و هنری فراهم می کند. دانش در حالی که ترکیب مورد نیاز از هر دو پیشرفت های علمی و مسائل عملی پیشرفته.

دانشگاه ارائه می دهد طیف کلاسیک از فرصت تحصیلات دانشگاهی در هر سه سطح و اشکال مطالعات انجام شده در زمینه های آموزش، مسائل اجتماعی، اقتصاد، حقوق، سیاست، علوم انسانی و علوم طبیعی، در زمینه های روابط بین الملل، تخصص اقتصادی و ریاضیات. علاوه بر این، آن را نیز به مطالعات Anglophonic و تا حدی Francophonic فراهم می کند. MBU توسعه برنامه مطالعه مشترک است اطلاعات تماس با دانشگاه های بزرگ خارجی، که در آن دانش آموزان فرصت برای تکمیل بخشی از مطالعات خود و. بنابراین، فارغ التحصیلان MBU کارآمد در پیدا کردن جای خود را در بازار کار نه تنها در خانه بلکه در خارج از کشور می باشد.

و همچنین فعالیت های آموزشی، علمی و هنری، بخش قابل توجهی از فعالیت های MBU خلاق توسط عمومی نشان داده و پژوهش در همکاری با نهادهای ملی و بین المللی. دانشگاه یک مرکز عالی تحقیقات و پروژه های علمی و توسعه ها با استفاده از وجوه ساختاری اروپا تامین می شود. علاوه بر این، آن را پیاده سازی یادگیری مادام العمر در انواع دوره ها و فرم های دانشگاه کودکان MBU و دانشگاه MBU دوران سوم. در نهایت، آن را از طریق طیف گسترده ای از باشگاه های ورزشی، گروه های هنری و سازمان های دانشجویی عملکرد در MBU فراهم می کند دانش آموزان با فرصت های کافی برای انواع فعالیت های اجتماعی است.

ماموریت و چشم انداز از MBU

ماموریت دانشگاه ادم ماتی در بانسکا بیستریکا

به عنوان بخشی از منطقه اروپا آموزش و پژوهش، دانشگاه ماتی ادم نقشی مهم در کمک به ارائه آموزش و پرورش دانشگاه با کیفیت بالا و همچنین طیف گسترده ای از آموزش و پرورش بیشتر مربوط به نیازمندی های جامعه. در حال توسعه دانش جدید از طریق مولد پژوهش های علمی و هنری، دانشگاه به شکل گیری افراد هوشمند، اخلاقی، معتبر و مسئولیت اجتماعی و در نتیجه به ایجاد یک جامعه یادگیری کمک می کند.

دیدگاه

پس به صراحت ثابت می شود رهبر در زمینه آموزش و پرورش در منطقه اسلواکی مرکزی، دانشگاه ماتی ادم است به طور کلی به عنوان یک دانشگاه ملی قوی از اهمیت بین المللی درک شده است. وضعیت آن شده است با توجه به کیفیت بالای خود را از آموزش و پرورش، قرار دادن موفقیت آمیز از فارغ التحصیلان در بازار کار به دست آورد، بسیار عالی همکاری های بین المللی در مناطق خاصی از تحقیق و همکاری با عمل و همچنین با توجه به ورزش حرفه ای و ارائه هنری در عموم مردم.

اصول اساسی MBU فعالیت ها و ارزش های پذیرفته شده MBU استقلال، استقلال اخلاقی و علمی خود را از قدرت سیاسی و اقتصادی محافظت می کند و آن را آزادیهای دانشگاهی احترام می گذارد.

 • MBU توسعه برتری علمی، کیفیت آن و شهرت خوبی در تمام زمینه های فعالیت و آن را تا مکانیسم بازخورد در تمام سطوح مدیریت و بهره برداری معرفی شده است.
 • MBU سطح و نتایج حاصل از فعالیت خود را با دانشگاه های پیشرو و با استانداردهای کیفیت شناخته شده در سطح اروپا و نیازهای جامعه مقایسه می کند. این امر همکاری بین المللی و همکاری با عمل به عنوان یک منبع از روند تغییر و توسعه است.
 • MBU افزایش رشد حرفه ای، توسعه خلاقیت و نوآوری، انعطاف پذیری، گفتگوی انتقادی و سازنده و ارزیابی مستمر از منابع عمومی و فرآیندهای نوآوری.
 • MBU از منحصر به فرد و جذابیت برنامه های آموزشی، دوره ها و فعالیت های حرفه ای را بهبود می بخشد و آن را محتوای آنها در ارتباط نزدیک با نتایج حاصل از تحقیقات جهانی و خود را دارد.
 • MBU را بهبود می بخشد فرآیندهای آموزش در روح پیشرفت های فن آوری و اصول یادگیری فعال و آن نیاز به مهارت آموزشی در فرایند تدریس.
 • MBU نظر تحقیقات علمی به عنوان یک نقطه شروع. این فرایند همراه دائمی آموزش و پرورش و شخصیت های بین المللی خود را با قرار دادن کار گروهی و اجرای به عمل به عنوان پیش نیاز اصلی کیفیت آن است.
 • MBU نظر خود را به موظف به گسترش دانش جدید علمی، فرهنگ ملی و آداب و رسوم و همچنین ارزش های انسان اروپا، اخلاق و دموکراسی است.
 • MBU ایجاد یکپارچگی درونی بر اساس همکاری محل کار منحصر به فرد قوی تر در دانشگاه و همچنین ارتباط متقابل خود، تمایل از گفت و گو، احترام، اعتماد و مسئولیت مشترک برای نتایج. همه از این باید یک پیش نیاز برای عملکرد موثر، موفقیت و کمک هزینه تحصیلی دانشگاه آن است.
 • MBU نظر مداوم خود را بهبود، رشد حرفه ای و شخصی، اخلاق و صداقت حرفه ای اخلاقی، خواسته های معقول و همدلی بین فردی، مسئولیت فردی و اجتماعی و وفاداری سازمانی به کیفیت از ویژگی های یک کارمند از دانشگاه.
MBBACK
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • فرانسوی
 • اسلواکی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد روابط بین الملل: اروپا در چشم انداز ویشگرد

Campus تمام وقت September 2017 اسلواکی Banská Bystrica

بیش از 4 ترم، دانش آموز را از یک بینش و عمق دانش در روابط بین الملل به دست آوردن عنوان آنها در ترکیبی از دانشگاه های مختلف را مطالعه کنید. [+]

اطلاعات برنامه دانشگاه Jagiellonian در کراکوف (لهستان)، دانشگاه ماساریک (جمهوری چک)، دانشگاه Pecs (مجارستان) و دانشگاه ماتی Bel در بانسکا: برنامه تحصیلی این استاد مشترک در روابط بین المللی است که در چارچوب شبکه VNDREAM، که متشکل از انجام بیستریکا (اسلواکی). برنامه این استاد مشترک یک فرصت منحصر به فرد برای مطالعه روابط بین الملل، سیاست اروپا، اقتصاد، جامعه و فرهنگ از منظر منطقه ویزگراد قرار میگیرند ارائه می دهد. از اساتیدی مجرب از دانشگاه های پیشرو از منطقه ویزگراد قرار میگیرند و همچنین بازدید از اساتید و سخنرانان مهمان از موسسات دانشگاهی و دیپلماتیک بین المللی مشهور ارائه آموزش روشنگری و الهام بخش در مورد تحولات عمده در قانون معاصر، اقتصاد، سیاست و فرهنگ بین المللی در نور از فرآیندهای پیوستن به اتحادیه اروپا از نقطه نظر منطقه ویزگراد قرار میگیرند دیده می شود. این برنامه 4 ترم طول می کشد. حجم کار به طور کلی مربوط به کل از 120 اثرات. زبان انگلیسی زبان پیشرو در آموزش است. آموزش به زبان ملی دانشگاههای همکار نیز ارائه شده است. پس از تکمیل تمام شرایط از دانش آموزان برنامه به دست آوردن مدرک مشترک معادل یک عنوان کارشناسی ارشد مطابق با نامگذاری ملی دانشگاههای شریک. پس از ترم اول در دانشگاه Jagiellonian در کراکوف، دانش آموزان یک ترم صرف در هر دانشگاه شریک کنید: https: ترم دوم در دانشگاه ماساریک، ترم سوم دانشگاه پچ و ترم آخر در دانشگاه ماتی Bel در بانسکا بیستریکا تمام اطلاعات در اینجا در دسترس هستند: //visegradstudies.eu/ مشخصات فارغ التحصیل پس از اتمام این برنامه فارغ التحصیلان خواهد شایستگی بالا در هر دو تاریخ و فرهنگ از ویزگراد قرار میگیرند و گسترده تر در منطقه مرکزی اروپا به عنوان پس زمینه برای درک بهتر از روابط بین المللی معاصر را به عنوان در تاثیر پیوستن به اتحادیه اروپا نمونه نشان می دهد. بیشتر به طور خاص آنها را به دست آوردن دانش لازم برای درک بهتر ماهیت پیچیده از فعل و انفعال بین پدیده های جهانی و منطقه ای تاثیر گذار بر عملکرد سازمان های بین المللی، کسب و کار و جامعه مدنی. فارغ التحصیلان آماده خواهد شد به کار در سازمان های بین المللی، خدمات دیپلماتیک، مدیریت عمومی، رسانه های جمعی و سازمان های جامعه مدنی. اگر به دنبال شغل دانشگاهی علاقه مند، فارغ التحصیلان توانایی تحلیلی به انجام پژوهش های فردی به عنوان دانشجوی دکتری آینده نگر به دست آوردن. فرایند پذیرش این برنامه برای همه دانش آموزان که مدرک دانشگاهی معادل یک آموزش و پرورش کارشناسی یا در علوم انسانی، علوم اجتماعی، اقتصاد و حقوق بالاتر با دانش بسیار خوبی از زبان انگلیسی و انگیزه برجسته نگه طراحی شده است. نامزد خواهد شد به برنامه بر ارزیابی برنامه های نوشته شده خود اعتراف کرد. ارائه موارد زیر به منظور به برنامه اعمال می شود: نرم افزار آنلاین - https://visegradstudies.eu/admissions/online-application/ [-]

کارشناسی ارشد امور مالی، بانکداری و سرمایه گذاری

Campus تمام وقت September 2017 اسلواکی Banská Bystrica

فارغ التحصیلان این برنامه می توانید یک طیف گسترده ای از مشاغل در یک میزبان از صنایع مختلف و بخش های دیگر از هر دو اقتصاد ملی و بین المللی انجام می دهد. [+]

فارغ التحصیلان این برنامه می توانید یک طیف گسترده ای از مشاغل در یک میزبان از صنایع مختلف و بخش های دیگر از هر دو اقتصاد ملی و بین المللی انجام می دهد. اگرچه بیشترین سهم از فارغ التحصیلان در موسسات مالی کار می کنند، آنها نیز به در دیگر کسب و کار و سازمان ها در هر دو بخش خصوصی و عمومی، از جمله آداب و رسوم و مقامات مالیاتی، سایر نهادهای دولتی در تمام سطوح پیدا شده است، و در زمینه مالیات مشاوره. واقعیت این است که این برنامه مطالعه در زبان انگلیسی یا فرانسه و در همان زمان تدریس شامل مشارکت دانشگاه های خارجی به دانش آموزان یک فرصت برای بهبود مهارت های زبانی خود و آمادگی حرفه ای، و آن را نیز افزایش اعتبار بازار صلاحیت خود، جایگاه دانشکده اقتصاد دانشگاه ماتی بل و دانشگاه ها شریک زندگی خود را. ساختار برنامه ها و دوره های جزء خود را همراه با تخصص و تحقیق تجربه از معلمان اجازه می دهد دانش آموزان نه تنها به آماده شدن برای عمل حرفه ای، بلکه به یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به پژوهشگران متخصص و معلمان در زمینه های مدیریت مالی، امور مالی بین المللی، حسابداری بین المللی، بانکداری، نظریه پولی و سیاست، و بازارهای مالی است. دانش نظری دانش آموختگان از برنامه قادر به پیدا کردن و ارائه راه حل های خود به مشکلات در تحقیقات نظری، و به درخواست خلاقانه دانش نظری خود را به راه حل های عملی است. آنها دانش عمیق از نظریه های اقتصادی مدرن از پول و امور مالی، تجزیه و تحلیل مالی و پیش بینی، و تجزیه و تحلیل سیاست داشته باشد. مهارت های عملی فارغ التحصیلان مهارت های عملی باید به عنوان تحلیلگران، مدیران مالی، و یا مشاوران مدیریت در سازمان دولتی و خصوصی در خانه و خارج از کشور کار می کنند. آنها می توانند تجزیه و تحلیل و توضیح توسعه سیاست های مالی و پولی خاص و همچنین فرایندهای یکپارچه سازی در اروپا و سراسر جهان است. فرم درخواست لطفا، پر در فرم تقاضانامه مربوطه، آن را امضا و محصور مدارک زیر: - تاریخچه مختصری از زندگی - پرداخت هزینه پذیرش و سند پرداخت - کپی از گذرنامه و متقاضیان از کشورهای عضو اتحادیه اروپا: - ترک گواهی دوره متوسطه (برای مطالعه کارشناسی - اولین درجه) و یا گواهی مدرک کارشناسی (برای مطالعه کارشناسی ارشد - درجه دوم) به زبان انگلیسی ترجمه شده - محضری متقاضیان کپی از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا: - دوره متوسطه ترک گواهی (برای مطالعه کارشناسی - درجه اول) و یا گواهی مدرک کارشناسی (برای مطالعه استاد - درجه دوم) ترجمه شده به انگلیسی و SUPERLEGALIZED - به این معنی شده توسط وزارت آموزش و پرورش، وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری و اسلواکی سفارت comfirmed. برای متقاضیان از کشورهایی که کنوانسیون تقاضا عالی اختیارات لغو رکوردها عمومی قابل اجرا در جمهوری اسلواکی را تصویب کرده اند، یک گواهی های ویژه (ابستل) اعطا شده توسط مرجع صالح برای تصویب از معقول گواهی آموزش کافی خواهد بود. لطفا، ارسال تمام اسناد تا: 31 مارس 2017- مطالعه استاد [-]

کارشناسی ارشد بازاریابی و مدیریت کسب و کار

Campus تمام وقت September 2017 اسلواکی Banská Bystrica

برنامه "مدیریت بازاریابی کسب و کار" به دنبال توسعه شایستگی دانش آموزان در روش های تحلیلی دقیق، توانایی برای شناسایی عوامل تعیین توسعه یک کسب و کار و محیط آن، برای شناسایی یک فرصت بازار، به منظور برآورد تهدیدات و پیامدهای بالقوه برای کسب و کار ، برای مدیریت این پیشنهاد را به طوری که برای فرصت. [+]

برنامه "مدیریت بازاریابی کسب و کار" به دنبال توسعه شایستگی دانش آموزان در روش های تحلیلی دقیق، توانایی برای شناسایی عوامل تعیین توسعه یک کسب و کار و محیط آن، برای شناسایی یک فرصت بازار، به منظور برآورد تهدیدات و پیامدهای بالقوه برای کسب و کار ، برای مدیریت این پیشنهاد را به طوری که برای فرصت. این دانش آموزان در مهارت های حل مشکل ترکیب یک رویکرد سیستماتیک آموزش بر اساس شایستگی در روش تصمیم گیری، که نیاز به یکپارچه سازی دانش مدیریت، مدیریت عملیاتی، سازمان کار مدیریتی، بازاریابی در بازارهای داخلی و جهانی، امور مالی، مدیریت کیفیت و منابع انسانی . در همان زمان، برنامه آموزش دانش آموزان را به یک رویکرد تفکر استراتژیک، به پیش بینی پدیده ها، و با استفاده از روش های ریاضی-آماری برای تعیین کمیت اثرات آن بر کسب و کار. این برنامه حرفه ای آماده در مدیریت میانی و بالای کسب و کارهای کوچک و متوسط، در بدن از دولت و دولت های محلی در زمینه های کسب و کار تنها معامله گر، مدارس حرفه ای و پروژه و مشاوره سازمان. فرم درخواست لطفا، پر در فرم تقاضانامه مربوطه، آن را امضا و محصور مدارک زیر: - تاریخچه مختصری از زندگی - پرداخت هزینه پذیرش و سند پرداخت - کپی از گذرنامه و متقاضیان از کشورهای عضو اتحادیه اروپا: - ترک گواهی دوره متوسطه (برای مطالعه کارشناسی - اولین درجه) و یا گواهی مدرک کارشناسی (برای مطالعه کارشناسی ارشد - درجه دوم) به زبان انگلیسی ترجمه شده - محضری متقاضیان کپی از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا: - دوره متوسطه ترک گواهی (برای مطالعه کارشناسی - درجه اول) و یا گواهی مدرک کارشناسی (برای مطالعه استاد - درجه دوم) ترجمه شده به انگلیسی و SUPERLEGALIZED - به این معنی شده توسط وزارت آموزش و پرورش، وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری و اسلواکی سفارت comfirmed. برای متقاضیان از کشورهایی که کنوانسیون تقاضا عالی اختیارات لغو رکوردها عمومی قابل اجرا در جمهوری اسلواکی را تصویب کرده اند، یک گواهی های ویژه (ابستل) اعطا شده توسط مرجع صالح برای تصویب از معقول گواهی آموزش کافی خواهد بود. لطفا، ارسال تمام اسناد تا: 31 مارس 2017- مطالعه استاد [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Národná 12
Banská Bystrica, 974 01 SK
رسانه های اجتماعی