Matej Bel University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBFRONT

Matej Bel University یک دانشگاه دولتی است که در سال 2010 به مقام دانشگاه رسیده و عضو انجمن دانشگاه های اروپا است. این دانشگاه هم با تشویق تحقیقات خلاق علمی و هنری ، هم دانشگاه باکیفیت و هم آموزش عالی را ارائه می دهد. دانش در حالی که ترکیب نیازهای تحولات علمی و موضوعات عملی است ، پیشرفته است. این دانشگاه طیف کلاسیک از فرصت های آموزش دانشگاه را در هر سه سطح و اشکال مطالعاتی در زمینه های آموزش ، موضوعات اجتماعی ، اقتصاد ، حقوق ، سیاست ، علوم انسانی و علوم طبیعی ، در زمینه های روابط بین الملل ، تخصص های اقتصادی و ... ارائه می دهد. ریاضیات علاوه بر این ، آن را نیز ارائه می دهد مطالعات آنگلوفونیک و تا حدی فرانکوفونیک.

MBU برنامه های مطالعاتی مشترک را توسعه می دهد و با دانشگاه های اصلی خارجی ارتباط برقرار می کند ، جایی که دانشجویان فرصتی برای تکمیل بخشی از مطالعات خود دارند. بنابراین ، فارغ التحصیلان MBU در یافتن جایگاه خود در بازار کار نه تنها در خانه بلکه در خارج از کشور نیز کارآمد هستند. همچنین فعالیتهای آموزشی ، علمی و هنری ، بخش قابل توجهی از فعالیتهای خلاق MBU با تحقیقات اساسی و کاربردی با همکاری نهادهای ملی و بین المللی ارائه می شود. دانشگاه مرکزی برای تعالی تحقیقات است و پروژه های علمی و توسعه ای از طریق صندوق های ساختاری اروپا تأمین می شود. علاوه بر این ، یادگیری مادام العمر را در انواع دوره ها و اشکال دانشگاه کودکان MBU و دانشگاه دوره MBU دوره سوم پیاده سازی می کند. سرانجام ، این دانشگاه فرصت های کافی را برای انواع فعالیت های اجتماعی از طریق طیف گسترده ای از باشگاه های ورزشی ، گروه های هنری و سازمان های دانشجویی که در MBU فعالیت می کنند فراهم می کند. ما از شما دعوت می کنیم برخی از زیبایی های طبیعی اسلواکی مرکزی را کشف کنید!

ماموریت و چشم انداز MBU

ماموریت ما

به عنوان بخشی از حوزه آموزش و تحقیقات اروپا ، Matej Bel University نقش مهمی در ارائه آموزش دانشگاه با کیفیت بالا و همچنین طیف گسترده ای از آموزش های بیشتر متناسب با نیازهای جامعه دارد. با توسعه دانش جدید از طریق تحقیقات علمی و هنری تولیدی ، دانشگاه در شکل گیری افراد باهوش ، اخلاقی ، معتبر و دارای مسئولیت اجتماعی و در نتیجه ایجاد جامعه یادگیری نقش دارد.

دیدگاه ما

Matej Bel University با داشتن صراحت رهبر در زمینه آموزش در منطقه اسلواکی مرکزی به طور کلی به عنوان یک دانشگاه ملی قدرتمند و دارای اهمیت بین المللی شناخته می شود. وضعیت آن به دلیل کیفیت بالای تحصیلات ، قرار دادن موفق دانش آموختگان در بازار کار ، همکاری عالی بین المللی در زمینه های خاص تحقیق و همکاری با تمرین و همچنین به دلیل ورزش حرفه ای و ارائه هنری به دست آمده است. عمومی. اصول اساسی فعالیتهای MBU و مقادیر پذیرفته شده MBU از استقلال ، استقلال اخلاقی و علمی خود در برابر قدرت سیاسی و اقتصادی محافظت می کند و به آزادی های دانشگاهی احترام می گذارد.

  • MBU تعالی دانشگاهی ، کیفیت و شهرت خوب خود را در همه زمینه های فعالیت ایجاد می کند و مکانیسم های بازخورد را در تمام سطوح مدیریتی و عملیاتی معرفی کرده است.
  • MBU سطح و نتایج فعالیت های خود را با دانشگاه های پیشرو و با استانداردهای کیفیت شناخته شده در سطح اروپا و نیازهای جامعه مقایسه می کند. این همکاری و همکاری بین المللی را به عنوان منبع تغییر و روندهای توسعه ارتقا می بخشد.
  • MBU رشد حرفه ای ، رشد خلاقیت و مبتکر بودن ، انعطاف پذیری ، گفتگوی انتقادی و سازنده و ارزیابی مستمر از منابع اصلی و فرایندهای نوآوری را تقویت می کند.
  • MBU از منحصر به فرد بودن و جذابیت برنامه های مطالعاتی ، دوره ها و فعالیتهای حرفه ای پشتیبانی می کند و محتوای آنها را در رابطه نزدیک با نتایج تحقیقات جهانی و خاص خود بهبود می بخشد.
  • MBU فرآیندهای آموزش را با روحیه پیشرفت تکنولوژی و اصول یادگیری فعال بهبود می بخشد و در فرآیند تدریس به مهارت صوتی نیاز دارد.
  • MBU تحقیقات علمی را نقطه شروع می داند. همراهی دائمی آموزش و شخصیت بین المللی آن با به کار بردن کار گروهی و اجرای آن به عنوان اصلی ترین شرط کیفیت آن است.
  • MBU خود را موظف به گسترش دانش جدید علمی ، فرهنگ ملی و سنت ها و همچنین ارزش های اومانیسم ، اخلاق و دموکراسی اروپایی می داند.
  • MBU یکپارچگی درونی را بر اساس همکاری مکانهای کاری منحصر به فرد قوی تر در داخل دانشگاه و همچنین ارتباط متقابل آنها ، تمایل به گفتگو ، احترام ، اعتماد و مسئولیت مشترک برای نتایج ایجاد می کند. همه اینها به یک پیش نیاز برای عملکرد مؤثر ، موفقیت و بورس تحصیلی دانشگاه تبدیل می شود.
  • MBU بهبود مستمر خود ، رشد حرفه ای و شخصی ، اخلاق حرفه ای و یکپارچگی اخلاقی ، مطالبات معقول و همدلی بین فردی ، مسئولیت شخصی و اجتماعی و وفاداری نهادی را از خصوصیات بارز یک کارمند دانشگاه می داند.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دانشگاه را در اینجا بخوانید .

MBBACK

مکان ها

Banská Bystrica

Address
Národná 12
974 01 Banská Bystrica, منطقه بیانسکی بیستریکا, اسلواکی