Comenius University in Bratislava, Faculty of Pharmacy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Comenius University in Bratislava, Faculty of Pharmacy

دانشکده داروسازی بخشی از بزرگترین ، قدیمی ترین و برجسته ترین دانشگاه اسلواکی است.

دانشگاه کمنیوس در براتیسلاوا یک دانشگاه مدرن اروپاست که در سال 2019 میلادی 100 سالگی خود را جشن گرفت. این تنها دانشگاه اسلواکی است که به طور مرتب در رده بندی بین المللی بهترین دانشگاه های جهان قرار می گیرد. با سیزده دانشکده ، گسترده ترین انتخاب برنامه های مطالعاتی (بیش از 800) در سه سطح را ارائه می دهد ، و تعدادی از این برنامه های تحصیلی تنها برنامه هایی در نوع خود در اسلواکی هستند. طیف گسترده ای از حوزه های دانش انسانی وجود دارد که می توانید هنگام تحصیل از آن انتخاب کنید ، خواه در پزشکی ، علوم انسانی و علوم اجتماعی ، علوم طبیعی ، ریاضیات ، کلام و موارد دیگر.

دانشگاه کمنیوس یک موسسه تحقیقاتی است که صدها پروژه تحقیقاتی داخلی و بین المللی را اجرا می کند. در نتیجه ، بسیاری از دانشجویان در حین تحصیل مشغول تحقیقات مهم هستند و می توانند به طور فعال در پروژه ها ، کمک های مالی و کارآموزی های حرفه ای (از جمله خارج از کشور) شرکت کنند.

هر ساله دانشگاه کمنیوس بیشترین تعداد دانشجویان را از خارج از دانشگاه های اسلواکی به خارج از کشور می فرستد و بیشترین دانشجویان بین المللی از جمله کشورهایی مانند آلمان ، نروژ ، یونان ، ایران ، اتریش و ایسلند را دریافت می کند.

THE MEETING

آمار

 • حدود 1 500 دانشجو ، که حدود 15٪ دانشجویان بین المللی از کشورهای مختلف هستند
 • 11 بخش تخصصی تدریس
 • 2 داروخانه آموزش خود که به عنوان داروخانه های جامعه نیز فعالیت می کنند
 • آزمایشگاه ها و اتاق های سخنرانی جدید با تجهیزات به روز
 • کادر آموزشی بسیار ماهر و دارای تجربه تدریس و تحقیق دیرینه در سطح ملی و بین المللی
 • کلیه مقاطع تحصیلات داروسازی از جمله PharmD بعد از تحصیلات تکمیلی و دکتری. برنامه ها ، تخصص و غیره
 • برنامه های تبادل بین المللی ، از جمله قراردادهای دو جانبه با 30+ دانشگاه شریک در اروپا ، آسیا و ایالات متحده است
 • مرکز علمی عالی ، آزمایشگاه های علمی مرکزی ، پروژه های تحقیقاتی مختلف
 • یک گیاه بزرگ گیاهان دارویی
 • کتابخانه مرکزی
 • تجهیزات بدنسازی و بدنسازی
 • ناهارخوری ها و کافی نت ها

اعتبار
دانشکده داروسازی دانشگاه کمنیوس تنها دانشکده در نوع خود در اسلواکی است. این دانشکده با ادغام دانش در علوم طبیعی و پزشکی و همچنین علوم دارویی خاص ، متخصصان اصلی داروسازی را پرورش می دهد.

سنت
مطالعات دانشگاه داروسازی اسلواکی بیش از 70 سال است که وجود دارد و بیش از 11000 دانشجو فارغ التحصیل دانشکده داروسازی در براتیسلاوا هستند.

اعتبارسنجی
برنامه مطالعاتی داروسازی کاملاً با دستورالعمل اتحادیه اروپا 2005/36 / EC پارلمان اروپا و شورای تشخیص صلاحیت های حرفه ای مطابقت دارد.

White work table with notes, smartphone and laptop

تحصیلات

فارغ التحصیل فارغ التحصیل از برنامه مطالعه داروسازی با دانش سطح بالا و مهارت های عملی در رشته های شیمیایی ، بیولوژیکی ، پزشکی و به ویژه داروسازی تعریف شده است. فارغ التحصیل دانش عمیقی از هر اتفاقی که برای یک محصول دارویی در ارگانیسم انسان می افتد دارد. اثرات و عوارض جانبی آن؛ و همچنین جنبه های بهداشتی و اجتماعی استفاده از محصولات دارویی. این فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد فناوری دارویی ، دارویی ، شیمیایی ، میکروبیولوژیکی ، آزمایشات بیولوژیکی روی محصولات دارویی برای مصارف انسانی. فارغ التحصیل می تواند داده های علمی در مورد محصولات دارویی را ارزیابی کرده و بر اساس چنین مهارت هایی اطلاعات مرتبط را ارائه دهد. فارغ التحصیل دانش کافی از موارد قانونی و سایر موارد مرتبط با عمل داروسازی دارد. برنامه مطالعاتی به طور کامل مطابق با بخشنامه 2005/36 / EC پارلمان اروپا و شورای تشخیص صلاحیت های حرفه ای است.

مکان ها

براتیسلاوا

Address
Odbojárov 10
SK-83232 براتیسلاوا, منطقه براتیسلاوا, اسلواکی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: