Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

آموزش رهبری بین المللی در زمینه تحقیقات و کشف علمی

مدرسه فارغ التحصیلی Feinberg (FGS) روحیه تحقیق و کشف را محصور می کند. از زمان تاسیس آن در سال 1958 به عنوان مجله دانشگاهی موسسه علمی Weizmann که مسئول تمام امور دانشجویی و دکتری است، دانشکده تحصیلات تکمیلی Feinberg شهرت خود را به عنوان مرکز چند رشته ای که دانش آموزان در تلاش برای رسیدن به بالاترین سطح دانش و درک، تحت هدایت محققان خلاق و اصلی در علوم طبیعی و ریاضیات.

در دانشکدۀ فارغ التحصیل فاینبرگ، شما می توانید بخشی از تاریخ معتبر موفقیت در موسسه Weizmann، که همراه با برنده جایزه نوبل و برندگان جایزه تورینگ می شود، تبدیل شوید. به عنوان یک دانش آموز از دانشکده فارغ التحصیل فاینبرگ، شما در تحقیقات علمی در موسسه شرکت می کنید و وقت خود را برای تحقیق و مطالعه اختصاص داده اید، با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته و پیشرفته و به طور مستقیم با کار گروه های تحقیقاتی در خط مقدم زمینه های خود را در سطح بین المللی. دانشکده تحصیلات تکمیلی فینبرگ دانشجویان را برای تمام دانشجویان کمک هزینه می کند و هزینه های تحصیلات را به عهده نمی گیرد، به طوری که شما می توانید هزینه تحصیل خود را کامل بپردازید. تمام کلاس های تحصیلات تکمیلی Feinberg به زبان انگلیسی انجام می شود.

مأموریت

هدف مدرسه فارغ التحصیل آموزش پیشرفته نسل های جدید محققان خلاق و اصلی در علوم طبیعی و ریاضیات است - به عبارت دیگر آموزش رهبران علمی آینده. تمام دانش آموزان دانشکده فارغ التحصیل رشته فاینبرگ مستقیما در تحقیق انجام شده در موسسه شرکت می کنند.

رشته های تحصیلی و زمینه های مطالعه

دانشکده تحصیلات تکمیلی Feinberg آهنگ های مطالعه زیر را ارائه می دهد:

 • رشته مدرک منظم
 • پایان نامه کارشناسی ارشد در آموزش علوم
 • پیاده روی مستقیم دکترا
 • ریاست دائمی دائمی
 • رشته PhD برای MD
 • آموزش صدور گواهینامه

زمینه های اصلی پژوهش و تحقیق عبارتند از: علوم فیزیکی | علوم شیمی | علوم زندگی | ریاضیات و علوم کامپیوتر | آموزش علوم

اعتباربخشی

دانشکده تحصیلات تکمیلی فینبرگ توسط شورای تحصیلات عالی در اسرائیل تأیید شده است.

زبان

زبان رسمی آموزش در دانشکدۀ فارغ التحصیل فاینبرگ انگلیسی است. این امر دانشجویان بین المللی را قادر می سازد تا از برنامه های خود بهره مند شوند.

سیاست غیر تبعیض آمیز

تنها معیار ورود به دانشکدۀ فارغ التحصیل رشته فاینبرگ عالی بودن و یکپارچگی تحصیلی است. مدرسه فارغ التحصیلان فاینبرگ دانشجویان هر گونه نژاد، رنگ، مذهب، جنسیت و قومی را به تمامی برنامه ها، امتیازات و فعالیت هایی که به طور کلی دانش آموزان در مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد، پذیرفته است.

جوایز

همه دانش آموزان مدارس تحصیلات تکمیلی فینبرگ، کمک هزینه تحصیلی می کنند تا بتوانند زمان خود را برای تحقیق و مطالعه اختصاص دهند. برای اطلاعات بیشتر، به کمک و کمک های مالی مراجعه کنید.

شهریه

تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی Feinberg از پرداخت هزینه تحصیل معاف هستند.

نحوه درخواست

یک راهنمای گام به گام برای ارسال یک برنامه کارشناسی ارشد

بخش های زیر شما را از طریق فرایند درخواست برای برنامه تحصیلات تکمیلی دانشکده Feinberg راهنمایی می کند، اطلاعات مفصلی در مورد آماده سازی و ارسال درخواست شما و درک اینکه فرایند انجام می شود پس از ارسال تمام اسناد لازم لازم است. برای پروسه ثبت نام هیچ اتهاماتی به حساب نمی آید

حداقل الزامات علمی

برای درخواست برنامه کارشناسی ارشد، باید مدرک کارشناسی خود را از یک موسسه معتبر محلی یا خارجی موسسه عالی تحصیلی یا سایر مدارک معادل توسط هیئت مطالعات در رشته خود با GPA 85 (یا معادل آن) داشته باشید.

دانش آموزان بین المللی

کاندیداهای مدرک دانشگاه های غیر اسرائیلی یا نهادهای آموزش عالی نیاز به انجام آزمون های ارزیابی خارجی از جمله:

 • GREs: هر دو تست عمومی و آزمون در موضوع مورد نظر شما می خواهید. کد FGS برای GREs 3398 است و نمرات باید مستقیما از مرکز آزمون GRE ارسال شوند.
 • TOEFL یا آیلتس: فقط برای نامزدهای که زبان مادر انگلیسی نیست. لطفا توجه داشته باشید که اگر از شما خواسته شود موسسه را به عنوان یک گیرنده نمره مشخص کنید، کد TOEFL موسسه علمی Weizmann C087 است.

تکان دادن نیاز به ارائه نمرات GRE و / یا TOEFL در اختیار هیئت مطالعات مربوطه است.

مهلت درخواست

ثبت نام برنامه های کاربردی بین 1 اکتبر و 31 مارس باید تکمیل شود.

برنامه های بعدی در ریاضی

در برنامه های خاص (به عنوان مثال برنامه ی یکپارچه ی MSc / Neuroscience Neuroscience)، برنامه های دانشجویان بین المللی تا 31 دسامبر در ماه ژانویه دریافت خواهد شد و مصاحبه ها در اوایل فوریه برگزار می شود. تصمیمات نهایی توسط فوریه 28 ارائه خواهد شد.

روش های پذیرش

پیوستن به یک برنامه پیشرفته MSc که دانش آموزان بالا را از سراسر جهان جذب می کند

به عنوان یک دانش آموز در برنامه کارشناسی ارشد دانشکده فاینبرگ، به بهترین وجه از بهترین علایق و بهترین آموزش ها برخوردار خواهید شد. دانش آموزان در دانشکده تحصیلات تکمیلی Feinberg در تحقیقاتی که در این موسسه انجام می شود، مشغول به کار هستند و به طور مستقیم با گروه های تحقیقاتی در خط مقدم زمینه های خود در سطح بین المللی کار می کنند. دانشکده تحصیلات تکمیلی Feinberg هیچ هزینه تحصیلی را پرداخت نمی کند و تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی را با کمک های تحصیلی کامل که آنها را قادر می سازد تا زمان خود را به تحقیق و تحقیق علمی اختصاص دهند.

پذیرش برنامه کارشناسی ارشد در دانشکدۀ فارغ التحصیل فینبرگ شامل یک دوره پذیرش است که معمولا بین چهار تا دوازده هفته طول می کشد تا تکمیل شود. کلاس های FGS به زبان انگلیسی انجام می شود. مدرسه، که شامل افرادی از همه زمینه ها و اعتقادات است، افتخار می کند که دانشجویان متنوع آن است.

مدرک کارشناسی ارشد

دوره های ماهانه برای دانشجویان کارشناسی ارشد

تمام وقت دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشکده فارغ التحصیل رشته فاینبرگ به مدت 24 ماه به عضویت ماهانه می پردازند. اگر جوایز دریافت می کنید، انتظار می رود تمام وقت خود را به مطالعات و تحقیقات علمی اختصاص دهید.

انواع کمک های مالی

چندین نوع / سطح کمک های کارشناسی ارشد در موسسه علمی ویزمن (WIS) وجود دارد:

مشارکت منظم MSc

در طول تحصیلات کارشناسی ارشد، تمام دانش آموزان به میزان 5،930 NIS حق عضویت دارند.

مشارکت فکری

NIS 6،523 در هر ماه (110٪ از اشتراک معمول)

مکمل انگیزشی برای دریافت کنندگان بیسکویت های رقابتی خارجی با ارزش ماهانه در NIS که کمتر از میزان مشارکت انگیزشی است، اعطا می شود.

کمک های خارجی (رقابتی) (که از طریق WIS پرداخت می شود)

همانطور که توسط پایه خارجی تعریف شده است، تا حد مجاز NIS 10،000 در هر ماه.

اصول

اصول زیر سیستم شركت در WIS را مدیریت می كنند:

جایگزینی

استعدادهای خارجی (رقابتی و غیر رقابتی)، یا جایگزین جامعۀ معمول WIS یا بخشی از آن می شوند. به عبارت دیگر، آنها جایگزین کمکهای مداوم کارشناسی ارشد و علاوه بر آن اعطا نمی شود.

اشتراک خارجی WSS

کمک های مالی WIS و کمک های خارجی ممکن است به طور همزمان اعطا شود. اگر سطح استادیوم خارجی بالاتر از استاد WIS است، دانش آموز حق دارد تعادل را حفظ کند (با توجه به حد فوق العاده). با این حال، اگر سطح استعداد بیرونی کمتر از استادی معمول WIS باشد، دانش آموز هنوز تفاوت را پرداخت می کند - تا 110٪ از مشارکت منظم WIS.

خاتمه پرداخت یاران

 • هنگامی که تحصیلاتتان را تکمیل می کنید، کمک هزینه تحصیلی بلافاصله متوقف می شود. شما می توانید حداکثر دو سال تحصیلی را دریافت کنید.
 • اگر کار خود را آغاز کرده و درآمد خود را به دست بیاورید، پرداخت های کمک هزینه شما متوقف خواهد شد. در چنین مواردی، شما باید از هماهنگ کننده دانشکده خود در مدرسه فارغ التحصیل فینبرگ مطلع شوید.
 • اگر تصویب تسلیم پایان نامه خود را به تأخیر می اندازید، دبیر دانشکده تحصیلات تکمیلی فاینبرگ تعیین خواهد کرد که آیا می توانید در طول مدت زمان اضافی یا فقط بخشی از آن، کمک مالی دریافت کنید. این تصمیم به صورت فردی صورت می گیرد. اگر دین تمدید کمک مالی شما را تصویب کند، می توانید برای دریافت یک دوره اضافی تا سه ماه ادامه دهید.
 • به همین ترتیب، اگر شما در حال ازدواج زود هنگام، وظیفه رزرو نظامی یا رنج طولانی مدت هستید، ممکن است شما نیز حق دریافت کمک های طولانی برای یک دوره اضافی تا سه ماه (به طور کلی تا 27 ماه) داشته باشید.

مکان ها

Rehovot

Address
Feinberg Graduate School
David Lopatie Hall of Graduate Studies
Weizmann Institute of Science
P.O. Box 26 Rehovot 7610001 ISRAEL

Rehovot, مرکز منطقه, اسرائيل

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید