The Buchmann Faculty of Law - Tel Aviv University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده حقوق TAU، مدرسه حقوقی برتر اسرائیل است که در قلب تل آویو واقع شده است. قانون TAU به بیش از 40 عضو تمام اعضای هیئت علمی و بیش از 25 اساتید مشهور بازدید می شود که در سطح بین المللی در تخصص های خود شناخته شده اند. دانشکده متشکل از ده ها تن از استادانی است که به طیف وسیعی از رشته های تحصیلی آموزش می دهند. تقریبا 1600 دانش آموز از اسرائیل و از بیش از 20 کشور جهان در سالانه در دانشکده حضور دارند.

برنامه درسی در قانون TAU شامل مجموعه گسترده ای از دوره ها و سمینارها است که با هدف افزایش توانایی دانش آموزان برای حل مسائل حقوقی و اجتماعی محلی و جهانی است. تقریبا 45 دوره ارائه شده به زبان انگلیسی تدریس می شود. قانون TAU طیف وسیعی از فرصت ها را برای تحقیق نظری و تجربه قانونی عملی ارائه می دهد زیرا تلاش می کند تا یک محیط آموزشی محرک برای دانش آموزان و دانش پژوهان ایجاد کند. در میان این کارگاه های کارشناسی منحصر به فرد در دانشکده است که دانش آموزان را به تحقیق بر روی پیشرفته توسط برجسته محققان از اسرائیل و خارج از کشور، که اجازه می دهد آنها را برای بررسی و کمک به هنوز بورس تحصیلی حقوقی.

از جمله فرصت های ارائه شده توسط دانشکده حقوق بوشمان، موسسه بین المللی فارغ التحصیل Parasol LL.M. است که دانشجویان حقوق بالا را در سراسر جهان جذب می کند. این برنامه منحصر به فرد به دانش آموزان بین المللی اجازه می دهد تا در فضای گوناگون نفوذ کنند و واقعا به دانشگاه های دانشگاهی، نوآوری و تحقیقات علمی TAU Law کمک کنند.

اعضای هیئت علمی TAU Law تعداد زیادی از کتابها و نشریات را در بررسیهای برتر قانون، مجلات و مطبوعات دانشگاهی منتشر کرده اند. بسیاری از اعضای هیئت علمی ما به طور منظم استادان مهمان در مدارس پیشرو در ایالات متحده و اروپا هستند. قانون TAU تعداد زیادی از موسسات تحقیقاتی معتبر را تشكیل می دهد كه به تسهیل كنفرانس ها، كلیكوویك و فعالیت های پژوهشی پیشرفته می پردازند. یکی از این موسسات، مرکز Cegla برای تحقیق بین رشته ای قانون، میزبان بررسی حقوقی قانون دانشکده است - مطالعات نظری در قانون (TIL)، که رتبه شماره 1 برای تاثیر استناد در میان تمام بررسی غیر قانونی ایالات متحده در سراسر جهان .

گستردگی فعالیت مدرسه و شهرت برای برتری، فارغ التحصیلان عالی رتبه شامل محققان دیوان عالی، وزرای دولت، اعضای پارلمان و مدیران شرکت های بزرگ بین المللی را تقویت کرده اند. ده ها تن از فارغ التحصیلان دانشکده در رشته های ارشد در مدارس عالی حقوق آمریکایی از جمله هاروارد و NYU خدمت می کنند. از طریق دانشکده، دانشجویان و فارغ التحصیلان، دانشکده حقوق TAU، راه حل های معقول را برای پیچیده ترین مسائل قانونی و اجتماعی در جهان فراهم می کند.

مکان ها

تل آویو-یفو

Address
تل آویو-یفو, منطقه تل آویو, اسرائيل

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: