Ben-Gurion University of the Negev BGU

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بن گوریون

دانشگاه بن گوریون در سال 1969 با هدف تاسیس شد به توسعه به نقب، در یک منطقه بیابانی شامل بیش از شصت درصد از کشور است. دانشگاه شده توسط چشم انداز اولین نخست وزیر اسرائیل، دیوید بن گوریون، که معتقد بودند که آینده کشور در این منطقه وضع الهام گرفته شده بود.

امروز، دانشگاه بن گوریون یک مرکز مهم برای آموزش و پژوهش، با دانشگاه در آبجو با خدا ممنوع، شوا، از جمله پردیس مارکوس خانواده، و همچنین در Eilat و sede در Boqer، که در آن بن گوریون در سال های پایانی خود زندگی می کردند و به خاک سپرده شده است.

بیش از 19،000 دانشجو در دانشکده های علوم مهندسی، علوم بهداشتی، علوم طبیعی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، گیلفورد شیشه گر دانشکده کسب و کار و مدیریت و دانشکده Kreitman تحصیلات تکمیلی و جوی پیشرفته ثبت نام کرد. دانشگاه همچنین شامل موسسات تحقیقاتی بزرگ مانند موسسه ملی بیوتکنولوژی در صحرای نگب، یعقوب Blaustein موسسه تحقیقات کویر با آلبرت کاتز مدرسه بین المللی آن مطالعات صحرا و موسسه تحقیقات بن گوریون برای مطالعه اسرائیل و صهیونیسم.

جدید برنامه های مدرک بین رشته ای تعریف جدیدی از مرزهای بین دانشکده ها و جذب دانش آموزان برجسته. جویس در جهان مشهور و دانشکده پزشکی ایروینگ گلدمن تبدیل به یک مدل برای پزشکی اجتماعی گرا و جهانی، در حالی که کار اجتماعی و آموزش و پرورش برنامه های مدرک عرضه آبجو با خدا ممنوع، شوا و منطقه با اکثریت پرسنل خدمات اجتماعی آن است.

در همراهی با رسالت خود، دانشگاه بن گوریون نقش کلیدی در ترویج صنعت، کشاورزی و آموزش و پرورش در صحرای نگب ایفا می کند. کالج های محلی دانشگاه حمایت و برنامه های آموزشی پیش دانشگاهی و ادامه را در یادگیری به تعداد بیشتری از ساکنان نقب در دسترس، در حالی که هزاران برنامه عمل جامعه شامل بیش از نیمی از دانشجویان به نفع جوامع مختلف در منطقه است.

BGU بخشی از جامعه جهانی است، با محققان به اشتراک گذاری بین المللی تخصص خود را در زمینه هایی مانند سلام فن آوری، زیست فناوری، پزشکی، کشاورزی منطقه خشک، انرژی خورشیدی، مدیریت منابع آب، فناوری نانو و بیشتر. دانشگاه پیش بینی چالش های هیجان انگیز در زمینه های خلاقانه از تحقیقات و امیدوار است تا بتواند فرصت های جدید برای آبجو با خدا ممنوع، شوا و صحرای نگب در حالی که همچنان تعقیب آن از برتری علمی و گسترش سهم خود را به جامعه است.

بیانیه چشم انداز

دانشگاه بن گوریون مشتاق به در میان بهترین دانشگاه های تحقیقاتی میان رشته در جهان است، به یک رهبر در نوآوری های علمی، بین رشته تحقیق و علوم کاربردی - که همه تاثیر زندگی روزمره. این است که به مسئولیت های اجتماعی و محیط زیست متعهد و در تلاش است تا نقب، اسرائیل و جهان.

دانشگاه جذب دانشجویان ممتاز و محققان از اسرائیل و خارج از کشور، اندیشمندان اولیه با وجدان اجتماعی توسعه یافته، که در یک از راه های مختلفی به رهبری این کشور در اختیار دارد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها
در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree:

ویدئو ها

Opening of the 2016-17 Academic Year at Ben-Gurion University of the Negev

تماس

Ben-Gurion University of the Negev

آدرس 8499000 Be'er Sheva, Israel
وب سایت http://in.bgu.ac.il/en/Pages/default.aspx
تلفن +972 8-646-1600