University of Tartu

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه تارتو (UT) است مرکز پیشرو استونی از تحقیقات و آموزش. این تنها دانشگاه در بالتیک در رتبه بندی بالا 1.2٪ از بهترین دانشگاه های جهان است (QS دانشگاه جهانی رتبه بندی 2017-18). UT در سال 1632 تاسیس شد و تنها دانشگاه کلاسیک در استونی است. بیش از حد وجود دارد 13 000 دانش آموز تحصیل در دانشگاه تهران (شامل 1300 دانش آموزان بین المللی (2016)) و UT است 3800 کارمندان (شامل 1800 نفر از کارکنان دانشگاهی (190 استاد)). این دانشگاه دارای 80 دانشگاه شریک در 31 کشور از حمایت و ارتقاء شایستگی حرفه ای دانشجویان و کارکنان دانشگاهی است.

UT شامل 4 دانشکده و 4 کالج. بسیاری از UT است در Tartu واقع، دومین شهرستان در استونی؛ با این حال کالج آن در پارنو، ویلیاندی و ناروا واقع شده است. تارتو دارای جمعیت 100 000، و یک پنجم از ساکنان آن دانش آموزان هستند.

Tartu در یک شهرستان دانشجوی پر جنب و جوش است. هر سال تحصیلی با روز دانشجوی سال اول شروع می شود و برجسته از هر ترم بهار و پاییز دانشجویی روز، یک جشنواره یک هفته ای از حوادث به ویژه برای دانش آموزان است. UT است باشگاه ها و انجمن دانشجویان بسیاری، اعم از سازمان های حرفه ای به گروه های غیررسمی. برای دانشجویان بین المللی ESN تارتو سازمان اصلی که تمرکز توجه خود را بر رفاه دانشجویان بین المللی است.

تحقیقاتی جهانی UT را پایه و اساس آموزش با کیفیت بالا است. در رشته کارشناسی ارشد بیشتر از سایر دانشگاه های استونی دفاع می شود: 120 دوره دکترا فقط در دانشگاه UT در سال 2016 (239 در سایر دانشگاه های استونی) دفاع شده اند. UT متعلق به TOP 1٪ از دانشگاه ها و مؤسسات تحقیقاتی در مورد پزشکی بالینی، شیمی، محیط زیست و محیط زیست، علوم زمین، گیاه شناسی، علوم زمین، علوم اجتماعی (عمومی)، زیست شناسی مولکولی و ژنتیک، بیولوژی و بیوشیمی، علوم اعصاب و رفتار، روانپزشکی و روانشناسی (ISI Web of Science 2017). در مجموع 42 دانشمند UT متعلق به TOP 1٪ از دانشمندان بیشتری در جهان هستند (ISI Web of Science 2017)، از جمله مدیر برنامه MSc در مهندسی نرم افزار مهندس مارلون Dumas.

UT ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از برنامه ها و رشته منحصر به فرد برای دانش آموزان است. UT همچنین در چند اراسموس موندوس و دیگر برنامه های استاد مشترک در همکاری با دانشگاه های پیشرو در جهان تحویل شرکت می کند. UT در پی روند بولونیا در سازمان آموزش و کارشناسی-کارشناسی ارشد (3 + 2) سیستم ماژول مطالعه آن است. طول دوره دکترا 4 سال است. سال تحصیلی در آغاز ST از سپتامبر هر سال شروع می شود.

مکان ها

تارتو

University of Tartu

Address
Ülikooli 18
50090 تارتو, شهرستان تارتو, استونی
وب سایت
تلفن
+372 737 5100

برنامه ها

کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد(MA)