Tallinn University of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

TalTech - پرچمدار مهندسی و تکنولوژی استونی است

Tallinn University of Technology تیلور (TalTech) تنها دانشگاه تکنولوژیکی استونی است. طبق نظرسنجی شهرت دانشگاه های استونی، TalTech به عنوان یکی از نوآورترین دانشگاه های استونی است و به ویژه برای نوآوری در زمینه فن آوری های دیجیتال و مهندسی شناخته شده است. TalTech جایی است که همبستگی واقعی بین زمینه های مختلف ایجاد شده و ایده های پر جنب و جوش و خلاقانه جدید متولد شده است. دانشگاه ما خانه ای است که تنها ماشین خود رانندگی در استونی (ISEAUTO) است - پروژه ای است که توسط دانش آموزان و دانشمندان ما به ارمغان آورده است و زمین تست برای اولین شبکه 5G - نمونه اولیه شهر هوشمند آینده است.

TalTech - پرش به سوی حرفه آینده خود است

درجه TalTech در سطح بین المللی شناخته شده و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به تحقیقات مختلف بازار کار، اکثر متخصصان موفق در استونی، فارغ التحصیلان TalTech هستند. فارغ التحصیلان ما طیف گسترده ای از موقعیت ها را از کارآفرینان، مدیران، متخصصین بالا و مشاوران به مقامات دولتی و سیاستمداران دارند. بسیاری از آنها برای ایجاد خود به عنوان رهبران در زمینه توسعه سریع بین المللی و دیجیتالی سازی حرکت کرده اند. TalTech تاکید ویژه ای بر طراحی برنامه های تحصیلی خود را مطابق با نیازهای در حال تغییر و توسعه استونی و همچنین بازار جهانی کار می کند.

TalTech - خانه دانشجویان بین المللی است

TalTech در حال حاضر دانشگاه بین المللی ترین استونی است که حدود 1600 دانشجوی بین المللی از بیش از 90 کشور مختلف دارد. ما 4 برنامه کارشناسی و 15 کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی ارائه می دهیم و دارای همکاری نزدیک دانشگاهی با حدود 500 دانشگاه مختلف در سراسر جهان هستیم. TalTech در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS رتبه بندی 601-650 را دارد که ما را در 3 درصد از کل دانشگاه های دنیا رتبه بندی می کند.

TalTech - شریک توسعه اقتصادی و فن آوری است

در TalTech، ما ارزش همکاری با شرکت ها و کسب و کار. برای بسیاری از شرکت ها و همچنین مقامات دولتی، ما اغلب اولین نقطه تماس برای پیدا کردن راه حل برای انواع سوالات سازمان و محصول توسعه است. نوآوری و مرکز کسب و کار ما Mektory با هم محققان، دانش آموزان و کارآفرینان را به ارمغان می آورد که جوانان الهام بخش، دانش و منابع برای ایجاد و توسعه شروع به کار دانش آموزان و دیگر ایده های کسب و کار نوآورانه. علاوه بر این، Tehnopol - یک دانشگاه علمی و تجاری برای شرکت های فن آوری نوآورانه - با دانشگاه TalTech همکاری می کند و خانه ای از یک انکوباتور راه اندازی و همچنین بسیاری از شرکت هایی مانند اسکایپ، Cybernetica، Starship Technologies، Ektaco و SMIT است.

اطلاعات کاربردی

در صفحه TalTech بیشتر درباره برنامه های TalTech و زندگی دانشجویی خود بیشتر مطالعه کنید.

حقایق سریع در مورد TalTech

  • دانشگاه دولتی، تاسیس در سال 1918
  • بزرگترین دانشگاه در پایتخت با نزدیک به 11،000 دانش آموز
  • برنامه های منحصر به فرد و بین المللی شناخته شده است
  • مجسمه شهری مدرن شهری
  • دانشگاه بین المللی ترین استونی با بیش از 90 ملیت مختلف
  • همکاری دانشگاه و صنعت دینامیک؛ تاکید قوی بر کارآفرینی
  • مراکز نوآوری و کسب و کار
  • شماره 601-650 در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2019

مکان ها

تالین

Tallinn University of Technology

Address
Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5
19086 تالین, شهرستان هاروج, استونی
وب سایت
تلفن
+372 620 2022