Tallinn University of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چشم انداز جامعه امروز نوآورانه ، کارآفرینانه ، از نظر فناوری پیشرفته و برای جهان باز است و این همان چیزی است که تالین Unversity of Technology (TalTech) از طریق مطالعات و تحقیقات سطح بین المللی درخواست می کند.

در TalTech ، می توانید آینده را بدون قدم گذاشتن به یک ماشین زمان تجربه کنید. در اینجا ، آموزش و پرورش همه چیز دیجیتالی را برآورده می کند!

در TalTech ، ما چیزهای واقعی می سازیم و آنها را از صفر توسعه می دهیم. پروژه های برجسته طیف گسترده ای را شامل می شود - وسایل نقلیه خودران ، ماهواره TTÜ100 ، e-Pavemen t (آسفالت جاده ای که باعث تولید برق خورشیدی می شود) ، هوش مصنوعی برای ایجاد مسیرهای شخصی برای گردشگران و موارد دیگر! ما فرصتی را برای تحصیل در یک دانشگاه دیجیتال مدرن ارائه می دهیم که در آن بسیاری از جدیدترین فناوری ها بطور روزانه آزمایش و اجرا می شوند. یکی از ابتکارات اخیر ما - TalTechDigital - دیجیتالی شدن را با آموزش پیوند می دهد ، TalTech را به ابتکاری ترین دانشگاه در کشور تبدیل می کند.

TalTech که در سال 1918 تأسیس شد ، تنها دانشگاه فناوری در استونی است. این شهر در تالین ، پایتخت استونی واقع شده است و در حال حاضر بین المللی ترین دانشگاه در کشور با حدود 1700 دانشجوی مقطع بین المللی از بیش از 100 کشور مختلف جهان است.

TalTech در 2،5٪ برتر دانشگاه های جهانی و 2٪ برتر در زمینه های خاص قرار دارد. طبق QS Ranking TalTech در بین بیش از 25000 دانشگاه ارزیابی شده دارای 601-650 موقعیت است. موقعیت توسط فیلدها:

  • 351-400 در برق
  • 401-450 در اقتصاد
  • 451-500 در تجارت
  • 551-600 در علوم کامپیوتر

برنامه های مطالعاتی مدرن

برنامه های مطالعه TalTech و محیط یادگیری به طور مداوم در حال توسعه است. متخصصان با تجربه از دو بخش خصوصی و دولتی برای ایجاد برنامه های درسی که پاسخگوی آخرین نیازهای بازار کار باشد ، درگیر و مشورت می شوند . اخیراً چندین آزمایشگاه دانشگاه اصلاح شده و تدریس بیشتر و بیشتر از طریق کانالهای الکترونیکی انجام می شود. مهندسی و فناوری اطلاعات در TalTech دست به دست هم می دهند ، که در برنامه های مطالعاتی مدرن ما که دو حوزه را با هم ترکیب می کنند ، منعکس شده است. با گذشت سالها ، مهندسان TalTech راه حل های هوشمندانه و پایدار را برای بسیاری از مشکلات مربوط به استونی ایجاد کرده اند.

برنامه های ما با تلفیق آزمایشگاه های عمیق و خلاق ، آموزش با کیفیت بالا ارائه می دهند. بنابراین ، شما می توانید بهترین تجربه عملی را برای تحصیلات و حرفه خود بدست آورید. با برنامه های شناخته شده بین المللی می توانید یک برنامه مناسب برای حرفه خود پیدا کنید:

  • دانشکده فناوریهای اطلاعات
  • دانشکده تجارت و مدیریت
  • دانشکده فنی
  • دانشکده علوم

دانش آموزان ، دانشمندان و کارآفرینان را با هم جمع کنید

در TalTech ، ما همکاری با شرکت ها و تجارت را ارج می نهیم. برای بسیاری از شرکت ها و همچنین مقامات دولتی ، ما اغلب اولین نقطه تماس برای یافتن راه حل برای انواع سؤالات سازمانی و توسعه محصول هستیم. مرکز نوآوری و تجارت ما Mektory محققان ، دانشجویان و کارآفرینان را به جوانان الهام بخش ، دانش و منابع برای ایجاد و توسعه استارت آپ های دانشجویی و سایر ایده های خلاقانه کسب و کار ارائه می دهد.

TalTech یک رهبر افکار دانشگاهی و همچنین پرچمدار مهندسی و فناوری استونیایی است. شجاعت تغییر ، اراده تحول و تمایل به داشتن مباحث مبتنی بر دانش ، TalTech را به یک اتاق فکر در بحث های دانشگاهی تبدیل می کند.

ما معتقدیم که سطح بالایی از تحقیقات و مطالعات دانشگاهی و همچنین آزادی دانشگاهی کاملاً مهم است. بنابراین ، TalTech به اولین دانشگاه در استونی تبدیل شده است که یک الگوی شغلی دانشگاهی مبتنی بر تصدی را ارائه می دهد.

مکان ها

تالین

Tallinn University of Technology

Address
Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5
19086 تالین, شهرستان هاروج, استونی
تلفن
+372 620 2022