Estonian University of Life Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت دانشگاه علوم انسانی استونی ، تضمین استفاده پایدار از منابع طبیعی و افزایش توسعه روستایی است.

دانشگاه ها، درست مثل مردم، از یکدیگر متفاوت هستند. "شخصیت" دانشگاه، در درجه اول، در مسئولیت خود به جامعه - در ماموریت خود بیان شده است.

دانشگاه علوم انسانی استونی تنها دانشگاهی در استونی است که اولویت های آن در فعالیت های علمی و پژوهشی، توسعه پایدار منابع طبیعی ضروری برای وجود انسان و همچنین حفظ میراث و زیستگاه را فراهم می کند.

در پاسخ به نیازهای جامعه، دانشگاه علوم انسانی استونی به روز رسانی بیشتری داده شده است، در برنامه های درسی موجود گسترش یافته و تخصص های جدیدی را باز کرده است. افزایش رقابت برای جایگاه های پذیرش نشان دهنده محبوبیت این تخصص ها است.

دانشگاه علوم انسانی استونی مرکز تحقیق و توسعه در زمینه های کشاورزی، جنگلداری، علوم حیوانات، علوم دامپزشکی، زندگی روستایی و اقتصاد، علوم غذایی و فن آوری های سازگار با محیط زیست است.

دانشگاه ما یک تلاش صادقانه برای تبدیل شدن خود را از یک دانشگاه سنتی صرفا کشاورزی به یک دانشگاه علمی تخیلی اروپا می کند. هدف از دانشگاه علوم انسانی استونی، تضمین دانش آموزان برای تحصیلات گسترده و مبتنی بر تحقیق است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی ارشد - HealthcareStudies »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در معماری منظر

Campus تمام وقت September 2018 استونی Tartu

معماری منظر در مداخله در چشم انداز از طریق برنامه ریزی، مدیریت و طراحی، تمرکز دارد. برنامه استاد بین المللی در معماری منظر حول مفهوم چشم انداز متحده ... [+]

برنامه بین المللی اصلی در معماری منظر حول مفهوم چشم انداز، که به طور کلی به معنی درک فضاهای باز، محیط ها و مکان و روابط بین مردم و این فضا، محیط و مکان، هر دو از لحاظ فعالیت ها و برداشت متحد. معماری منظر است با مناظر از همه نوع، روستایی و شهری، و در تمام مقیاس از کوچکترین فضای باز به منطقه نگران است.

هدف: هدف کلی این است که دانش آموزان را قادر به تبدیل شدن به معماران منظر حرفه ای، در درجه اول از طریق فدراسیون اروپایی معماری منظر (EFLA) مجوز رسمی. این برنامه طراحی شده است تا منعکس کننده روند اتحادیه اروپا بولونیا و معیارهای EFLA.... [-]


ویدئو ها

Estonian University of Life Sciences: Student Life

تماس

Estonian University of Life Sciences

آدرس Estonian University of Life Sciences Kreutzwaldi 1
51014 Tartu, استونی
وب سایت http://www.emu.ee/
تلفن +372 731 3001