توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج استونیایی IT

کالج فناوری اطلاعات استونیایی موسسه IT پیشرو آموزش عالی مورد استفاده در استونی است. چه چیزی باعث خاص کالج آن را هیات علمی آن است که همه حرفه ای در این زمینه هستند است - یک سوم از تمام استادان از IT شرکت ها و شرکت آمده و یا دولت آن بخش.

نقاط قوت استونیایی IT کالج در سال کار آموزشی و توسعه با استفاده از شبکه ما از متخصصان با تحصیلات و تجربه از صنعت ICT استونیایی، بخش سوم و جهان علمی است.

به ارائه آموزش مبتنی بر دانش به خوبی متعادل و تمرین آموزش گرا، IT کالج کار بسیار نزدیکی با هر دو دانشگاه بنیانگذار و همچنین با صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در استونی. همسایگان خوب از استونیایی IT کالج هستند دانشگاه صنعتی تالین و Tallinn پارک فناوری Tehnopol. آموزش و پرورش در کالج آن را از طریق همکاری های بین المللی غنی و شبکه با بیش از بیست شرکای آموزش عالی در کشورهای مختلف اروپا.

ماموریت

ماموریت College`s است برای ارائه بهترین آموزش آن را در منطقه اعمال می شود، گرد هم آوردن تکنولوژی بالا دانش و نیازهای عملی جامعه اطلاعاتی، در حالی که محور توسعه آن است.

استونیایی کالج آن را است موسسه آموزشی غیر انتفاعی خصوصی بالاتر (UAS - دانشگاه علوم کاربردی)، در سال 2000 تاسیس و متعلق به بنیاد فناوری اطلاعات استونی (EITF). بنیانگذاران EITF نشان منحصر به فرد مشارکت بخش دولتی و خصوصی در کشور - آنها عبارتند از: دولت، به نمایندگی از وزارت استونیایی آموزش و پژوهش، دو دانشگاه بزرگ استونیایی - دانشگاه صنعتی تالین و دانشگاه تارتو، و بخش خصوصی، ارائه شده توسط استونیایی مخابرات و انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور.

بنیاد و همکاری

صاحب کالج آن را، بنیاد فناوری استونیایی اطلاعات، توسط جمهوری استونی (ارائه شده توسط وزارت آموزش و پرورش و پژوهش)، دانشگاه تارتو از دانشگاه صنعتی تالین، AS فارسی تلکوم، و انجمن استونیایی تاسیس شد فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور.

حامیان مالی عمده ای از کالج هستند SPSS، SYBASE، Swedbank در، آژانس سوئدی توسعه کسب و کار NUTEK، اوراکل و مایکروسافت، بلکه تلیاسونرا. کالج سهم قابل توجهی از هیولت پاکارد، Elion، سیستم های سیسکو و EMT دریافت می کند.

همکاری با سیستم های سیسکو، مایکروسافت و اوراکل شامل برنامه های صدور گواهینامه بین المللی سیسکو شبکه آکادمی (CCNP و CCNA)، مایکروسافت IT آکادمی و MSDN AA و طرح علمی اوراکل.

استونیایی بنیاد فناوری اطلاعات (EITF) اهداف هستند برای کمک به آماده سازی متخصصان مجرب IT و برای حمایت از توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات مربوط به در استونی. برای این منظور این موسسه دایر و مدیریت IT دانشگاه استونی و adminsters برنامه پشتیبانی ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش عالی "دانشگاه ببر."

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • استونیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Estonian Information Technology College

آموزش و پرورش: آموزش عالی حرفه ای ... [+]

آموزش و پرورش: آموزش عالی حرفه ای زبان آموزش: انگلیسی طول رسمی برنامه: 3 سال، 180 ECTS (انتقال اعتبار اروپا و سیستم انباشت) اعتبارات فرم مطالعه: مطالعه روزانه شهریه: 2400 € در هر سال تحصیلی شروع تحصیلات: سپتامبر 2016

دوره پذیرش برای خارجی ها باز است:

تا 2016 مه 1 مهلت درخواست برای غیر اتحادیه اروپا تا 2016 ژوئیه 7 مهلت درخواست برای اتحادیه اروپا

برنامه درسی شامل ماژول های زیر است:

مهارت های عمومی و توانمندی (16 ECTS) مبانی فناوری اطلاعات (24 ECTS) فناوری اطلاعات توسعه سیستم های (38 ECTS) IT مدیریت سیستم (22 ECTS) امنیت سایبر (16 ECTS) افراد انتخابی (32 ECTS، گسترش به ماژول های مختلف، انتخاب از مجموع 91 ECTS) کارآموزی (27 ECTS) پایان نامه دیپلم (5 ECTS) پذیرش مورد نیاز ... [-]
استونی Tallinn
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی