Estonian Academy of Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Estonian Academy of Arts ، که در سال 1914 تأسیس شد، تنها دانشگاه عمومی استونی است که تحصیلات عالی را در هنرهای زیبا، طراحی، معماری، رسانه، مطالعات بصری، فرهنگ هنر، میراث فرهنگی و حفاظت از محیط زیست ارائه می دهد. واقع در شهر پایتخت، تالین، یک موسسه تحقیقاتی و پژوهشی فعال و مرکز ملی نوآوری در فرهنگ بصری است.

در حال حاضر حدود 1200 دانشجو در Estonian Academy of Arts هستند و توسط 89 استاد، استادیار، استاد، استاد و استاد از استونی و خارج از کشور تحصیل می کنند. مطالعات انجام شده در گروه های کوچک از دانش آموزان با دقت انتخاب شده است، و Estonian Academy of Arts خود را در نسبت کم دانش آموزان به استاد.

EAA شش برنامه کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی تدریس می کند: انیمیشن، هنر معاصر، طراحی

ما همچنین یک برنامه کارشناسی در Media Graphics ارائه می دهیم که در روسیه تدریس می شود. علاوه بر این، ما برنامه بین المللی دکترا را به نام Art and Design ارائه می کنیم .

EAA نوآوری و آزمایش را تشویق می کند و دانش آموزان می توانند از ماژول ها و کارگاه های آموزشی خارج از تخصص خود استفاده کنند. یک ایده داشتن؟ آن را امتحان کنید شما در اینجا کمی ناراحت کننده ای از خط قرمزی وجود دارد. کسانی که در EAA تحصیل می کنند، به زودی طیف وسیعی از امکانات را کشف می کنند.

از شما دعوت می کنیم به ما بپیوندید!

تاریخ

از آغاز قرن بیستم، Estonian Academy of Arts استونی، مرکز مهم آموزش هنر استونی است. انجمن هنری استونی در سال 1914 مدرسه هنر کاربردی تالین را تاسیس کرد که آموزش عمومی و آموزش حرفه ای در هنر و صنایع دستی را ارائه داد.

با تهیه پیش نویس برنامه های درسی، مدرسه هنر سنتپیربرگ Stieglitz - که تمرکز بر آموزش مهارت های فنی و عملی - به عنوان یک مدل استفاده شد. در سال 1924، مدرسه به مدرسه هنر کاربردی ایالتی تبدیل شد، آموزش و پرورش در تمام رشته های هنرهای تجسمی سنتی، و رشته های هنرهای تجسمی به برنامه های آن در دهه 1930 اضافه شد. در سال 1932، مدرسه به یک مدرسه چند مرحله ای جدید تبدیل شد و امکان پذیر شد برای یک دیپلم یک هنرمند متخصص و یا کاربردی.

مدرسه به عنوان مدرسه هنر صنعتی ایالتی در سال 1938 تغییر نام داد. در سال 1944 این مدرسه به موسسه هنرهای کاربردی امور خارجه ایالت تالین ESSR تغییر نام یافت. در نتیجه تمرکز نظام آموزش هنر در سال 1951، تمام مطالعات از تارتور به تالین منتقل شدند، مطالعات معماری اضافه شد و نام آن به موسسه هنر دولتی SSR استونی (SAIE، اصطلاح اتریشی ERKI) تغییر یافت. در سال 1989 ERKI به دانشگاه هنر Tallinn تغییر نام یافت و از سال 1995 نام آن به عنوان Estonian Academy of Arts .

روابط بین المللی

هدف آکادمی این است که در میان اتفاقات زندگی باشد. به همین دلیل است که توجه به جامعه و جهان حرفه ای به طور گسترده ای مورد توجه قرار می گیرد.

EAA دارای توافقات نزدیک و همکاری با بیش از 100 دانشگاه بین المللی و بسیاری از شبکه های بین المللی است که از طریق آنها می توان مذاکره کرد و فرصت های کارآموزی را گسترش داد. EAA عضو CUMULUS (انجمن بین المللی دانشگاه ها و کالج های هنر، طراحی و رسانه ها) است. EAAE (انجمن اروپایی آموزش معماری)؛ ELIA (اتحادیه موسسات هنر اروپا) و از طریق NORDPLUS عضو شبکه های حرفه ای بسیاری است.

از سال 1999، EAA عضو برنامه یادگیری مادام العمر برنامه آموزش عالی اروپا، Erasmus بوده است که تحت آن بیش از 100 توافق نامه تبادل دو جانبه امضا شده است. علاوه بر برنامه اریسماس، Estonian Academy of Arts به قراردادهای تبادل و همکاری با دانشآموزان و دانشآموختگان با 10 دانشگاه هنری بین المللی شناخته شده خارج از اتحادیه اروپا وارد شده است.

تماس های منظم و شدید با جهان خارج از دانشگاه ها از طریق نمایشگاه ها و نشر کار، از طریق سازماندهی بسیاری از رویدادها، و همکاری با کسب و کار و نهادهای عمومی حفظ می شود.

روابط خارجی، مبادلات اساتید و دانشجویان، مشاوره در مورد فرصت های کارآموزی خارجی و اطلاعات اعطا شده توسط اداره روابط بین الملل هماهنگ شده است.

همکاری و مشاغل

EAA با دانشگاه ها، نهادهای فرهنگی، انجمن های هنری، سازمان های دولتی محلی و شرکت های تجاری در استونی و خارج از کشور همکاری می کند.

Estonian Academy of Arts استونی با بسیاری از مشاغل استونی و بین المللی در زمینه علم و توسعه همکاری می کند. شرکای مختلف بسته به تخصص تخصص دارند، و آکادمی قادر است طیف وسیعی از خدمات را از تحقیق و تجزیه و تحلیل به تولید نمونه های اولیه ارائه دهد.

وزارت توسعه ارتباط بین تحصیلات و تجارت است. خدمات و راه حل هایی که از فعالیت های اصلی EAA پشتیبانی می کند، مشاوره قانونی و کارآفرینی را برای کارکنان و کسب و کار برای انجام پروژه های همکاری با ادارات آکادمی ارائه می دهد. وزارت توسعه با شرکت های فعال در استونی و خارج از کشور فعالیت می کند و پروژه های مشترک را انجام می دهد. بسیاری از دانشجویان وظایف طراحی را برای شرکت های استونی در بخش های دولتی و خصوصی ترتیب می دهند و در حین تحصیل در مسابقات بین المللی و محلی شرکت می کنند.

وزارت توسعه آموزش و پرورش را در زمینه های کارآفرینی، حقوق مالکیت معنوی، برنامه ریزی حرفه ای، کارآموزی بین المللی و مدیریت پروژه سازماندهی می کند. دانش آموزان در ساختن طرح های کسب و کار توصیه می شوند و منابع متعددی برای کسب و کارهای EAA (شرکت هایی که در طول تحصیل آنها توسط دانشجویان تاسیس شده اند) در دسترس هستند. این اداره پروژه های اداری داخلی را هماهنگ می کند و در صورت لزوم پروژه های علمی و توسعه را اجرا می کند. وزارت توسعه، پروژه های مشترک و یا مشترک مشترک EAA را تحت کنترل دارد.

مکان ها

تالین

Address
Estonian Academy of Arts,
Põhja pst 7, Tallinn

10412 تالین, شهرستان هاروج, استونی