توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Estonian Academy of Arts ، که در سال 1914 تأسیس شد، تنها دانشگاه عمومی استونی است که تحصیلات عالی را در هنرهای زیبا، طراحی، معماری، رسانه، مطالعات بصری، فرهنگ هنر، میراث فرهنگی و حفاظت از محیط زیست ارائه می دهد. واقع در شهر پایتخت، تالین، یک موسسه تحقیقاتی و پژوهشی فعال و مرکز ملی نوآوری در فرهنگ بصری است.

در حال حاضر حدود 1200 دانشجو در Estonian Academy of Arts هستند و توسط 89 استاد، استادیار، استاد، استاد و استاد از استونی و خارج از کشور تحصیل می کنند. مطالعات انجام شده در گروه های کوچک از دانش آموزان با دقت انتخاب شده است، و Estonian Academy of Arts خود را در نسبت کم دانش آموزان به استاد.

EAA شش برنامه کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی تدریس می کند: انیمیشن، هنر معاصر، طراحی

ما همچنین یک برنامه کارشناسی در Media Graphics ارائه می دهیم که در روسیه تدریس می شود. علاوه بر این، ما برنامه بین المللی دکترا را به نام Art and Design ارائه می کنیم .

EAA نوآوری و آزمایش را تشویق می کند و دانش آموزان می توانند از ماژول ها و کارگاه های آموزشی خارج از تخصص خود استفاده کنند. یک ایده داشتن؟ آن را امتحان کنید شما در اینجا کمی ناراحت کننده ای از خط قرمزی وجود دارد. کسانی که در EAA تحصیل می کنند، به زودی طیف وسیعی از امکانات را کشف می کنند.

از شما دعوت می کنیم به ما بپیوندید!

تاریخ

از آغاز قرن بیستم، Estonian Academy of Arts استونی، مرکز مهم آموزش هنر استونی است. انجمن هنری استونی در سال 1914 مدرسه هنر کاربردی تالین را تاسیس کرد که آموزش عمومی و آموزش حرفه ای در هنر و صنایع دستی را ارائه داد.

با تهیه پیش نویس برنامه های درسی، مدرسه هنر سنتپیربرگ Stieglitz - که تمرکز بر آموزش مهارت های فنی و عملی - به عنوان یک مدل استفاده شد. در سال 1924، مدرسه به مدرسه هنر کاربردی ایالتی تبدیل شد، آموزش و پرورش در تمام رشته های هنرهای تجسمی سنتی، و رشته های هنرهای تجسمی به برنامه های آن در دهه 1930 اضافه شد. در سال 1932، مدرسه به یک مدرسه چند مرحله ای جدید تبدیل شد و امکان پذیر شد برای یک دیپلم یک هنرمند متخصص و یا کاربردی.

مدرسه به عنوان مدرسه هنر صنعتی ایالتی در سال 1938 تغییر نام داد. در سال 1944 این مدرسه به موسسه هنرهای کاربردی امور خارجه ایالت تالین ESSR تغییر نام یافت. در نتیجه تمرکز نظام آموزش هنر در سال 1951، تمام مطالعات از تارتور به تالین منتقل شدند، مطالعات معماری اضافه شد و نام آن به موسسه هنر دولتی SSR استونی (SAIE، اصطلاح اتریشی ERKI) تغییر یافت. در سال 1989 ERKI به دانشگاه هنر Tallinn تغییر نام یافت و از سال 1995 نام آن به عنوان Estonian Academy of Arts .

روابط بین المللی

هدف آکادمی این است که در میان اتفاقات زندگی باشد. به همین دلیل است که توجه به جامعه و جهان حرفه ای به طور گسترده ای مورد توجه قرار می گیرد.

EAA دارای توافقات نزدیک و همکاری با بیش از 100 دانشگاه بین المللی و بسیاری از شبکه های بین المللی است که از طریق آنها می توان مذاکره کرد و فرصت های کارآموزی را گسترش داد. EAA عضو CUMULUS (انجمن بین المللی دانشگاه ها و کالج های هنر، طراحی و رسانه ها) است. EAAE (انجمن اروپایی آموزش معماری)؛ ELIA (اتحادیه موسسات هنر اروپا) و از طریق NORDPLUS عضو شبکه های حرفه ای بسیاری است.

از سال 1999، EAA عضو برنامه یادگیری مادام العمر برنامه آموزش عالی اروپا، Erasmus بوده است که تحت آن بیش از 100 توافق نامه تبادل دو جانبه امضا شده است. علاوه بر برنامه اریسماس، Estonian Academy of Arts به قراردادهای تبادل و همکاری با دانشآموزان و دانشآموختگان با 10 دانشگاه هنری بین المللی شناخته شده خارج از اتحادیه اروپا وارد شده است.

تماس های منظم و شدید با جهان خارج از دانشگاه ها از طریق نمایشگاه ها و نشر کار، از طریق سازماندهی بسیاری از رویدادها، و همکاری با کسب و کار و نهادهای عمومی حفظ می شود.

روابط خارجی، مبادلات اساتید و دانشجویان، مشاوره در مورد فرصت های کارآموزی خارجی و اطلاعات اعطا شده توسط اداره روابط بین الملل هماهنگ شده است.

همکاری و مشاغل

EAA با دانشگاه ها، نهادهای فرهنگی، انجمن های هنری، سازمان های دولتی محلی و شرکت های تجاری در استونی و خارج از کشور همکاری می کند.

Estonian Academy of Arts استونی با بسیاری از مشاغل استونی و بین المللی در زمینه علم و توسعه همکاری می کند. شرکای مختلف بسته به تخصص تخصص دارند، و آکادمی قادر است طیف وسیعی از خدمات را از تحقیق و تجزیه و تحلیل به تولید نمونه های اولیه ارائه دهد.

وزارت توسعه ارتباط بین تحصیلات و تجارت است. خدمات و راه حل هایی که از فعالیت های اصلی EAA پشتیبانی می کند، مشاوره قانونی و کارآفرینی را برای کارکنان و کسب و کار برای انجام پروژه های همکاری با ادارات آکادمی ارائه می دهد. وزارت توسعه با شرکت های فعال در استونی و خارج از کشور فعالیت می کند و پروژه های مشترک را انجام می دهد. بسیاری از دانشجویان وظایف طراحی را برای شرکت های استونی در بخش های دولتی و خصوصی ترتیب می دهند و در حین تحصیل در مسابقات بین المللی و محلی شرکت می کنند.

وزارت توسعه آموزش و پرورش را در زمینه های کارآفرینی، حقوق مالکیت معنوی، برنامه ریزی حرفه ای، کارآموزی بین المللی و مدیریت پروژه سازماندهی می کند. دانش آموزان در ساختن طرح های کسب و کار توصیه می شوند و منابع متعددی برای کسب و کارهای EAA (شرکت هایی که در طول تحصیل آنها توسط دانشجویان تاسیس شده اند) در دسترس هستند. این اداره پروژه های اداری داخلی را هماهنگ می کند و در صورت لزوم پروژه های علمی و توسعه را اجرا می کند. وزارت توسعه، پروژه های مشترک و یا مشترک مشترک EAA را تحت کنترل دارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • استونیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Estonian Academy of Arts

برنامه MA در طراحی تعامل بر روی طراحی انسان محور متمرکز است. تکامل مداوم تکنولوژی مصرف کننده هوشمند نیاز به رابط کاربری و تجارب بصری کاربر به خوبی طراحی شده است. ... [+]

طراحی تعامل (IxD) یک زمینه خلاقانه در حال توسعه است. تکامل مداوم تکنولوژی مصرف کننده هوشمند نیاز به رابط کاربری و تجارب بصری کاربر به خوبی طراحی شده است. این یک برنامه تلفن همراه، جلوی یک سرویس مبتنی بر وب یا یک سیستم پیچیده با تجربیات دیجیتال و فیزیکی مختلف است؛ طراحی تعامل، بخش مهمی از آن است. طراحان تعامل با هدف ایجاد ارتباط کاربران با اطلاعات پیچیده و ماشین آلات به عنوان ساده و لذت بخش که ممکن است.... [-]

استونی تالین
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Estonian Academy of Arts

این برنامه در مجاورت بین معماری، برنامه ریزی شهری و طراحی، تاریخ هنر و تئوری، جغرافیا، جامعه شناسی، قوم نگاری و رشته های مربوطه قرار گرفته است. ... [+]

همانطور که رویدادها و تحولات دهههای اخیر به شدت نشان داده شده است، مسئله شهری همه پیشرفت های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی امروز را دربر می گیرد. برنامه دو ساله کارشناسی ارشد در مطالعات شهری با توجه به گستره وسیعی از شهرت معاصر درگیر است. امروزه چگونگی فرآیند شهرنشینی چیست؟ فضاهای شهری چگونه تولید می شوند؟

این برنامه پیش زمینه ی یکپارچه ی شهر را به عنوان یک فضای فیزیکی، یک فضای اجتماعی و یک فضای طراحی پیش بینی می کند. این تحقیقات آکادمیک دقیق را با کارهای میدانی فشرده ترکیب می کند. این برنامه در تقاطع بین رشته ای از مطالعات شهری، شهرسازی و برنامه ریزی شهری، نظریه معماری، جامعه شناسی، قوم نگاری شهری و جغرافیا قرار دارد. دانش آموزان ما در زمینه معماری، علوم اجتماعی و یا علوم انسانی دارای آکادمیک هستند. این برنامه یک تمرکز سه گانه بر استفاده اجتماعی، برنامه های فضایی و اشکال شهری دارد.... [-]

استونی تالین
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Estonian Academy of Arts

ما معماران داخلی آینده را آموزش می دهیم. این برنامه مهارت هایی را برای تجزیه و تحلیل انتقادی، توسعه و آزمایش با جنبه های مختلف ایجاد محیط فضایی فراهم می کند و به ایجاد یک ... [+]

دنیای معاصر با پیچیدگی و تغییر سریع مشخص شده است، که بر حرفه معماران داخلی و طراحان فضایی تأثیر می گذارد. برنامه کارشناسی ارشد در معماری داخلی بر اساس اصل است که مجموعه ای از مهارت های طراحی، در معنای باریک اصطلاح، برای معماران داخلی موفق نبوده است که در حرفه خود موفق باشند. آنها همچنین نیاز به درک زمینه گسترده تر دارند و می توانند راه حل های خود را برای موقعیت های مختلف تنظیم کنند.

برنامه درسی ما به دو بخش اصلی تقسیم می شود:... [-]

استونی تالین
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Estonian Academy of Arts

Estonian Academy of Arts حال ارائه یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد انیمیشن برای دانشجویان کارشناسی ارشد علاقه مند به کارگردانی انیمیشن و فیلم سازی است. ... [+]

گروه انیمیشن در سال 2006 در Estonian Academy of Arts تأسیس شد و از سال 2007 مدرک دو ساله MA در انیمیشن (تدریس به زبان انگلیسی) ارائه کرده است. برنامه انیمیشن MA توسط استاد پریت تندر و استاد مدعو مارتینوس داون کلمت تدریس می شود. هدف اصلی این برنامه آموزش موفقیت آمیز به سازندگان فیلم های انیمیشن ، فراهم آوردن دانش نظری و مهارت های عملی است. هدف بیشتر کمک به توسعه جهانی انیمیشن به عنوان یک شکل هنری است.

... [-]
استونی تالین
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Estonian Academy of Arts

Estonian Academy of Arts یک برنامه استاد در طراحی و صنایع دستی ارائه می دهد که به زبان انگلیسی ارائه می شود. دانش آموزان یک برنامه مشترک را وارد می کنند اما همچنین یک رشت ... [+]

طراحی دو ساله

دانش آموزان یک برنامه مشترک را وارد می کنند اما یک تخصص نیز را انتخاب می کنند. دانش آموزانی که در طراحی مطالعه می کنند

طرح

سرامیکهنر شیشه ای و طراحیجواهرات و جواهراتطراحی پارچههنر چرم و طراحیطراح مد

طراحی مبتنی بر مواد و رشته های صنایع دستی دارای چشم انداز و فلسفه ی منحصر به فرد است و Estonian Academy of Arts یکی از نقاطی است که در آن می توان در بعضی از این زمینه ها در سطح کارشناسی تحصیل کرد. هر فارغ التحصیل مدرس باید بهترین در جهان باشد - چه در تولید یک محصول هوشمند، داشتن موقعیت هنری منحصر به فرد و یا نشان دادن عمیق، تحقیق مبتنی بر مواد. طراحی... [-]

استونی تالین
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

Estonian Academy of Arts

EKA یک رویکرد جامع و چند جانبه برای یادگیری ارائه می دهد. هنر معاصر، انتقاد و تئوری، معماری مبتنی بر نوشتار، طراحی مبتکرانه و مبتنی بر مهارت، انیمیشن و هنر صحنه، شیوه های ... [+]

برنامه دو ساله هنر معاصر هنر MA ارائه می دهد:

تدریس متمرکز بر متون مربوط به هنرمندان معاصرهنرمندان، مربیان، فیلسوفان، نظریه پردازان و خوانندگان محلی و بازدید کننده با دانش آموزان کار می کنندآزادی فرد برای طراحی برنامه درسی خود، در یک برنامه متنوع که ابزارهای نظری و آموزش عملی را ارائه می دهدگزینه ای برای توسعه هنر شخصی خود از طریق استودیوهای هنر صوتی، هنرهای مبتنی بر لنز، نصب، و مجسمه سازی، گرافیک و نقاشیآموزش های فردی و گروهی، جلسات انتقادی گروه متقاضیانتعهد به توسعه و تحکیم مفاهیم مفهومی و اجتماعی در یک عمل هنری فردییک محیط گفتمان انتقادی برای بحث در مورد ساخت، نمایش و تفکر در مورد هنر معاصر و جامعه معاصرفضاهای استودیو انعطاف پذیر و کارگاه های آموزشی در یک ساختمان جدید از آکادمیدسترسی به کارگاه های فنی در سراسر آکادمی با متخصصان برای کمک به همه پروژه های دانشجویی: نمونه سازی مجازی و استودیو های چاپ 3D، کارگاه های چاپ سنتی و دیجیتال، اتاق های تاریک آنالوگ و دیجیتال، استودیو عکس، استودیو ضبط صدا و فیلمبرداری، کارگاه های چوب و فلز، مدرن سیاه جعبه، و استودیوی مجسمه مجسمه سازیبرنامه مداوم رویدادهای خارج از سایت، سفرهای آموزشی، نمایشگاه هافرصت های نمایشگاه ها در گالری ها، موزه ها، سفرهای تحصیلی و همکاری با نهادهای هنری مختلف و دانشگاه ها و برنامه های تبادل (KUNO، DAMA، ERASMUS)چه چیزی باعث آکادمی هنر استیوی استون (EKA) می شود؟... [-]
استونی تالین
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Estonian Academy of Arts,
Põhja pst 7, Tallinn

Tallinn, شهرستان هاروج, 10412 EE
Social Media