Estonian Academy of Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

تاسیس در سال 1914، آکادمی استونیایی هنر تنها دانشگاه دولتی در استونی ارائه آموزش عالی در هنرهای زیبا، طراحی، معماری، رسانه ها، مطالعات تصویری، فرهنگ هنر، و حفاظت است.

طراح محیط زندگی خود ما

EAA در تلاش است تا تبدیل به یک مرکز بین المللی پیشرو در نوآوری در زمینه فرهنگ بصری. در حال حاضر بیش از 1 200 دانش آموز ثبت نام در آکادمی وجود دارد، با بسیاری از شرکت در برنامه های تبادل در دانشگاه های همکار بین المللی است. علاوه بر فعالیت های مطالعه و پژوهش فعال، آکادمی استونیایی هنر نیز ارائه می دهد فرصت های یادگیری مادام العمر از طریق آکادمی گسترش. استونیایی آکادمی هنرهای همکاری با بیش از یک صد دانشگاه در سراسر جهان و متعلق به چندین شبکه آموزش عالی بین المللی است.

هنرمندان شناخته شده بین المللی، معماران، طراحان، مورخان و دانشمندان - استادان و مدرسان حرفه ای در این زمینه خود را است. استادان بازدید از دانشگاه در استونی و خارج از کشور مهمان به طور منظم.

استونیایی آکادمی هنرهای دارای یک کتابخانه دانشگاهی غنی است که دائما در حال گسترش مجموعه خود، یک خوابگاه مشترک به تازگی بازسازی شده با موسیقی استونیایی و آکادمی تئاتر، و زمین تمرین در Tamse در Muhumaa و Heimtal در ویلیاندیما. گروه ها از EAA به طور منظم سازماندهی دانش آموز، استادان، و نمایشگاه دپارتمان در مکان های مختلف در Tallinn و جاهای دیگر.

EAA فعالانه منتشر انواع مختلف انتشارات، از جمله اعضای هیئت علمی کتاب، کتاب های درسی، مواد مطالعه، مجموعه ای از مقالات، و بازبینی آثار از رشته های هنر و علم است. در 2013/2014، در فاصله 604 دانش آموزان در برنامه کارشناسی، 361 در برنامه کارشناسی ارشد، 46 در برنامه دکترا و 243 دانش آموز در آکادمی باز وجود دارد.

در حالی که ارائه یک انتخاب گسترده ای از تخصص، آکادمی نیز ارائه می دهد منحصر به فرد، فردی مطالعه و مربیگری شخصی توسط اعضای هیئت علمی. بخش بدن قوی صلاحیت خود به خود، در حالی که در همان زمان تسهیل همکاری و مطالعات میان رشته ای. بسیاری از دانشکده های برای نزدیک به یک قرن عامل شده است. آنها تجربه طولانی و تداوم تاریخی، و همچنین تغییر پیشگام در این زمینه است.

آکادمی استقبال افرادی که از نظر بصری و اجتماعی حساس هستند و می خواهند به توسعه توانایی های تفکر، فرصت ها و پتانسیل خود را به عنوان افراد خلاق انگیزه. هدف از این آکادمی است برای فارغ التحصیلان قادر به عمل با موفقیت در جامعه و کار به عنوان سازندگان مستقل و متفکران. به همین دلیل است برنامه های درسی در چنین راهی را به عنوان توسعه توانایی های تحلیلی و تفکر انتقادی دانشجویان تشکیل شده است. هر برنامه شامل فلسفه، تاریخ هنر، زیبایی شناسی و زبان های خارجی.

تاریخ

از آغاز قرن 20، آکادمی استونیایی هنر است یک مرکز مهم آموزش هنر استونیایی بوده است. انجمن هنر استونیایی کاربردی مدرسه هنر تالین در سال 1914 تاسیس شد، که آموزش عمومی و آموزش های حرفه ای در هنر و صنایع دستی ارائه شده است.

پس از تهیه پیش نویس برنامه ریزی درسی، مدرسه هنر سنت پترزبورگ استیگلیتز - که در آموزش مهارت های فنی و عملی متمرکز - به عنوان یک مدل استفاده شد. در سال 1924 مدرسه کاربردی مدرسه هنر دولت تبدیل شد، ارائه آموزش در تمام رشته های سنتی هنرهای کاربردی، و رشته های هنرهای تجسمی به برنامه خود را در 1930s اضافه شد. در سال 1932 مدرسه را به یک نوع مدرسه چند مرحله جدید نقل مکان کرد، و آن را ممکن شد برای دیپلم از یک متخصص یا هنرمند اعمال اعمال می شود.

مدرسه مدرسه هنر صنعتی دولت در سال 1938 تغییر نام داد. در سال 1944 مدرسه تالین دولت کاربردی موسسه هنر از ESSR تغییر نام داد. به عنوان یک نتیجه از تمرکز نظام آموزش و پرورش هنر در سال 1951، تمام مطالعات از Tartu به Tallinn منتقل شدند، مطالعات معماری اضافه شد و این نام را به موسسه دولتی هنر استونیایی SSR (ساعی، استونیایی ارکی مخفف) تغییر یافت. در سال 1989، ارکی دانشگاه هنر تالین تغییر نام داد، و از سال 1995 نام خود را تا آکادمی استونیایی هنر بوده است.

روابط بین المللی

هدف از این آکادمی است که در میان زندگی اتفاق می افتد. به همین دلیل است توجه به جامعه و جهان حرفه ای در شرایط گسترده پرداخت می شود.

EAA دارای روابط نزدیک و توافقنامه های همکاری با بیش از 100 دانشگاه های بین المللی و بسیاری از شبکه های بین المللی، که از طریق آن دانشجو و استاد مبادلات می توان مذاکره و فرصت های کارآموزی می تواند گسترش یافته است. EAA عضو CUMULUS (انجمن بین المللی دانشگاه ها و کالج های هنر، طراحی و رسانه ها) است. EAAE (انجمن اروپایی برای معماری آموزش و پرورش). ایلیا (لیگ اروپا موسسه هنر)، و از طریق NORDPLUS عضو بسیاری از شبکه های حرفه ای است.

از سال 1999 EAA است عضو برنامه آموزش مادامالعمر کمیسیون اروپا برای آموزش عالی، اراسموس، که تحت آن بیش از 100 موافقت نامه های مبادله دو جانبه امضا شده است. علاوه بر برنامه اراسموس، آکادمی استونیایی هنر به دانش آموزان و تبادل استادان و همکاری قرارداد با ده دانشگاه هنر شناخته شده بین المللی در خارج از اتحادیه اروپا وارد شده است.

اطلاعات تماس به طور منظم و شدید هستند و با جهان خارج دانشگاه از طریق نمایشگاه ها و کار چاپ و نشر داشت، از طریق سازماندهی رویدادهای بسیاری از، و در همکاری با شرکت ها و موسسات عمومی است.

روابط خارجی، استادان و دانشجویان مبادلات، مشاوره در مورد فرصت های کارآموزی خارجی، و اطلاعات اعطای توسط دفتر روابط بین الملل هماهنگ شده است.

همکاری و کارآفرینی

EAA همکاری با دانشگاه ها، موسسات فرهنگی، انجمن های هنری، سازمان های دولتی محلی، و کسب و کار در استونی و خارج از کشور.

استونیایی آکادمی هنرهای همکاری با بسیاری از شرکت ها استونیایی و بین المللی در زمینه علوم و توسعه است. شرکای بسته به منطقه از تخصص متفاوت است، و آکادمی قادر به ارائه طیف وسیعی از خدمات از تحقیقات و تجزیه و تحلیل به ایجاد نمونه های اولیه است.

گروه توسعه ارتباط بین آموزش و پرورش و کسب و کار. خدمات و راه حل حمایت از فعالیت های اصلی EAA را کار می کرد، به مشاوره حقوقی و کارآفرینی به کارکنان و کسب و کار برای انجام طرح های مشترک با گروه آکادمی است. گروه توسعه تعامل فعال با کسب و کار در استونی و خارج از کشور و انجام پروژه های مشترک. بسیاری از دانش آموزان وظایف طراحی کامل برای شرکت استونیایی در بخش های دولتی و خصوصی و شرکت در مسابقات بین المللی و محلی در طول مطالعات خود را.

گروه توسعه سازماندهی آموزش در زمینه های کارآفرینی، حقوق مالکیت معنوی، برنامه ریزی شغلی، کارآموزی بین المللی، و مدیریت پروژه. دانش آموزان در برنامه ریزی کسب و کار توصیه، و منابع متعدد موجود به (شرکت توسط دانش آموزان در طول مطالعات خود تاسیس) کسب و کار اسپین آف EAA وجود دارد. بخش مختصات پروژه های توسعه وابسته به ادارات داخلی و در صورت لزوم، انجام پروژه های علمی و توسعه است. گروه توسعه مدیریت پروژه بانیان و یا مشترک محلی و بین المللی EAA است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • استونیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در انیمیشن

Campus تمام وقت August 2017 استونی Tallinn

استونیایی آکادمی هنرهای ارائه شده است یک 2 سال کارشناسی ارشد برنامه انیمیشن به دانشجویان کارشناسی ارشد علاقه مند کارگردانی پویانمایی و فیلم سازی. [+]

استاد در انیمیشن استونیایی آکادمی هنرهای ارائه شده است یک دو ساله کارشناسی ارشد برنامه انیمیشن به دانشجویان کارشناسی ارشد علاقه مند کارگردانی پویانمایی و فیلم سازی. اگر شما یک هنرمند بلند پروازانه و مصمم، با استعداد، انگیزه و تمایل به ایجاد کار منحصر به فرد، شکل مسیرهای جدید و تحقق بخشیدن به آرمان های حرفه ای خود را به عنوان یک کارگردان انیمیشن، در این دوره ایده آل است. دوره ترکیبی از چند رشته به عنوان مثال انیمیشن، فیلمنامه نویسی، تاریخ انیمیشن و نظریه رسانه ها، ساخت پس زمینه از این برنامه MA ترانس انضباطی. ترم به طور عمده بر تکنیک های کلاسیک و تجربی یعنی طراحی انیمیشن، توقف حرکت، بریده های انیمیشن، شن و ماسه، نقاشی، زیر دوربین و غیره به این معنا حرفه ای، دانشجویان به طور مستقیم و تولید فیلم انیمیشن است. یک بخش مهم از مطالعه پروژه های همکاری با شرکت ها و سازمان های محلی هستند. این برنامه دارای یک آموزش منحصر به فرد و چارچوب یادگیری که در آن دانش آموزان توجه فردی فراوان و نظارت از حرفه ای انیمیشن بسیار با تجربه دریافت خواهید کرد. دانش آموزان از بخش انیمیشن جشنواره سالانه متحرک رویاها، که بخشی از POFF، جشنواره فیلم تیره شب، در استونی در طول شب کم نور از پاییز برگزار سازماندهی کنند. ساختار برنامه درسی سخنرانی ها، سمینارها، فشرده ماژول های و پروژه ها در این برنامه MA دو ساله هم تنیده است. نوشتن مقاله، فیلمنامه نویسی، انیمیشن، کارگردانی، ویرایش، مهندسی صدا و پژوهش فعالیت های هسته ای به دست می شود و در طول دوره تمرین، که منجر به یک پروژه دیپلم فیلم نهایی است. این دوره ها به زبان انگلیسی تدریس. تدریس فلسفه اخلاق و زیبایی شناسی نظریه فیلم تاریخ سینما تاریخچه انیمیشن تکنیک انیمیشن خلاقیت تولید فیلم صنعت فیلم پروژه های انیمیشن 1 و 2 [-]

کارشناسی ارشد در طراحی تعامل

Campus تمام وقت August 2017 استونی Tallinn

متحرک در برنامه طراحی تعامل در طراحی انسان محور متمرکز است. تکامل مداوم از تکنولوژی مصرف کننده هوشمند افزایش یافته است نیاز به رابط کاربری بصری به خوبی طراحی شده و تجارب است. [+]

طراحی تعامل یک میدان خلاق سرعت در حال توسعه است. تکامل مداوم از تکنولوژی مصرف کننده هوشمند افزایش یافته است نیاز به رابط کاربری بصری به خوبی طراحی شده و تجارب است. می شود آن را یک برنامه تلفن همراه، یک صفحه نمایش دیجیتال بر روی یک ماشین خانگی، جلویی از یک سرویس مبتنی بر وب و یا یک سیستم پیچیده ای که شامل تجربیات مختلف دیجیتال و فیزیکی، طراحی تعامل یک بخش ضروری از آن است. هدف تعامل طراحان به برخورد کاربران با اطلاعات پیچیده و ماشین آلات به عنوان ساده و لذت بخش که ممکن است. برنامه ما در طراحی انسان محور متمرکز است. تحقیقات کاربران، تجزیه و تحلیل و آزمایش پایه و اساس برنامه درسی تشکیل می دهد. مطالعات نظری در اطراف پروژه های طراحی عملی بر اساس شرت پاچه دار واقعی توسط شرکت از استونی و خارج از کشور ساخته شده است. مبتنی بر کاربر، طراحی چالاک و محصولات / روش های توسعه خدمات اطمینان از نتیجه صدا از پروژه های. همکاری برنامه استاد ما با گروه طراحی گرافیک آشنایی تمرکز جامد در مهارت ها و ابزار از رابط کاربر گرافیکی طراحی - تجسم داده ها، تایپوگرافی های دیجیتال، طراحی بصری، حرکت های گرافیکی، نمونه سازی رابط کاربری گرافیکی، و غیره همکاری با گروه های محصولات طراحی، معماری داخلی و برنامه طراحی و مهندسی در حوزه برنامه درسی به تعامل ملموس و فضاهای تعاملی گسترش می یابد. محاسبات فیزیکی، تکنولوژی پوشیدنی و واقعیت مجازی توسط پروژه مطالعه پوشیده شده است. فارغ التحصیلان برنامه طراحی تعامل استاد خواهد شد مجهز به اجرا پروژه های توسعه محصول / خدمات پیچیده و برای مدیریت تیم چند رشته ای بین المللی است. ما انتظار داریم دانش آموزان ما به زمینه های بسیار متفاوت است. تجربه قبلی در طراحی و توسعه نرم افزار مفید است، اما به هیچ وجه لازم است. در طول ترم اول این برنامه، مجموعه ای از دوره های مقدماتی کمک می کند تا دانش آموزان آشنا با طراحی، برنامه نویسی و کارآفرینی است. ما هر کسی که دارای یک علاقه جدی در طراحی تعامل، رابط ها و تجربیات کاربر خوش آمدید. اگر می خواهید آموخت که چگونه به عنوان یک متخصص و یا یک رهبر تیم در زمینه طراحی تعامل کار، پیوستن به خانواده ما از دانش آموزان بین المللی! این برنامه توسط یک تیم از مربیان با تجربه تدریس: در میان Moradganjeh پرشور در مورد توسعه روش انسان گرا به پیشبرد نوآوری طراحی شده است. پس از اتمام تحصیلات کارشناسی خود را در رشته مهندسی مکانیک در ایران، در میان کارشناسی ارشد در طراحی تعامل از مؤسسه طراحی اومئو در سوئد دریافت کرد. او قبلا در طراحی و نوآوری شرکت جهانی IDEO کار می کرد، و همچنین برای گوگل و مایکروسافت. تانل کارپرا منافع خاص در غیر انتفاعی و پروژه های جامعه گرا طراحی گرافیک در آکادمی استونیایی هنر مورد مطالعه، و کارشناسی ارشد (با افتخارات) در طراحی و توسعه محیط های مجازی از دانشگاه تارتو در استونی است. تانل یکی از سازندگان Hooandja (یک پلت فرم crowdfunding استونیایی) و اجازه دهید آن را پروژه زباله پاکسازی جهانی است. از Jaak Kaevats یک طراح تعامل کاوش مفاهیم و برنامه های کاربردی فن آوری های در حال ظهور است. او دارای مدرک لیسانس در رشته گرافیک از این آکادمی استونیایی هنر، و کارشناسی ارشد در تعامل انسان و کامپیوتر در دانشگاه خز KIG Linz در اتریش به پایان رسید. علاوه بر این، متخصصان متعدد از شرکت های استونیایی و خارجی در حال حمایت از برنامه های ما با به اشتراک گذاشتن تجربه خود را و نظارت پروژه های دانشجویی. پروفایل های اشتغال برای فارغ التحصیلان:   طراح تعامل   طراح رابط   کاربر طراح تجربه   طراح خدمات   مدیر طراحی   رهبر تیم طراحی شهریه در هر سال: EUR 3000 شرایط پذیرش   نرم افزار (ارسال از طریق رویای درخواست بین مارس 1 و مه 1)   50 € هزینه درخواست (پرداخت از طریق انتقال بانکی)   مدرک کارشناسی   متن رسمی سوابق (ترجمه به استونیایی، انگلیسی یا روسی و notarised)   اثبات تسلط به زبان انگلیسی: FCE یا CAE، IELTS یا تافل 5.5+ 70+   کپی از صفحه داده ها از گذرنامه یا ID کارت خود را   رزومه   نمونه کارها   نامه انگیزشی مصاحبه [-]

کارشناسی ارشد در طراحی و صنایع دستی

Campus تمام وقت August 2017 استونی Tallinn

استونیایی آکادمی هنرهای ارائه می دهد برنامه کارشناسی ارشد در طراحی و صنایع دستی، تحویل در انگلیسی. دانش آموزان یک برنامه مشترک وارد کنید بلکه یک رشته را انتخاب کنید: سرامیک، هنر شیشه ای و طراحی، جواهرات و آهنگری، طراحی پارچه و لباس، هنر چرم و طراحی لوازم جانبی، و یا طراحی مد. [+]

استونیایی آکادمی طراحی دو ساله هنر و صنایع دستی برنامه MA دانشجویان برای تمرین حرفه ای آماده و کمک می کند تا آنها را مواضع خود را به عنوان هنرمندان شناسایی - در درون جوامع خود، جامعه، زمینه طراحی، اقتصاد جهانی، محیط زیست طبیعی و زمینه های دیگر. این برنامه دانش آموزان با عنوان بسیاری از دنیای واقعی فراهم می کند، دست در موقعیت های که ممکن است با دادن دسترسی به تمرین حرفه ای ها و فرصت های متنوع. این برنامه همچنین توسعه و تغییرات با دانش آموزان است. با هر گروه جدید، ما با میزگرد شروع به پیدا کردن آنچه که شما در واقع می خواهید. چه تجربه می توانم به شما ارزش؟ تمرکز منافع شما چیست؟ رویاهای حرفه ای شما چیست؟ دانش آموزان یک برنامه مشترک وارد کنید بلکه یک تخصص را انتخاب کنید. دانش آموزانی که آغاز مطالعات انجام شده در طراحی و صنایع دستی برنامه باقی خواهد ماند از نزدیک با نظم و انضباط خود را انتخاب متصل می شود. صرف نظر از تخصص، برنامه MA بر همکاری، تمرکز دارد. این شامل وظایف گروه که رشته های مختلف علمی، که در آن دانش آموزان با زمینه های مختلف و مطالعه تجربه کاری با هم. بخش قابل توجهی از ترم به صورت کارگاه های آموزشی (تحت نظارت اساتید بین المللی)، که با هدف شکستن معمول و الهام بخش را می گیرد. طراحی و صنایع دستی تخصص: سرامیک هنر شیشه ای و طراحی جواهرات و آهنگری طراحی پارچه هنر چرم و طراحی لوازم جانبی طراحی مد طراحی و صنایع دستی رشته مبتنی بر مواد یک چشم انداز و فلسفه منحصر به فرد، و آکادمی استونیایی هنر یکی از معدود مکان هایی در جهان که در آن ممکن است برای تحصیل در برخی از این رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد است. هر کدام از فارغ MA باید بهترین در جهان باشد در چیزی - که آیا این در تولید یک محصول مبتکرانه، با داشتن مقام هنری منحصر به فرد و یا نشان دادن در عمق باشد، پژوهش بر اساس مواد. طراحی و برنامه صنایع دستی MA نیز یک نقطه ورود ایده آل برای دانشجویان بین المللی که مایل به ادامه تحصیل خود را در برنامه دکتری EAA. شهریه در هر سال: 1500 EUR / USD 1640 شرایط پذیرش نرم افزار (ارسال از طریق رویای درخواست توسط 1st مه) 50 € هزینه درخواست (پرداخت از طریق انتقال بانکی) مدرک کارشناسی متن رسمی سوابق (ترجمه به استونیایی، انگلیسی یا روسی و notarised) اثبات تسلط به زبان انگلیسی: FCE یا CAE، IELTS یا تافل 5.5+ 70+ کپی از صفحه داده ها از گذرنامه یا ID کارت خود را رزومه نمونه کارها مربوطه (برای تخصص خود را انتخاب) مقاله در مورد پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد خود را و یا چشم انداز مصاحبه [-]

کارشناسی ارشد در مطالعات شهری

Campus تمام وقت August 2017 استونی Tallinn

این برنامه است که در چهارراه ترانس انضباطی مطالعات شهری انتقادی، شهرسازی و برنامه ریزی شهری، نظریه معماری، جامعه شناسی و قوم نگاری شهری واقع شده است. [+]

استاد در مطالعات شهری برنامه دو ساله کارشناسی ارشد در مطالعات شهری ترکیبی تحقیقات دانشگاهی دقیق با فشرده درست کار می کنند. این برنامه است که در چهارراه ترانس انضباطی مطالعات شهری انتقادی، شهرسازی و برنامه ریزی شهری، نظریه معماری، جامعه شناسی و قوم نگاری شهری واقع شده است. دانش آموزان ما باید پس زمینه تحصیلی قبلی در معماری و / یا علوم انسانی است. یکپارچه سازی بازجویی انتقادی و عمل تجربی، این برنامه دارای یک تمرکز سه گانه در استفاده های اجتماعی، برنامه های فضایی و فرم شهری است. قالب تکالیف شامل استودیوهای مدت طولانی تحقیق، برگزاری کارگاه های فشرده، سخنرانی ها، سمینارها، و سفرهای. علامت متمایز از استاد در مطالعات شهری وابستگی آن به عمل نظری مطلع در این زمینه است. ما «تلاش جدی: این برنامه مربوط به" دانش آموزان بازیگران واقعی و ایجاد فرصت برای ارائه عمومی، بحث و چاپ و نشر از بهترین آثار. برنامه مستر به طور کامل به زبان انگلیسی و آن را به یک جهت گیری بین المللی قوی. ما با شبکه ای از موسسات همکار در اروپا همکاری و ما به شرکای منطقه ای در فنلاند، کشورهای بالتیک و روسیه متصل می شود. برنامه درسی شامل تعداد کارگاه ها و دوره های سخنرانی محققان و دست اندرکاران بین المللی است. دانش آموزان همچنین در میزبانی کنفرانس بین المللی سالانه شهری و چشم انداز روز در Tallinn شرکت کنند. آموزش و پرورش دانش آموزان آماده برای تعامل با مسائل شهری در تقاطع بین عمل طراحی، عمل سیاسی و دانش نظری. این برنامه فارغ التحصیلان برای مطالعه بیشتر در سطح دکترا آماده است. در مورد برنامه به عنوان وقایع و تحولات در دهه های اخیر به اجبار نشان داده شده است، این سوال شهری نفوذ همه تحولات اجتماعی، اقتصادی، و سیاسی عمده از امروز. برنامه مستر بین رشته ای در مطالعات شهری انتقادی با تظاهر گسترده شهرنشینی معاصر درگیر، یکپارچه سازی دانش از مطالعات شهری، شهرسازی و برنامه ریزی شهری، نظریه معماری، جامعه شناسی، مردم نگاری شهری و جغرافیا. وضعیت معاصر شهری به عنوان یک پدیده چند وجهی، که نمی تواند از دیدگاه های انضباطی تنها درک شود مطالعه قرار گرفت. در آماده کردن دانش آموزان برای درک و مداخله در فضای شهری، شخصیت دوگانه شهرستان به عنوان یک فرم ساخته شده است و به عنوان یک فرایند اجتماعی تاکید شده است. این برنامه منجر به دانش آموزان به یک بینش در پویایی نهادهای، بازیگران، و درگیری که شهرستانها شکل امروز است. ماموریت انگلیسی زبان برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات شهری است که به درک و تجزیه و تحلیل مشکلات شهری معاصر و عمل بر این مشکلات از نظر طراحی، سیاست، فعالیت، و تحقیقات است. آموزش و پرورش دانش آموزان آماده برای تعامل با مسائل شهری در تقاطع بین عمل طراحی، عمل سیاسی و دانش نظری (طراحی شهری، شهری و برنامه ریزی فضایی، دولت و سیاست گذاری شهری، تخصص عمومی، حمایت اجتماعی، فعالیت های اجتماعی، دانشگاهی و عمل مبتنی بر پژوهش). این برنامه فارغ التحصیلان برای مطالعه بیشتر در سطح دکترا آماده است. برنامه مستر به طور کامل به زبان انگلیسی و آن را به یک جهت گیری بین المللی قوی. این ارائه می دهد سخنرانی مهمان به طور منظم و دوره های سخنرانی توسط محققان و دست اندرکاران بین المللی است. عنصر تعامل مهم است و دانش آموزان اغلب در گروه های کوچک کار می کنند. کار میدانی شهری فشرده است مشاوره های منظم با معلمان تکمیل شده است. تاریخ برنامه ترکیب تحت تاثیر قرار از رویکرد typomorphological آلدو روسی و شهرسازی مفهومی OMA رم کولهاس، برنامه توسط استاد ژان Verwijnen در اوایل 2000s تاسیس شد. از همان آغاز، برنامه درسی مطالعات شهری معماری به فلسفه، تاریخ شهری، تئوری اقتصادی، مطالعات فرهنگی و دانش از ابزارهای برنامه ریزی جدید مرتبط است. ایده رانندگی بود دوباره زمین معماری و شهرسازی، به طوری که پروژه - تعریف شده به عنوان "مداخلات شهری" - از پدیده های شهری نه از شیوه های حرفه ای متحجر یا مدل تاریخی، گسترش یابد. این برنامه توسط علاقه شدید در زندگی روزمره، زمینه ی فضایی و conceptualisations جدید از فضا به عنوان یک فرایند مشخص شد. اولین شهری مطالعات روز در سال 2004 سازماندهی شده بود. هدف در کارشناسان بین المللی در سطح بالا آورد و به بحث در مورد تالین برنامه ریزی و توسعه شهری در روح Stadtforum برلین بود. بعد از این رویداد شهری و چشم انداز روز تغییر نام داد، و آن را در سال در ماه آوریل یا مه برگزار می شود. در سال 2005، Panu Lehtovuori مسئولیت در سال 2005 برای اجرای برنامه و توسعه برنامه درسی. از پاییز سال 2012، این برنامه شده است توسط دکتر رهبری Maros Krivy. مطالعات برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات شهری فراهم می کند دانش آموزان با: زمین نظری برای درک تاریخ شهری و توسعه شهری معاصر، پژوهش های عملی و مهارت های روش شناختی برای تجزیه و تحلیل موقعیت های شهری در راه غنی، جامع و میان رشته ای، مهارت های طراحی درگیر شدن دانش آموز در کار بر روی برنامه ریزی شهری و فضایی، دیدگاه تطبیقی ​​و بین المللی. آموزشی، برنامه درسی شامل: سخنرانی دوره، که در آن بحث مهم در مطالعات شهری معاصر نظریه های معماری ارائه شده است، سمینارها خواندن، که در آن دانش آموزان در بحث انتقادی از این بحث درگیر، استودیوهای ترم طولانی پژوهش، عنصر اصلی این برنامه، که در آن دانشجویان تجزیه و تحلیل، تعامل و پیشنهاد راه حل های به شرایط «واقعی» شهری، استفاده از طیف گسترده ای از برنامه ریزی (برنامه ریزی سناریو، مداخلات) و دانشگاهی (مصاحبه، مشاهده، تحقیق آرشیوی) مواد و روش ها، حوزه های علمیه برگزار شده توسط سخنرانان دعوت، که ارائه دانش متخصص در زمینه های متعدد مرکزی به درخواست شهری (جغرافیا، تاریخ، تاریخ هنر، برنامه ریزی دقیق، ابزار نرم افزار)، سالانه تغییر کارگاه ها و دوره در تم موضعی، که بین دانش آموزان سال اول و دوم کارشناسی ارشد به اشتراک گذاشته، کمک به دو گروه به ادغام. ساختار اساسی برنامه مستر شرح زیر است: سال 1، ترم پاییز: نظریه شهری و معماری، استودیو typomorphology سال 1، ترم بهار: استودیو سناریو برنامه ریزی سال 2، ترم پاییز: استودیو پژوهش شهری، استودیو برنامه ریزی شهری (با همکاری دانش آموزان از برنامه معماری برگزار شد) سال 2، ترم بهار: پایان نامه کارشناسی ارشد. پذیرش بسته به نظم و انضباط پس زمینه خود را، دانشجویان آینده یک نمونه کارها برجسته ای از هم طراحی و یا کار نوشته شده است (کار متوجه یا منتشر شده مورد نیاز است، اما آن را یک مزیت است) در یک میدان مربوط به نظم و انضباط مطالعات شهری (معماری، برنامه ریزی، علوم اجتماعی ، تاریخ هنر، و غیره). علاقه شدیدی دانش آموزان در پدیده های شهری، در کار قبلی خود در سطح مهارت های طراحی و / یا تجربه پژوهشی آشکار قاطع است. مهمتر از همه، دانش آموزان آینده نگر قادر به آشکار است که آنها مایل و قادر به استفاده از این دو شکل از دانش شهری در مطالعات استاد خود هستند. دانش آموزان آینده نگر قادر به تدوین و فرموله پرسش اصلی، مشکلات و روش که آنها می خواهم در طول مطالعات کارشناسی ارشد به دنبال. فرمان مسلط به زبان انگلیسی مورد نیاز است. فرآیند انتخاب دانش آموزان آینده نگر دو دور. در دور اول، متقاضیان بر اساس نمونه کارها ارسال و / یا کار طراحی نوشته شده است و CV ارزیابی شده است. در دور دوم، در مصاحبه با نامزدهای احتمالی انجام شده است. شرایط لازم برای پذیرش به مطالعات کارشناسی ارشد مدرک لیسانس، آموزش عالی به دست آمده بر اساس برنامه درسی آموزش عالی حرفه ای و یا دیگر مدرک تحصیلی مربوطه که به دسترسی به مطالعات کارشناسی ارشد است. گواهینامه های آموزشی صادر خارج از کشور توسط استونیایی آکادمی هنرهای بر اساس ارزیابی ها و نظرات از ENIC / NARIC مرکز استونیایی شناخته شده است. متقاضیان بین المللی دوره پذیرش برای متقاضیان خارجی مارس 1 تا است 2016 مه 1. نرم افزار می توانید به صورت آنلاین پر شده است. متقاضیان استونیایی دوره پذیرش برای متقاضیان استونیایی ژوئن 20 تا است 2016 ژوئیه 3. نرم افزار می توانید به صورت آنلاین پر شده است. [-]

کارشناسی ارشد معماری داخلی

Campus تمام وقت August 2017 استونی Tallinn

ما معماران داخلی آینده آموزش. مطالب عملی مهم ترین آنها عبارتند طراحی فضا، مبلمان و جزئیات معماری. [+]

کارشناسی ارشد معماری داخلی و طراحی مبلمان ما معماران داخلی آینده آموزش. مطالب عملی مهم ترین آنها عبارتند طراحی فضا، مبلمان و جزئیات معماری. به عنوان مثال، دانش آموزان یاد بگیرند برای طراحی خانه ها، مدارس، کافی نت ها، هر دو فضای داخلی تاریخی مدرن و خواستار. دانش آموزان همچنین در مورد نقاشی و محوطه سازی، عکاسی و فلسفه یاد بگیرند. آکادمی هنرهای معماران داخلی برای بیش از هفتاد سال تحصیل کرده است. یکی صادقانه می توان گفت که همه از فضای داخلی مهم ترین استونی توسط فارغ التحصیلان ما و اعضای هیئت علمی فعلی طراحی شده است. ما سعی می کنیم به پایبندی به یک اصل است که بر یکپارچگی فرم و محتوا بلکه تابعی از فضا و یا آیتم داند. ما نگه داشتن انگشت خود را بر روی نبض زمان ما، در حالی که همچنین برای مسیر خود ما جستجو. در آب و هوای ما، مردم متاسفانه بسیاری از وقت خود را صرف در داخل خانه و خارج از منزل نیست، و بنابراین، آیا ما آن را دوست دارم یا نه، فضاهای داخلی که تأثیر زیادی در زندگی روزمره ما. به استفاده از ایده های خود را به مردم را شادتر - بنابراین، معماران داخلی و طراحان مبلمان فرصت منحصر به فرد برای بهبود جهان است. INTERIOR معماری و طراحی مبلمان به عنوان یک حرفه زمینه که در آن عمل - ساخته شده است تا محیط زیست به عنوان یک کل - نیروهای آمریکایی به سنتز و درک مشکلات معماری و مسائل زیست محیطی به طور کلی. در همان زمان، ما با تمام مقابله کوچکترین جزئیات ملموس و مشکلاتی که مردم شخصا در علاقه مند هستند. و ما باید مطمئن شوید که چه در زمینه طراحی و هنرهای زیبا اتفاق می افتد، و با تعداد زیادی از رشته های فنی آشنا باشد. این خدمات عبارتند از، در میان دیگران: نورپردازی و آکوستیک، گرمایش و تهویه مطبوع، مواد ساختمانی، ساخت و ساز و مبلمان سازه، و برنامه های مختلف کامپیوتر است. اگر ما اضافه کردن مهارت های ارتباطی خوب، لازم است برای درک و موثر بر مشتری و یا گروه های ذینفع مختلف مربوط به فرایند طراحی، و همچنین به عنوان باید به خوبی آشنا با ویژگی های زمینه طراحی های مختلف، ما کاملا یک لیست هیبت الهام بخش . چه هستند مطالعات را دوست دارید؟ این برنامه BA سه ساله مکان بزرگترین تاکید بر یادگیری نظری و عملی افراد هنر عمومی و رشته های فنی، که قادر است تحصیلات تکمیلی به ادامه در این برنامه MA، و یا به عنوان دستیار در یک دفتر معماری و یا داخلی معماری کار می کنند، در زمینه رسانه های مختلف، و همچنین در تولید، خدمات و کسب و کار کار. این برنامه MA اساسا در پروژه های مختلف تخصصی خلاق، تجزیه و تحلیل در عمق از عناصر ساخته شده است تا محیط زیست، و تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد، تمرکز دارد. مطابق با برنامه درسی، مطالعات اضافه کردن به 120 ECTS اعتبار. دانش آموختگان از برنامه MA می توانید متخصصان مستقل هم در طراحی و ساخت و ساز مزارع در خدمات و کسب و کار خرده فروشی کار می کنند، در صنعت مبلمان، در شرکت های رسانه ای و تبلیغات، و همچنین. INTERIOR معماری و طراحی مبلمان در آکادمی هنرهای معماران داخلی در آکادمی هنرهای برای بیش از 70 سال تحصیل شده است. یکی صادقانه می توان گفت که همه از فضای داخلی مهم ترین استونی توسط فارغ التحصیلان ما و اعضای هیئت علمی فعلی طراحی شده است. یک نفر می تواند لیلا Pärtelpoeg، که در تالار شهر تالین و خانه های مانور متعدد ترمیم ذکر؛ Väino Tamm از، مدرن قبل از هر چیز از 1960s. و استاد فعلی بازنشسته Vello عاصی؛ Pille Lausmäe، معروف برای فضای داخلی مینیمالیستی لوکس او؛ و Tiina مانگ، شهرت برای مبلمان نو کارکردگرا به چنگ آورد. این بخش توسط استاد Toivo Raidmets، که احساس با فضای داخلی باشگاه قابل توجه و مبلمان جالب را ایجاد کرده است به عهده دارد. پایه و اساس آموزش و پرورش از معماران داخلی در استونی با فرمان ریاست جمهوری در 1938 اوت 1 تاسیس شد. تا به امروز، 551 معماران داخلی، مطالعه تمام وقت و پاره وقت، دیپلم آموزش عالی حرفه ای خود را دریافت کرده اند. گام های اولیه برای ایجاد گروه معماری داخلی از افتتاح یک کارگاه نجاری در مدرسه هنر صنعتی تالین در سال 1917، که در آن طراحی مبلمان نیز آموزش داده شد. آموزش حرفه ای تر از معماران داخلی در سال 1938، زمانی که یک دوره معماری داخلی در دولت مدرسه عالی هنر، که بر اساس مدرسه هنر صنعتی ایجاد شد معرفی شد آغاز شد. ایده ماموریت گرا به آموزش معماران داخلی ممکن است از اعضای انجمن مترقی هنرهای کاربردی (RAKU) آمده است. عضویت در آن از جمله تمرین معماران که هیچ آموزش حرفه ای بود. یکی از آنها، ریچارد Wunderlich، طراح برجسته ترین استونی مبلمان لوکس، رئیس RAKU، مدیر مدرسه و یکی از اولین معلمان آن بود. اعضای RAKU نیز شامل یک دوجین معماران برجسته، از جمله ادگار-یوهان Kuusik، که رئیس بخش پس از جنگ جهانی دوم بود. مطالعات انجام شده، که توسط جنگ قطع شده بود و متعاقب آن تغییرات سیاسی، در سال 1944 در یک مدرسه دوباره سازمان دهی آموزش عالی با یک نام جدید از سر گرفته شد - تالین دولت کاربردی موسسه هنر استونیایی SSR اولین معماران داخلی با تحصیلات عالی و مسلکی در سال 1949 فارغ التحصیل شد . بخش در سال 1955 بسته شد. تغییرات بیشتر رخ داده است - موسسه هنر دولت از استونیایی SSR (ارکی) با ادغام موسسات آموزش هنر ایجاد شد، و تخصص در یک بخش با نام جدید فضایی طراحی تثبیت شد. در سال 1959، دانش آموزان دوباره بستری شده بودند و یک نسل جوان معماران داخلی پر مواضع هیات علمی است. برونو Tomberg، Väino Tamm از، لیلا Pärtelpoeg و Vello عاصی در آموزش مشغول شد. مطالعات بر اساس یک برنامه آموزشی جدید سازماندهی شدند، و مشخصات مطالعه تا به روز توسعه داده شد. مطالعات در اصطلاح فرم تحت تاثیر شمال اروپا مدرنیسم، که تاکید قابلیت و سازندگی متمرکز شده است. به اصطلاح Tamm از مدرسه، که به نفع وضوح و تصویر نمیکشد، سطح به رسمیت شناخته شده طراحی فضایی و مبلمان استونیایی از سال 1960s تضمین کرده است. مطالعات فارغ التحصیلان می توانید به طور مستقل به عنوان معماران داخلی و طراحان مبلمان کار - دیپلم خود را به استانداردهای حرفه ای تایید شده توسط انجمن معماران داخلی مطابقت دارد. آکادمی هنرهای تنها از مدارس معتبر آموزش عالی در استونی که برنامه BA مربوطه ارائه می دهد است. مطالعات شامل کارگاه های متعدد بین المللی، سخنرانی با مراجعه به اساتید، سمینارها و دانش آموزان کار خود را در هر دو نمایشگاه داخلی و خارجی (برای مثال در استکهلم) معرفی. همکاری ویژه با کشورهای شمال اروپا وجود دارد. دانش آموزان می توانند مطالعات خود را در مدارس تحصیلات عالی خارجی ادامه، و یا، در صورتی که مایل، در برنامه دکترا در آکادمی هنرهای. مطابق با برنامه درسی، مطالعات شامل 180 AP، که نیمی از آنها به موضوعات نظری و عملی تخصصی مربوط می شود. از موضوعات نظری، در بر داشت زیر شایسته ذکر ویژه: تاریخ معماری و فضای داخلی، گونه شناسی معماری، بخش هایی از ساختمان ها، حفاظت از سلامت و ایمنی از حریق، تجهیزات نورپردازی، آکوستیک معماری، مطالعات کامپیوتر، مدیریت هنر و خیلی بیشتر. مطالب عملی شامل طراحی فضا، مبلمان و جزئیات معماری. پروژه های مربوطه به عنوان تمرین به پایان رسید، و نمونه ای از مبلمان و تجهیز عناصر در کارگاه دپارتمان تولید شده است. چه شغل پس از فارغ التحصیلی می شود؟ معمار داخلی طراح مبلمان کارآفرین نوشتن روزنامه نگار در مورد معماری داخلی هنرمند [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Estonian Academy of Arts,
Estonia pst 7

Tallinn, 10143 EE