توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Melbourne Polytechnic از سال 1912 در حال ارائه آموزش های حرفه ای بوده و امروزه برنامه های نوآورانه و مبتنی بر TAFE (VET) و تحصیلات عالی (Degree) را ارائه می دهد تا شما را با دانش و مهارت هایی که در یک بازار در حال تحول و چالش انگیز است، به شما ارائه دهد.

دوره های Melbourne Polytechnic با مشارکت صنایع طراحی و توسعه داده می شود تا بهترین نتایج اشتغال را به دانش آموزان ارائه دهد.

Melbourne Polytechnic دارای 7 پردیس شهری ، پرستون، کالینگوود، اپپینگ، فیرفیلد، گرینزبورو پردیس و هیدلبرگ است. هر محوطه دانشگاه فردی، تجربه منحصر به فرد و غنی سازی دانش آموز را فراهم می کند.

همچنین شش مرکز آموزشی وجود دارد ، شمال لژ - ادم پارک، شمال لژ - یان یان، مرکز یارا گلن مسابقه، مرکز AMEP شمالی (برنامه بزرگسالان مهاجر انگلیسی) در Broadmeadows، Growling Frog Vineyard و Melbourne Polytechnic Kyneton Park وجود دارد.

با بیش از 26،000 ثبت نام در سالانه، Melbourne Polytechnic ، مجاز به ارائه تقریبا 550 دوره های معتبر ملی است ، که بسیاری از آنها در دسترس هستند یا به صورت تمام وقت یا نیمه وقت. همچنین بیش از 400 دوره انستیتوی معتبر ارائه می دهد.

Melbourne Polytechnic در حال حاضر سه ساله (و یک چهار ساله)، مدرک لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد را در محیط منحصر به فرد خود در محیط یادگیری و بهره وری بهینه در صنعت ارائه می دهد:

 • حسابداری
 • کشاورزی
 • کسب و کار
 • صنایع خلاق
 • آموزش (سالهای اولیه)
 • مطالعات سالهای اولیه
 • مدیریت مهمان نوازی
 • تصویر
 • فناوری اطلاعات
 • موسیقی
 • صنعت موسیقی

ما به طور مداوم در حال توسعه Pathways جدید و Pathways جدید برای ایجاد فرصت برای دانش آموزانمان هستیم. در سال 2016، کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای و کارشناسی با اعتباربخشی CPA معرفی شد، که در حال حاضر به عنوان اولین دوره دوره کارشناسی ارشد ما ارائه شده است. به محض اینکه نهایی شد، جزئیات هر یک از دوره های جدید را در وب سایت ما ارسال می کنیم.

دوره های مدرک Melbourne Polytechnic ارائه می دهد انتقال اعتبار و به رسمیت شناختن دانش قبلی به دانش آموزانی که در حال حاضر دیپلم شناخته شده ملی، دیپلم پیشرفته و یا سایر مدارک تحصیلی را به پایان رسانده اند.

درجه دانشیار ورود مستقیم (2 سال) جاسازی شده در تمام Melbourne Polytechnic برنامه های مدرک ارائه بزرگ Pathway (انتقال اعتبار و به رسمیت شناختن یادگیری قبل) فرصت هایی را برای آموزش و پرورش بیشتر.

Melbourne Polytechnic به رسمیت شناختن بین المللی با بیش از 6،000 ثبت نام دریایی و 24 آموزش و پرورش در سراسر آسیا به رسمیت شناخته شده است و توسط دولت ویکتوریا برای برتری در آموزش بین المللی به رسمیت شناخته شده است، برنده بهترین ارائه دهنده در آن رده در سال 2014 و دونده در سال 2015.

ارتباط نزدیکی با Melbourne Polytechnic با صنعت اطمینان حاصل می کند که دانش آموزان فرصت دریافت کمک های تحصیلی اهدا شده توسط حامیان صنعت را دارند و همچنین شبکه های خود را برای موفقیت های آینده گسترش می دهند.

خیلی شبیه انتخاب یک دوره، شرایط هر دانش آموز زمانی متفاوت است که برای هزینه های تحصیل وقت بگذارد و ما می توانیم از طریق ساختار هزینه راهنمایی کنیم. در هر صفحه دوره، هزینه های خاصی را برای شما شرح می دهد یا از صفحه هزینه های دانشجویان بین المللی دیدن کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Melbourne Polytechnic

MCI قصد دارد در شبکه های خلاقانه خود، دانش خود را از تحقیقات خلاقانه کاربردی، تفکر انتقادی تقویت کند و تمرین خود را با راهنمایی نظارت از کارشناسان در زمینه خود گسترش دهد. ... [+]

MCI قصد دارد در شبکه های خلاقانه خود، دانش خود را از تحقیقات خلاقانه کاربردی، تفکر انتقادی تقویت کند و تمرین خود را با راهنمایی نظارت از کارشناسان در زمینه خود گسترش دهد. این مهارت ها برای موفقیت در صنایع خلاق رقابتی ضروری است - ثبت نام با ما برای پیشبرد و جلوگیری از ادامه.

ساختار دوره

مدل برنامه درسی کارشناسی ارشد صنایع خلاق بر مبنای سه جریان موضوعی است. اینها عبارتند از: (1) کارآفرینی و تجاری سازی (2)، تحقیقات کاربردی و (3) خلاقیت... [-]

استرالیا ملبورن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Melbourne Polytechnic

مهارت های حسابداری و کسب و کار خود را در تحقیق، یادگیری بیشتر یا تمرین حرفه ای، با کارشناسی ارشد حرفه ای و حسابداری تمرین (MPPA) Melbourne Polytechnic . ... [+]

مهارت های حسابداری و کسب و کار خود را در تحقیق، یادگیری بیشتر یا تمرین حرفه ای، با کارشناسی ارشد حرفه ای و حسابداری تمرین (MPPA) Melbourne Polytechnic .

MPPA، برای فارغ التحصیلان پیشرفته، سخت کوش، فارغ التحصیلان کسب و کار و کسانی که مایل به پیشرفت در زمینه حسابداری حرفه ای هستند طراحی شده است، MPPA ارائه می دهد بسیاری از فرصت های اشتغال، از کار به عنوان یک آکادمی به یک CFO، در هر گوشه از جهان!

نگه دارید، حرکت کنید و پیش بروید... [-]

استرالیا ملبورن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Melbourne Polytechnic