Melbourne Polytechnic

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ملبورن پلی تکنیک شده است ارائه آموزش های حرفه ای از سال 1912 و امروز ارائه می دهد طیف متنوعی از نوآورانه، دست در TAFE (VET) و برنامه های آموزش عالی (درجه) به شما تجهیز با دانش و مهارت های به اکسل در یک بازار در حال تحول و چالش برانگیز است.

دوره های ملبورن پلی تکنیک طراحی و توسعه یافته با مشارکت صنعت را به دانش آموزان به بهترین نتایج اشتغال است.

ملبورن پلی تکنیک است پنج دانشگاه شهری، پرستون، کالینگوود، EPPING، فیرفیلد، و هایدلبرگ. هر دانشگاه یک فرد، تجربه دانش آموز منحصر به فرد و غنی سازی را فراهم می کند. هم وجود دارد شش مرکز آموزش، شمال الج - بهشت ​​پارک، شمالی الج - یان بچه آوردن، YARRA مسابقه مرکز گلن، شمال AMEP (مهاجرین بزرگسال برنامه انگلیسی) مرکز در Broadmeadows، غران قورباغه تاکستان و ملبورن پلی تکنیک Kyneton پارک.

با بیش از 60000 ثبت نام سالانه، ملبورن پلی تکنیک معتبر است برای ارائه حدود 550 دوره های ملی معتبر، بسیاری از که در دسترس در هر دو تمام وقت و یا صورت پاره وقت می باشد. این سرویس همچنین بیش از 400 دوره های موسسه معتبر است. ملبورن پلی تکنیک در حال حاضر ارائه می دهد سه سال (و یکی از چهار سال)، کارشناسی و کارشناسی ارشد متخصص درجه در دست منحصر به فرد ما در محیط زیست و نوردهی بهینه صنعت یادگیری در:

حسابداری مدیریت کشاورزی و زمین کسب و کار آموزش و پرورش (در اوایل سال) مطالعات در اوایل سال مطالعات اسب مدیریت مهمان نوازی تصویر فناوری اطلاعات MUSIC صنعت موسیقی کشت انگور و شرابسازی نگارش و انتشار

ما به طور مداوم در حال توسعه مسیرهای بیان جدید و درجه به رشد فرصت برای دانش آموزان ما. در سال 2016 ما معرفی کارشناسی ارشد حرفه ای و تمرین حسابداری با مجوز رسمی CPA، اثبات بسیار محبوب در حال حاضر به عنوان اولین دوره کارشناسی ارشد ما ارائه شده است. ما در اسرع وقت آنها را نهایی می جزئیات هر دوره های جدید در وب سایت ما ارسال خواهد شد.

رشته ملبورن پلی تکنیک ارائه انتقال اعتبار و به رسمیت شناختن یادگیری قبل از دانش آموزانی که در حال حاضر تکمیل دیپلم شناخته شده ملی، دیپلم پیشرفته و یا شرایط دیگر.

ورود مستقیم مدرک فوق دیپلم (2 سال) جاسازی شده در کلیه رشته های ملبورن پلی تکنیک ارائه مسیر بزرگ (انتقال اعتبار و به رسمیت شناختن یادگیری قبل) فرصت هایی را برای آموزش و پرورش بیشتر.

ملبورن پلی تکنیک رسمیت شناختن بین المللی با بیش از بیش از 10،000 ثبت نام دریایی سالانه و 24 مشارکت آموزشی در سراسر آسیا به دست آورد، و توسط دولت ویکتوریا برای برتری در آموزش بین المللی به رسمیت شناخته شده، برنده بهترین ارائه دهنده در آن رده در سال 2014 و مقام دوم در سال 2015 است.

روابط نزدیک ملبورن پلی تکنیک را با دانش آموزان صنعت اطمینان از فرصت به اهدا تحصیلی اهدا شده توسط حامیان مالی صنعت، همچنین گسترش شبکه های خود را برای موفقیت در آینده دارند.

بسیار شبیه به انتخاب یک دوره، شرایط هر دانش آموز متفاوت است وقتی که می آید زمان برای شهریه و ما می توانیم شما را از طریق ساختار هزینه را دانلود کنید. هر صفحه دوره هزینه های خاص طرح، و یا بازدید از صفحه هزینه های دانشجویان بین المللی برای اطلاعات بیشتر.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید دانشنامه های تحصیلات پیشرفته » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد حسابداری تمرین حرفه ای

Campus تمام وقت February 2018 استرالیا ملبورن

پیشبرد مهارت های حسابداری خود را و تیزهوشی به تحقیق، یادگیری بیشتر و یا عمل حرفه ای، با استاد ملبورن پلی تکنیک از حرفه ای و تمرین حسابداری (MPPA). [+]

پیشبرد مهارت های حسابداری خود را و تیزهوشی به تحقیق، یادگیری بیشتر و یا عمل حرفه ای، با استاد ملبورن پلی تکنیک از حرفه ای و تمرین حسابداری (MPPA).

طراحی شده برای، سخت کوش، فارغ التحصیلان کسب و کار فکر مترقی و برای کسانی که مایل به اکسل در زمینه حسابداری حرفه ای، MPPA ارائه مجموعهای از فرصت های شغلی، از کار به عنوان یک دانشگاهی به CFO، در هر گوشه ای از جهان!

نگه دارید تا، در حرکت و گرفتن پیش... [-]


تماس

Melbourne Polytechnic

آدرس ملبورن, Victoria, استرالیا
وب سایت http://www.melbournepolytechnic.edu.au/
تلفن +61 3 9269 1200