Victorian College of the Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج ویکتوریا هنر ویکتوریا دانشکده هنر گرد هم می آورد طیف گسترده ای از رشته های خلاق از جمله هنر، رقص، تئاتر، فیلم و تلویزیون، موسیقی معاصر، موسیقی تئاتر، تولید، جامعه توسعه فرهنگی و بومی مدیریت هنر. ما در ارائه طیف گسترده ای از فرصت های مطالعاتی کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین برنامه های دوره های کوتاه در مدارس و مراکز زیر است:

دانشکده هنر دانشکده هنرهای نمایشی (رقص، تئاتر، تولید) دانشکده فیلم و تلویزیون مدرسه موسیقی معاصر (از جمله موسیقی تئاتر) مرکز ایده مرکز مشارکت فرهنگی

دانشکده فیلم و تلویزیون به عنوان قدیمی ترین و معتبر ترین مدرسه فیلم مبتنی بر دانشگاه استرالیا، فیلم و تلویزیون در VCA جذب و به چالش می کشد یک گروه متنوع از دانش آموزان است. توسط پیوستن به ما، به شما خواهد شد تحت فشار قرار دادند به کشف پتانسیل خلاق خود را، در حالی که شکل گیری روابط است که بسیار ارزشمند ثابت خواهد کرد که در طول زندگی حرفه خود را. مبتنی بر عمل ما اخلاق خلاقیت و داستان سرایی قرار می دهد در قلب همه چیز کار می کنیم. که ارائه نتایج استثنایی - ما آموزش بحرانی با کلاس های کوچک فشرده و عمل بر اساس استودیو تعادل می باشد. فارغ التحصیلان ما نمرات از جوایز بین المللی در جشنواره کن، ساندنس، تورنتو، برلین، Tribecca و جشنواره های فیلم نیویورک به دست آورد. طیف گسترده ای از برنامه های ما این است که توسط برخی از فیلمسازان برجسته استرالیا و تجارت صنعت و شامل تدریس:

⋅ غیر جایزه 12 ماه و تابستان برنامه (به تمام comers باز) ⋅ سه سال کارشناسی هنرهای زیبا (فیلم و تلویزیون) ⋅ سه سال کارشناسی هنرهای زیبا (انیمیشن) ⋅ سه سال کارشناسی هنرهای زیبا (فیلمنامه) برنامه های تخصصی کارشناسی ارشد ⋅ ⋅ تحقیقات عالی درجه به سطح دکترا

در هر دوره و در هر مرحله، ما به شما کمک کند تبدیل شدن به یک فیلمساز تفکر. شما این فرصت را به کار بهترین تجهیزات با کیفیت بسیار بالا در کسب و کار داشته باشد. از همه مهمتر، به مطالعه فیلم و تلویزیون در VCA شما قرار می دهد در شرکت ستاره ای - مردم قرار دهند، خلاق و پرشور که فرصتهای شغلی فیلمسازی ممکن است مسیر خود را به اشتراک بگذارید.

مکان ها

ملبورن

Address
Victorian College of the Arts
The University of Melbourne
234 St Kilda Rd
Southbank

VIC 3006 ملبورن, ویکتوریا, استرالیا