University of Wollongong Faculty of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدف ما

دانشگاه وولونگونگ یک دانشگاه با شدت تحقیقاتی است که شهرت برجسته ای برای محیط یادگیری خود در طیف وسیعی از رشته ها دارد.

تعهد ما به دانش آموزان ما در فارغ التحصیلان ما مشهود است، که برای توانایی، کیفیت و موفقیت خود در محل کار جهانی شناخته شده اند.

118913_0E6A5290JPG.jpg

UOW یک شبکه بین المللی از دانشگاه ها و مراکز یادگیری منطقه ای است. همراه با شرکای ما، ما حضور قوی و متصل در جوامع ما را ایجاد می کنیم.

ما یک دانشگاه جوان و پر جنب و جوش با جاه طلبی های نامحدود هستیم. ما ظرفیت تحقیقاتی ما را برای کار بر روی مشکلات پیچیده بین رشته ای ارزش می گذاریم. روحیه تحقیق ما، محیط تحقیق و یادگیری ما و هدف ما کسب درآمد در 1٪ از دانشگاه های جهان است.

تاریخچه UOW

در دوره پسا جنگ توسعه و نوآوری، دانشگاه صنعتی نیو ساوت ولز پس از آن در بخش Wollongong برای آموزش مهندسین و متالوژیستهای صنعت فولاد محلی تاسیس شد. این مؤسسه رشد و تکامل یافته بود و در سال 1975 قانون مجلس در نیو سات ولز تصویب شد و دانشگاه ولونگونگ را به عنوان یک نهاد مستقل تاسیس کرد.

UOW افتخار تاریخ ثروت است که از آن زمان که اولین کلاس ها در سال 1951 برگزار شد، افتخار می کنند. دانشگاه قطعا راه طولانی ای را طی می کند: ما هنوز مهندسان و متالورژیست ها را آموزش می دهیم، اما ما نیز هنرمندان، کارآفرینان، مربیان و نوآوران را آموزش می دهیم.

118910_0E6A5287JPG.jpg

پژوهش

در UOW ما به تحقیق اختصاص می دهیم که باعث ایجاد تفاوت می شود. ما بر مشارکت و همکاری برای تأثیرگذاری در دنیای واقعی تأکید میکنیم. ما نشان می دهیم که تعهد ما به نوآوری با دادن ایده های بزرگ به یک Pathway کسب و کار واقعی است. ما از فرصت ها برای به اشتراک گذاشتن تحقیق و همکاری با جامعه ما استقبال می کنیم. ما از یکدیگر حمایت می کنیم تا شهرت UOW را برای برتری و نوآوری تحقیقاتی افزایش دهیم.

محل، هدف و ارزش ما

دانشگاه ها هرگز برای آینده ما مهم نبوده اند. در دنیایی که با چالش های اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی بسیار مواجه است، دانشگاه های ما نقش اصلی را ایفا می کنند تا بتوانند از لحاظ اقتصادی و انسجام اجتماعی از نظر اقتصادی در استرالیا نقش داشته باشند. بخش آموزش عالی در خط مقدم شکل دادن سیاست های معاصر و جامعه مدرن قرار خواهد گرفت.

در دانشگاه وولونگونگ (UOW) ما همچنان تمرکز خود را بر ارائه تجربیات شخصی و محیط یادگیری برجسته تمرکز خواهیم داد. ما پس از فارغ التحصیلانی که یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده و یک برنامه درسی فکری به چالش کشیدن را تجربه کرده اند، پیشرفت خواهیم کرد.

ما متعهد به تولید نتایج برجسته و نتایج جهانی هستیم. هدف ما کسب یک جایگاه در 1٪ از دانشگاه های جهان فرصتی برای تجدید و تجدید می کند.

118908_IMG_7990JPG.jpg

دوره بعدی فرصت های بزرگی را ارائه می دهد:

  • ادامه درایو برای ایجاد یک محیط تحقیق برجسته، یک مدرسه فارغ التحصیل قوی و انگیزه های روشن برای هدایت تمرکز و بهره وری پژوهش؛
  • تحول برنامه درسی ما را با تقاضای دانش آموزان، نتایج تحصیلات تکمیلی و استفاده از تکنولوژی جدید تکمیل کنید.
  • سرمایه گذاری در مردم ما برای همکاری در داخل و خارج برای دستیابی به چیزهای بزرگ؛
  • ارتقاء دانشگاه های ما و تسهیل امکانات ما را به تغییر در مراکز جمعیت، سیستم تقاضا و اولویت های تحقیق در حال ظهور؛
  • با رشد روابط بین المللی برنامه و نمونه کارها، شهرت ما را به عنوان یک دانشگاه جهانی چند دانشگاه ایفای نقش می کند.
  • با شرکای ما برای ایجاد سطح بالاتری از نوآوری و تاثیر گذاری و کمک به ایجاد شرکت های جدید کار کنید.
  • برای ایجاد یک شبکه برای زندگی با دانش آموزان ما همکاری کنید
  • یک دانشگاه کارآمد و سازنده که بر انطباق و پایداری مالی متمرکز است، حفظ شود؛
  • آرزو می کنم که UOW یک دانشگاه مقصد و ولونگونگ یک دانشگاه دانشگاه باشد.

پروفسور پل Wellings CBE، معاون رئیس جمهور.

مکان ها

North Wollongong

Address
Northfields Avenue
2522 North Wollongong, ولز جنوبی جدید, استرالیا

سیدنی

Address
سیدنی, ولز جنوبی جدید, استرالیا