University of Southern Queensland (USQ)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کوئینزلند جنوبی (USQ) دارای یک فرهنگ منحصر به فرد که در پشتیبانی، انعطاف پذیری و کیفیت آموزش و پرورش متمرکز است. هنگامی که شما شروع مطالعات خود را با USQ شما یک جامعه پر جنب و جوش، چند فرهنگی و جذاب از دانشجویان متعهد به ایجاد آینده ای روشن بپیوندید.

دربارهی ما

در کمتر از پنجاه سال ما را تبدیل به یک آموزش و پژوهش چند دانشگاه نهاد برجسته ارائه آموزش در سراسر جهان. بیش از 27، 000 دانش آموز از سراسر 116 کشور استفاده از گزینه های یادگیری انعطاف پذیر ما را با مطالعه:

در دانشگاه در یکی از ما سه دانشگاه استرالیا از طریق آموزش آنلاین و فاصله از طریق یکی از همکاران آموزش و پرورش USQ ما در سراسر جهان

به رسمیت شناختن

دانشگاه No.1 در استرالیا برای استخدام دانشآموختگان. راهنمای دانشگاه خوب، 2017 USQ شماره QLD است 1 ارائه مطالعات کارشناسی ارشد آنلاین - وزارت آموزش و پرورش، 2015 • USQ دارای 14 رشته های پژوهشی که در امتیاز، یا بالاتر، استاندارد جهان - تعالی در تحقیقات برای استرالیا (ERA) 2015 نقد و بررسی مالی گروه، 2015 - USQ در 5 برنامه های MBA برتر در استرالیا رتبه USQ است No.1 در QLD برای فارغ التحصیلان مهندسی در کار تمام وقت قرار گرفت. (95.5٪) - مقصد فارغ التحصیل بررسی 2012-2016 کارشناسی ما از ارتباطات (روابط عمومی) درجه است با موسسه روابط عمومی استرالیا معتبر کارشناسی فناوری اطلاعات با انجمن کامپیوتر استرالیا (ACS) معتبر

که در آن واقع می شود؟

USQ دارای سه شعبه در منطقه جنوب کوئینزلند در استرالیا؛ USQ TOOWOOMBA، USQ Springfield و USQ ایپسویچ. هر دانشگاه است در عرض 2 ساعت درایو بریزبن، شهرستان پایتخت کوئینزلند واقع شده است.

هر دانشگاه ارائه می دهد یک فرهنگ منحصر به فرد و متنوع دانش آموز، کلاس های کوچک، دسترسی آسان به حمایت و یک فضای امن و دوستانه به تجربه گذاشته پشت راه استرالیا زندگی است.

USQ تووومبا فراهم می کند یک پناهگاه مناسب برای مطالعه، به عنوان آن را به شما ارائه می دهد مزایای یک محیط زیست شهرستان در یک فضای کشور آرام است. فاصله رانندگی حدود دو ساعت از بریزبن CBD، بزرگترین شهرستان داخلی استرالیا نیز ارائه می دهد مقدار زیادی به انجام زمانی که این کتاب به شما نزدیک برای روز و کامل در دانشگاه تجربه با اقامت کالج اقامتی.

USQ اسپرینگفیلد یک مرکز برای تولید دیجیتال و عملکرد، از جمله استودیو تلویزیونی دولت از هنر، ایستگاه رادیویی و فضاهای تمرین، و همچنین اتاق آموزش های مشترک و آزمایشگاه با نام تجاری جدید برای علوم و مهندسی است. واقع فقط 35 دقیقه از بریزبن CBD.

دانشگاه برگ USQ ایپسویچ است مناظر بزرگ در سراسر شهرستان و ترکیبی دلپذیر از ساختمان های تاریخی و مدرن، از جمله یک کتابخانه خیره کننده دارای یک جنگل انبوه زندگی می کنند. پردیس 55 دقیقه از بریزبن CBD است، و از طریق حمل و نقل عمومی در دسترس است. هر دانشگاه ارائه می دهد یک فرهنگ منحصر به فرد و متنوع دانش آموز، کلاس های کوچک، دسترسی آسان به حمایت و یک فضای امن و دوستانه به تجربه گذاشته پشت راه استرالیا زندگی است.

پشتیبانی

USQ از دانش آموزان خود را در هر مرحله از از راه در طول سفر یادگیری خود است. هر دانش آموز است بسیار خود را افسر خود را ارتباط با دانشجو (SRO) از یک روز برای کمک به افزایش تجربه دانشگاه های فردی خود را و آنها را بهترین فرصت برای موفقیت در مطالعه سوم، صرفنظر از اینکه چگونه آنها را انتخاب کنید به مطالعه را اختصاص داده است.

کارکنان حرفه ای معتبر ما همچنین ارائه خدمات پشتیبانی در دانشگاه و دانش آموزان آنلاین اعم از ملاقات با شما در فرودگاه از طریق به پشتیبانی آنلاین.

از کجا اقامت؟

اگر شما در حال برنامه ریزی برای مطالعه در دانشگاه با USQ تعدادی از گزینه های محل اقامت در دسترس را با توجه به هر بودجه وجود دارد، همه در درون مجاورت نزدیک به هر یک از دانشگاه های ما.

شما را به گزینه در دانشگاه داشته باشد، خارج از دانشگاه و محل اقامت خصوصی و تیم دوستانه ما خوشحال به کمک در پیدا کردن یک گزینه مناسب برای شما می باشد.

چه به مطالعه؟

برنامه USQ با هدف آماده سازی صنعت آماده، فارغ التحصیلان واجد شرایط در سطح بین المللی طراحی شده است. شما می توانید با USQ در دیپلم، سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و پژوهش مطالعه و همچنین می توانید با استفاده از توسعه حرفه ای دوره های تنها، برنامه مسیر ما و دوره های زبان انگلیسی را به منظور افزایش زندگی حرفه ای خود را.

USQ دوره در مناطق نظم و انضباط زیر است:

کسب و کار و تجارت هنرهای خلاق و رسانه ها تحصیلات مهندسی و محیط زیست ساخته شده لوازم بهداشتی و جامعه علوم انسانی و ارتباطات فناوری اطلاعات قانون و عدالت علوم زبان انگلیسی

مطالعه در دانشگاه در استرالیا

انتخاب به مطالعه در دانشگاه در استرالیا به شما می دهد انتخاب سه دانشگاه، همه در کوئینزلند جنوبی در TOOWOOMBA، ایپسویچ و اسپرینگفیلد واقع شده است. انتخاب محل سکونت خود را تا حد زیادی به درجه می خواهید به مطالعه بستگی دارد. به عنوان یک دانشجوی USQ در دانشگاه شما می توانید خود را در یک محیط امن، دوستانه و چند فرهنگی غوطه ور است. شما خواهید کارکنان مفید و نزدیک و محل اقامت است که راحت و مقرون به صرفه پیدا کنید.

مطالعه بر اساس فاصله (آنلاین) آموزش و پرورش

انتخاب به مطالعه توسط آموزش از راه دور به شما می دهد انعطاف پذیری لازم برای ادامه کار در حالی که شما مطالعه و نزدیک به خانواده و دوستان باقی می ماند. درجه شما دریافت خواهید کرد دقیقا همان دانش آموزانی که در دانشگاه تحصیل می کنند. تفاوت اصلی در راه است که در آن شما را با سخنرانی و دانشجویان هم در تعامل است. این است که همه آنلاین انجام می شود.

آماده به درخواست USQ؟

متقاضی تحصیل با USQ آسان است! USQ درخواست پذیرش در تمام طول سال. USQ هر سال هزاران نفر از برنامه های کاربردی را دریافت بنابراین مهم است که به درخواست اولیه، مطمئن شوید که شما یک مکان امن و اجازه می دهد تا زمان خود را به ترتیب مطالعه لازم خود را (به عنوان مثال برای گرفتن ویزا، سازماندهی تعهدات خانوادگی و کار).

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد از تحقیقات کسب و کار (MBSR)

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 3 - 6  February 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

هدف از این استاد تحقیقات کسب و کار است به شما آموزش در تحقیقات کسب و کار در سطح بالا، برای هر دو اهداف مدیریت علمی و یا ارشد. [+]

نگاهی به مهارت های تحقیقات خود را به یک سطح کاملا جدید هدف از استاد از تحقیقات کسب و کار است به شما آموزش در تحقیقات کسب و کار در سطح بالا، برای هر دو اهداف مدیریت علمی و یا ارشد. شما یک قطعه قابل توجهی از تحقیقات در منطقه مورد علاقه شما انجام، با استفاده از دانش تخصصی خود و تکنیک های تحقیقات پیشرفته برای کشف رزولوشن یک مشکل مدیریت. انتظار می رود که پژوهش شما در طول چندین سال انجام خواهد سهم مهمی در توسعه دانش جدید، توسعه اجتماعی و راه حل برای صنعت و دولت است. نتایج حرفه کارشناسی ارشد تحقیقات کسب و کار نقش خود را در مدیریت ارشد را افزایش دهد، و یا شما آماده شدن برای یک حرفه ای در دانشگاه ها. این نیز یک سنگ پله به درجات تحقیقات بیشتر، مانند دکتری دارد. شرایط ورود 3 سال مدرک لیسانس-مناسب در کسب و کار، تجارت و یا رشته مرتبط از یک دانشگاه به رسمیت شناخته شده حداقل معدل 5.0 در مقیاس 7.0 نقطه در مدرک کارشناسی، و یا حداقل 5.5 برای سال 2 و 3 از درجه متقاضیان که قصد انجام یک پایان نامه در سیستم های اطلاعات باید مطالعات قبلی در سیستم های اطلاعات و یا محاسبات است. در نرم افزار، نامزدها باید قادر به ارائه یک طرح کلی از موضوع پایان نامه آنها قصد دنبال شود مورد نیاز زبان انگلیسی همه دانش آموزان ملزم به برآوردن الزامات قابل اجرا به زبان انگلیسی. این برنامه نیاز به حداقل IELTS 6.5 یا معادل آن.... [-]

استاد از سیستم های اطلاعات (misp)

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 2 - 6  February 2018 استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online + {تعداد} بیشتر

استاد USQ از سیستم های اطلاعات به شما مهارت های لازم برای موفقیت در جهان به طور فزاینده متصل که در آن چالش های جدید هر روز ارائه شده است. این درجه به شما مهارت های و تخصص لازم برای تحقق بخشیدن به پتانسیل فن آوری های موجود، بهره برداری از فرصت از فن آوری های جدید و در حال ظهور، برای کمک به سازمان به دست آوردن ارزش کسب و کار از استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم است. [+]

سوار در زندگی حرفه ای پویا استاد USQ از سیستم های اطلاعات به شما مهارت های لازم برای موفقیت در جهان به طور فزاینده متصل که در آن چالش های جدید هر روز ارائه شده است. این درجه به شما مهارت های و تخصص لازم برای تحقق بخشیدن به پتانسیل فن آوری های موجود، بهره برداری از فرصت از فن آوری های جدید و در حال ظهور، برای کمک به سازمان به دست آوردن ارزش کسب و کار از استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم است. بخش شده است به عنوان داشتن یک کمبود قابل توجهی از حرفه ای آموزش دیده شناخته شده است. حال حاضر زمان زیادی به کشتی سوار در حرفه ای که پویا، جهانی و تقاضا خواهد بود. بررسی کارشناسی ارشد سیستم های اطلاعات ایده آل برای حرفه ای ها با شرایط در مناطق دیگر از فناوری اطلاعات است. اعتبار حرفه ای کارشناسی ارشد برنامه اطلاعات سیستم موقتا در سطح حرفه ای توسط انجمن کامپیوتر استرالیا معتبر. نتایج حرفه پیاده سازی دانش و مهارت های خود را به عنوان حرفه ای فناوری و شروع زندگی حرفه ای خود را در طیف وسیعی از زمینه ها از جمله: تحلیلگر کسب و کار، تحلیلگر سیستم، معمار داده ها، فرایند کسب و کار / مدل داده ها، برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) تحلیلگر، کامپیوتری / پشتیبانی، برنامه نویس کامپیوتر ، پشتیبانی میز کمک، مدیر IT، IT فروش و بازاریابی متخصص، مدیر تغییر، مهندس فرآیند کسب و کار، فناوری اطلاعات مدیر پروژه، مشاور، تداوم کسب و کار (BCM) متخصص، IT متخصص... [-]

استاد از فن آوری محاسبات

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 2 - 6  February 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

اگر شما در یک منطقه مختلف فارغ التحصیل شد و می خواهید به حرکت را در آن یا در حال حاضر مورد مطالعه قرار درجه محاسبات و می خواهید برای افزایش مهارت های حرفه ای خود را، و سپس این درجه برای شما است. کارشناسی ارشد تکنولوژی کامپیوتر طراحی شده است برای اضافه کردن به دانش و مهارت های فعلی خود را و مربوط به نیازهای حرفه یا صنعت خود را. [+]

بهبود مهارت های محاسبات خود را اگر شما در یک منطقه مختلف فارغ التحصیل شد و می خواهید به حرکت را در آن یا در حال حاضر مورد مطالعه قرار درجه محاسبات و می خواهید برای افزایش مهارت های حرفه ای خود را، و سپس این درجه برای شما است. کارشناسی ارشد تکنولوژی کامپیوتر طراحی شده است برای اضافه کردن به دانش و مهارت های فعلی خود را و مربوط به نیازهای حرفه یا صنعت خود را. تخصص های رشته نرم افزار و وب شبکه و سیستم های امنیتی تخصص نامشخص - باید این گزینه را انتخاب ده دوره های تایید از استاد تکنولوژی کامپیوتر برای شکل دادن به درجه خود را به اهداف و جاه طلبی خود را. تخصص تحقیقات علاوه بر یکی از تخصص های درسی، شما می توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید: تحقیقات کاربردی - اطلاعات در مورد عملکرد پژوهشی و اخلاق، علم اطلاعات و تجسم در دوره های آموزشی پژوهش، آماده سازی شما برای تحقیق به طور کامل و به طور موثر. تحقیقات پیشرفته - انجام یک پروژه تحقیقاتی هیجان انگیز تحت هدایت سرپرست در دسترس نیست. شما خواهید آموخت که چگونه به جمع آوری، سازماندهی و تجزیه و تحلیل اطلاعات و ایده ها، به بررسی، تحقیق و گزارش در منطقه پروژه خود را انتخاب. مطالعه بیشتر پس از اتمام موفقیت آمیز از استاد تکنولوژی کامپیوتر، با تخصص های تحقیقاتی تحقیقات پیشرفته، شما ممکن است واجد شرایط برای دکترای فلسفه (دکترا) اعمال می شود اگر شما یک معدل کلی از 5.5 یا بالاتر... [-]

استاد از کسب و کار و نوآوری (mbsi)

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 18 - 72  February 2018 استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online + {تعداد} بیشتر

حرکت بعدی بزرگ زندگی حرفه ای خود را با استاد USQ از کسب و کار و نوآوری. شما قادر به انتخاب دو تخصص است که دانش خود را گسترش، افزایش تخصص خود و تکمیل جاه طلبی های حرفه ای خود را خواهد بود. [+]

آیا شما آماده برای آینده کاری خود را؟ حرکت بعدی بزرگ زندگی حرفه ای خود را با استاد USQ از کسب و کار و نوآوری. شما قادر به انتخاب دو تخصص است که دانش خود را گسترش، افزایش تخصص خود و تکمیل جاه طلبی های حرفه ای خود را خواهد بود. رشته های اصلی تجارت محصولات کشاورزی (در سال 2017 در دسترس نیست) بزرگ داده و تجسم مدیریت بحران دگرگونی های دیجیتال رهبری شرکت FINANCE عمومی تجارت جهانی ارتباطات حرفه ای کسب و کار پایدار سومین بخش از مطالعات خود را خواهد یک پروژه تحقیقاتی است که دانش خود را در کسب و کار نوآورانه و کارآفرینی را گسترش خواهد داد. را انتخاب کنید یا پژوهش از نوع کاربردی و یا سوار بر تحقیقات پیشرفته. تحقیقات کاربردی است تاکید عملی در روش های نوآورانه و خلاق برای مسائل جاری در محیط کسب و کار. شما می توانید تجارب خود را به عنوان پس زمینه به مطالعات خود را استفاده و توسعه یک پروژه تحقیقاتی بر اساس محل کار فعلی خود را. تخصص تحقیقاتی پیشرفته شما اجازه می دهد برای به دست آوردن درک عمیق از منافع کسب و کار خود را. با استفاده از روش، شما روش های مختلف به کسب و کار و مشکلات کارآفرین حل اکتشاف. این تخصص نیز ارائه می دهد یک مسیر بر اساس تحقیقات به دکتری دارد. این درجه بر همکاری با سایر تخصص برای شما آماده شدن برای تصمیم گیری در آینده - حصول اطمینان از شما به خوبی برای این دوره از نوآوری... [-]

استاد از یادگیری و آموزش (پوست اندازی)

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 2 - 6  February 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

اگر شما یک مدرک لیسانس در هر رشته دیگر از آموزش و پرورش و می خواهید برای تبدیل شدن به یک معلم مدرسه، استاد USQ از یادگیری و آموزش به شما وجود دارد. درجه سطح این استاد تمام جدید شما را با درک پیشرفته و جامع آموزش تجهیز و به طور کامل شما آماده شدن برای کار جدید خود را. [+]

تبدیل به یک معلم مدرسه ابتدایی یا متوسطه اگر شما یک مدرک لیسانس در هر رشته دیگر از آموزش و پرورش و می خواهید برای تبدیل شدن به یک معلم مدرسه، استاد USQ از یادگیری و آموزش به شما وجود دارد. درجه سطح این استاد تمام جدید شما را با درک پیشرفته و جامع آموزش تجهیز و به طور کامل شما آماده شدن برای کار جدید خود را. رشته های اصلی اولیه متوسطه تجربه حرفه ای 60 روز پس از تحت نظارت قرار دادن تجربه حرفه ای و 20 روز کارآموزی بدون نظارت در 50 درصد بار تدریس در یک مدرسه یا سایر زمینه های آموزشی تایید وجود دارد. همچنین فرصتی برای انجام برخی از تجربه حرفه ای خود را در خارج از کشور است. اعتبار حرفه ای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد آموزش و یادگیری (اولیه) واجد شرایط به درخواست به کالج کوئینزلند معلمان برای ثبت نام معلم است. علاوه بر تکمیل همه الزامات مورد نیاز برای مدرک، دانش آموزان نیاز به تصویب سواد و حساب تست شخصی (PLANTITE) قبل از فارغ التحصیلی. توصیه می شود که دانش آموزان PLANTITE قبل از اتمام موفقیت آمیز دوره های 8 منتقل می کند. لطفا برای آزمون PLANTITE از طریق شورای استرالیا تحقیقات آموزشی (ACER) wesite ثبت نام کنید. نتایج حرفه به عنوان یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد آموزش و یادگیری شما واجد شرایط برای ثبت نام معلم خواهد بود. این فرصت بسیاری از هیجان انگیز از پیدا کردن کار به عنوان یک معلم در سراسر کوئینزلند و جهان است. شرایط ورود مدرک... [-]

استاد حسابداری حرفه ای (MPAC)

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 2 - 6  February 2018 استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online + {تعداد} بیشتر

اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک حسابدار و در حال حاضر یک لیسانس یا 8 واحد غیر حسابداری کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای به شما وجود دارد. تاکید بر تجربه عملی و آماده سازی شما به طور کامل برای حرفه حسابداری از طریق برنامه تبدیل این استاد است. [+]

حسابداری انتقادی است حسابداری یک جزء مهم هر شرکت یا موسسه است. حسابداری به عنوان یک حرفه یک تغییر عمده در دهه های اخیر، از تمرکز به شدت مالی توجیه اقتصادی به نقش پیچیده تر در درون سازمان کسب و کار و مدیریت را دیده است. حرفه حسابداری نیز گسترش یافته و شامل زمینه هایی از قبیل سیستم های اطلاعاتی، ورشکستگی و تحقیقات پزشکی قانونی. تغییر به یک حرفه ای در حسابداری اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک حسابدار و در حال حاضر یک لیسانس یا 8 واحد غیر حسابداری کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای به شما وجود دارد. تاکید بر تجربه عملی و آماده سازی شما به طور کامل برای حرفه حسابداری از طریق برنامه تبدیل این استاد است. اعتبار حرفه ای فارغ التحصیلان ارشد حسابداری حرفه ای مورد نیاز ورودی های آموزشی از هر دو CPA استرالیا و حسابداران خبره استرالیا و نیوزیلند (CAANZ) دیدار خواهد کرد، تا زمانی که یک لیست خاصی از افراد مورد مطالعه است. این عضویت همکاری CPA استرالیا، واجد شرایط بودن برای مطالعه امتحانات حرفه ای CPA استرالیا و واجد شرایط بودن برای مطالعه امتحانات حرفه ای CAANZ فراهم می کند. اتمام موفقیت آمیز ارشد حسابداری حرفه ای می تواند دانش آموزان برای معافیت از سطح بنیادی (9 مقاله) از انجمن خبره حسابداران خبره (ACCA) امتحانات واجد شرایط. برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت ACCA مراجعه کنید. نتایج حرفه شما به عنوان یک حسابدار مجرب فارغ التحصیل، فرصت های شغلی خود را ممکن است شامل حسابداری عمومی،... [-]

کارشناسی ارشد آموزش (medf)

Online تمام وقت پاره وقت February 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

مربیان نقش حیاتی در توسعه ظرفیت شهروندان به استفاده از دانش برای یادگیری، توسعه و شرکت در جهان معاصر ما بازی کند. [+]

مشترک المنافع پشتیبانی محل بیشتر کار تدریس خود را مربیان نقش حیاتی در توسعه ظرفیت شهروندان به استفاده از دانش برای یادگیری، توسعه و شرکت در جهان معاصر ما بازی کند. کارشناسی ارشد آموزش و پرورش: هدف گسترش تخصص خود را، کمک به شما برای تبدیل شدن به یک رهبر در آموزش و پرورش ارائه شده به طور کامل آنلاین، به انعطاف پذیری را به مطالعه در هر نقطه، در هر زمان. رشته های اصلی اوایل کودکی راهنمایی و مشاوره آموزش و پرورش ویژه TESOL تخصص های دیگر مانند یک مسیر تحقیق و یک مسیر رهبری دانشجویان اجازه می دهد شما را به انتخاب هشت دوره از بسیاری از دوره های کارشناسی ارشد آموزش و پرورش شما را قادر به سفارشی کردن مطالعات خود را به اهداف شخصی و حرفه ای خود را، که در کارشناسی ارشد آموزش و پرورش کامل هزینه پرداخت موجود است برنامه است. یک بخش قابل توجهی از مطالعات خود را خواهد دوره تحقیقات طراحی شده برای گسترش درک خود را از نقش آموزش و پرورش در جامعه، و چالش توسط مربیان در سرعت در حال تغییر، جوامع چند فرهنگی مواجه شده است. را انتخاب کنید بین یک پروژه تحقیقات کاربردی و یا تحقیقات پیشرفته. تحقیقات کاربردی است تاکید عملی در روش های نوآورانه و خلاق برای حل مسائل جاری در محیط آموزش و پرورش. شما می توانید تجارب خود را به عنوان پس زمینه به مطالعات خود را استفاده و توسعه یک پروژه تحقیقاتی بر اساس محل کار فعلی خود را. تخصص تحقیقاتی پیشرفته شما... [-]

کارشناسی ارشد آموزش (زبان شناسی کاربردی)

Online تمام وقت پاره وقت February 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

یک استاد از آموزش و پرورش (زبانشناسی کاربردی) ایده آل است اگر شما با بلندگوهای زبان دوم و جوامع خود کار می کنند، و یا در زمینه های گفتار درمانی و آسیب شناسی، بهداشت، روانشناسی و یا آموزش در انواع مختلف از تنظیمات که نیاز به مهارت در مدیریت ارتباطات و متقابل تعامل فرهنگی. [+]

بهبود مهارت های ارتباطی خود را مدیریت مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم (MSc) تقسیم می گردد. کارشناسی ارشد آموزش (زبانشناسی کاربردی) ایده آل است اگر شما با بلندگوهای زبان دوم و جوامع خود کار می کنند، و یا در زمینه های گفتار درمانی و آسیب شناسی، بهداشت، روانشناسی و یا آموزش در انواع مختلف از تنظیمات که نیاز به مهارت در مدیریت ارتباط و تعامل میان فرهنگی است. انعطاف پذیری مطالعه اگر شما مطمئن نیستید که آیا شما می خواهم به مجموعه کامل مدرک کارشناسی ارشد است، برای تحصیل گواهی تحصیلات تکمیلی USQ آموزش و پرورش، دیپلم آموزش و پرورش (مشترک المنافع محل پشتیبانی) و یا دیپلم آموزش و پرورش (با پرداخت کامل پرداخت) و اعتبار خود را از مطالعات به کارشناسی ارشد آموزش اگر شما تصمیم به ادامه تحصیل در رشته. توسعه مهارت های پژوهشی یک بخش قابل توجهی از مطالعات خود را خواهد دوره تحقیقات طراحی شده برای گسترش درک خود را از نقش آموزش و پرورش در جامعه، و چالش توسط مربیان در سرعت در حال تغییر، جوامع چند فرهنگی مواجه شده است. را انتخاب کنید بین یک پروژه تحقیقات کاربردی و یا تحقیقات پیشرفته. تحقیقات کاربردی است تاکید عملی در روش های نوآورانه و خلاق برای حل مسائل جاری در محیط آموزش و پرورش. شما می توانید تجارب خود را به عنوان پس زمینه به مطالعات خود را استفاده و توسعه یک پروژه تحقیقاتی بر اساس محل کار فعلی خود... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه (mppm)

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 18 - 72  February 2018 استرالیا Springfield Australia Online + {تعداد} بیشتر

آیا شما می خواهید برای ارائه راه حل های نوآورانه با استفاده از مهارت های پیشرفته در مدیریت پروژه؟ طراحی و توسعه در ارتباط با صنعت، موسسه استرالیا از مدیریت پروژه و موسسه مدیریت پروژه، کارشناسی ارشد USQ از مدیریت پروژه شما را با مهارت ها و دانش ارائه به یک رهبر در زمینه مدیریت پروژه است. [+]

استاد هنر مدیریت پروژه آیا شما می خواهید برای ارائه راه حل های نوآورانه با استفاده از مهارت های پیشرفته در مدیریت پروژه؟ طراحی و توسعه در ارتباط با صنعت، موسسه استرالیا از مدیریت پروژه و موسسه مدیریت پروژه، کارشناسی ارشد USQ از مدیریت پروژه شما را با مهارت ها و دانش ارائه به یک رهبر در زمینه مدیریت پروژه است. علاوه بر موضوعاتی مانند رهبری تیم، تحویل پروژه، مدیریت مبتنی بر پروژه و مدیریت ریسک، شما قادر خواهید بود به فرد درجه خود را با انتخاب دروس انتخابی از MBA یا کارشناسی ارشد خود را از کسب و کار و درجه نوآوری را با توجه به زندگی حرفه ای خود خواهد بود. یکی از فارغ التحصیلان اخیر ما با موسسه استرالیا از 2015 کوئینزلند مدیر پروژه مدیریت پروژه از سال اهدا شد. شما می توانید مطالعات خود را در تخصص: تجارت محصولات کشاورزی (در سال 2017 در دسترس نیست) بزرگ داده و تجسم رهبری کسب و کار مدیریت بحران تجزیه و تحلیل ترافیک بازاریابی دیجیتال دگرگونی های دیجیتال اورژانس و حوادث ارتباطات رهبری شرکت FINANCE مدیریت کسب و کار جهانی تجارت جهانی پروژه رهبری ارتباطات حرفه ای توسعه و مدیریت املاک مدیریت منابع انسانی استراتژیک بازاریابی استراتژیک، یا کسب و کار پایدار. مدیریت پروژه مطالعه در دانشگاه و یا آنلاین و امکان استفاده از حالت فشرده کارگاه ما شما باید این گزینه به مطالعه مدیریت پروژه در دانشگاه و یا آنلاین و را انتخاب کنید به مطالعه از طریق حالت فشرده کارگاه ما است. با این گزینه، مواد مطالعه... [-]

کارشناسی ارشد مهندسی (مردانه)

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 2 - 4  February 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک مهندس حرفه ای، و یک مدرک مهندسی سه ساله اما هیچ تجربه کار، کارشناسی ارشد مهندسی به شما وجود دارد. [+]

به دست آوردن تجربه در صنعت اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک مهندس حرفه ای، و یک رشته مهندسی سه ساله اما هیچ تجربه کار، کارشناسی ارشد مهندسی به شما وجود دارد. در این درجه، شما خواهد شد: به دست آوردن دست در آزمایشگاه عملی و تجربه صنعت برای شما برای کار در حرفه ای مهندسی آماده استفاده از دانش مطالعه خود را به یک مشکل واقعی در پروژه تحقیقاتی خود را - گامی بزرگ به درجات تحقیقات بیشتر، از جمله دکترای خود را. رشته های اصلی مهندسی کشاورزی ارتباطات کاربردی مهندسی عمران مهندسی برق و الکترونیک مهندسی محیط زیست سیستم های اطلاعات جغرافیایی مهندسی مکانیک مهندسی قدرت مهندسی سازه نقشه برداری. اعتبار حرفه ای رشته های مهندسی کشاورزی، مهندسی عمران، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی محیط زیست، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مهندسی سازه باید کامل مجوز رسمی در سطح مهندس حرفه ای توسط مهندسین استرالیا اعطا شده است و فارغ التحصیلان واجد شرایط عضویت فارغ التحصیل در سطح حرفه ای می باشد . رشته های اصلی سیستم های اطلاعات جغرافیایی و نقشه برداری کرده اند مجوز رسمی موقت در سطح مهندس حرفه ای توسط مهندسین استرالیا اعطا شده است. مجوز رسمی موقت خواهد شد مهندسین استرالیا برای مجوز رسمی کامل پس از ظهور اولین گروه نماینده از فارغ التحصیلان بررسی می شود. USQ به دنبال مجوز رسمی موقت توسط مهندسین استرالیا برای جدید ارتباطات کاربردی بزرگ. شرایط ورود رشته مهندسی 3 یا 4 سال در تخصص مربوطه یا معادل آن OR در رشته مهندسی 4... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

استاد علوم تحقیقات (mscr)

Campus تمام وقت پاره وقت February 2018 استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online + {تعداد} بیشتر

استاد علوم (تحقیقات) به شما می دهد مهارت ها و فرصت شما نیاز به پیشبرد کار خود را در منطقه پژوهش علوم خود را انتخاب. [+]

ارتقاء شغلی تحقیقات علوم خود را کارشناسی ارشد (پژوهش) به شما می دهد مهارت ها و فرصت شما نیاز به پیشبرد کار خود را در منطقه پژوهش علوم خود را انتخاب. در این درجه، بسیار با انگیزه و دانش آموزان مجرب مطالعه پیشرفته برای تولید یک پایان نامه مبتنی بر تحقیق است که کمک خواهد کرد که شما را به توسعه مهارت های تحقیقات خود را در یک منطقه خاص از دانش و ادامه بیشتر با کار تحقیق علم خود را به انجام برساند. در این درجه شما را به انتخاب سه تخصص به تمرکز مطالعات تحقیقاتی خود را داشته باشند. آنها عبارتند از: تحقیقات کاربردی تحقیقات پیشرفته تحقیقات روانشناسی در این درجه شما را به تاکید پیدا به بر توسعه دانش و مهارت های به شما اجازه می دهد به انجام پژوهش مستقل و عملکرد حرفه ای در منطقه خود را انتخاب. کارشناسی ارشد (پژوهش) (تحقیقات کاربردی) شما می دهد ابزار و فرصت شما نیاز به پیشبرد کار خود را در زمینه تحقیقات علوم خود را انتخاب. در این درجه، بسیار با انگیزه و دانش آموزان مجرب مطالعه پیشرفته برای تولید یک پایان نامه مبتنی بر تحقیق است که کمک خواهد کرد که شما را به توسعه مهارت های تحقیقات خود را در یک منطقه خاص از دانش و ادامه بیشتر با حرفه ای خود را به انجام برساند. کاربردی عمده تحقیقات ترکیبی از تحقیقات و ترم به منظور ارتقاء دانش خود را در سراسر طیف وسیعی از رشته های مبتنی بر علم متفاوت است. در طول کارشناسی ارشد... [-]

ویدئو ها

USQ - Unleash Your Fearless

تماس

University of Southern Queensland

آدرس West Street 521-535
4350 Darling Heights, Australia
وب سایت http://www.usq.edu.au/international
تلفن +61 74631 5543

تلفن

تلفن

تلفن undefined