توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

مشخصات دانشگاه

رتبه در بالای 51 دانشگاه * در جهان، دانشگاه کوئینزلند (UQ) یکی از بهترین موسسات آموزش عالی استرالیا با است:

جوایز بیشتر برای تعالی تدریس از دیگر دانشگاه ها استرالیا انتخاب برنامه استثنایی در سراسر طیف گسترده ای از مناطق مورد مطالعه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و سطوح درجه بالاتر تحقیقات فرصت برای دانش آموزان برای به دست آوردن تجربه عملی و ایجاد ارتباط ارزشمند با کارفرمایان آینده نگر از طریق کارآموزی و دادن کار فرصتی برای مطالعه بخشی از مدرک خود در خارج از کشور در یکی از موسسات همکار ممتاز دانشگاه.

با دانشگاه مستقر در داخل و اطراف شهرستان بریزبن، شما یک جامعه متنوع از بیش از 50،000 دانش آموزان لذت می برند، از جمله بیش از 12600 دانشجوی خارجی از 140 کشور مختلف در سراسر جهان.

UQ یکی از اعضای موسس گروه ملی هشت است، یک گروه پیشرو از دانشگاه های استرالیا که انجام بخش قابل توجهی از تمام تحقیقات دانشگاه در استرالیا، و همچنین به عنوان یکی از تنها سه دانشگاه های استرالیا به عنوان یک عضو از از Universitas جهانی 21، یک اتحاد اجازه می دهد UQ به دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای شرکت در مبادلات و حوادث دانشجوی سراسر جهان است. از طریق این اتحاد، دانش آموزان UQ در حوادث مانند برنامه مدرسه تابستانی در مکزیک، کنفرانس پژوهش در مقطع کارشناسی در ژاپن و برنامه کارآفرینی اجتماعی در گواتمالا شرکت کردند.

رتبه بندی جهانی

با توجه به رتبه بندی موضوع دانشگاه های جهان QS 2016، UQ رتبه شماره یک در استرالیا در منابع معدنی و مهندسی معدن (10 جهان) و علوم محیط زیست (تاریخ 12th سطح جهانی). دانشگاه همچنین رتبه 17 در سطح جهان در کشاورزی و جنگلداری و 18 در آموزش و پرورش. دیگر QS UQ جهانی بالا 30 نفر عبارتند از: روانشناسی (21)، مطالعات توسعه (23)، مهندسی شیمی (25)، ارتباطات و مطالعات رسانه (25)، حسابداری و امور مالی (26)، علوم دامپزشکی (29) و پرستاری ( 30).

تجربه دانشجویی

علاوه بر انعطاف پذیری در انتخاب برنامه، دانش آموزان UQ نیز از این فرصت را به لذت بردن از یک طیف گسترده ای از فعالیت های فوق برنامه در طول مطالعات خود بهره مند شوند. فرصت های ارز به بیش از 185 موسسات همکار در 40 کشور و دسترسی به بیش از 200 باشگاه ها و جوامع، و همچنین امکانات ورزشی و فرهنگی وجود دارد.

برنامه جایزه مزیت UQ ارائه می دهد دانش آموزان UQ فرصت برای تحقق بخشیدن به آرمان های خود و افزایش مهارت های پژوهش، رهبری و ارتباطات فرهنگی خود را به اطمینان حاصل شود که رقابت در بازار کار می باشد. این ترکیب مشارکت در طیف وسیعی از فعالیت های شرکت برنامه در سراسر سه دسته هسته ای - جهانی و فرهنگی نامزدی، تحقیقات و کارآفرینی و مسئولیت های اجتماعی و رهبری - و شما را به یک سری سمپوزیوم منحصر به فرد دسترسی داشته باشید.

فارغ التحصیلان قابل توجه

برجسته فارغ التحصیلان 225000-PLUS دانشگاه شامل یک برنده جایزه نوبل، مدیر عامل یک شرکت فورچون 500، یک برنده جایزه اسکار، و رهبران دولت، قانون، علم، خدمات عمومی و هنر.

تمرکز پژوهشی

این دانشگاه دارای نه موسسات تحقیقاتی در سطح جهانی، و محققان که نوآوری تاثیری جهانی، از جمله ایجاد یک واکسن سرطان گردن رحم، حفاظت از عرضه مواد غذایی در جهان، و نصب و راه اندازی از بزرگترین پانل های خورشیدی فتوولتائیک در نیمکره جنوبی. به عنوان یک دانشجوی UQ شما این فرصت را به آموزش داده می شود و کار در کنار این محققان است.

UQ کجا است؟

UQ دارای سه شعبه در داخل و اطراف بریزبن، شهرستان پایتخت از دولت کوئینزلند. بریزبن در شهرستان سومین در استرالیا، پس از سیدنی و ملبورن است، و آن را به یک جمعیت چند فرهنگی از حدود دو میلیون نفر است.

این همه از مزایای استفاده از یک شهرستان بزرگ و مدرن، در عین حال آن را حفظ دوستی و جذابیت از یک شهر کوچک منطقه ای است. در نسخه از کتاب راهنما سفر تنها سیاره استرالیا 2013، بریزبن "جالبترین شهرستان استرالیا" نام گرفت.

یک ساعت رانندگی جنوب شهرستان، شما را به سواحل طلایی و پارک از ساحل طلا را پیدا شمال بریزبین شما را به سواحل آفتاب ساحل، پارک های ملی، جنگلهای انبوه و جاذبه های مانند باغ وحش استرالیا پیدا فقط در سواحل شما را به بکر Stradbroke و MORETON جزایر، هر دو محبوب روز سفر و مقصد تعطیلات برای مردم محلی و بازدید کنندگان به طور یکسان را پیدا بریزبن بسیاری در مقیاس بزرگ فرهنگی و ورزشی حوادث، از جمله بازی های مشترک المنافع، جام جهانی راگبی و قله 2014 رهبران G20، میزبانی کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت https://future-students.uq.edu.au * UQ رتبه در 51 بالا که توسط QS رتبه بندی دانشگاه های جهانی و رتبه بندی عملکرد مقالات علمی برای دانشگاه های جهان اندازه گیری شد. دانشگاه همچنین رتبه 52 در اخبار بهترین بازارهای دانشگاه رتبه بندی آمریکا، 55 در رتبه بندی علمی دانشگاههای جهان و در 60 در رتبه بندی دانشگاه های جهان آموزش برابر بیشتر است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

The University of Queensland

این برنامه برای هر دو وکلا و غیر وکلا مایل به تمرکز مطالعات خود را در قوانین بین المللی طراحی شده است. در جهان به طور فزاینده بین المللی، حقوق بین الملل تقریبا تمام اشکال ... [+]

چرا تحصیل کارشناسی ارشد حقوق بین المللی

این برنامه برای هر دو وکلا و غیر وکلا مایل به تمرکز مطالعات خود را در قوانین بین المللی طراحی شده است. در جهان به طور فزاینده بین المللی، حقوق بین الملل تقریبا تمام اشکال تعامل بین المللی، از کسب و کار، تجارت، دیپلماسی، و در جنگ شکل می دهد.

مردم در حال حاضر کار یا به امید کار در زمینه های مختلف بین المللی متمرکز شده است، مانند کسب و کار، سیاست، دولت، و بخش غیردولتی را از یک درک روشنی از ساختار قوانین بین المللی که به شکل نظام بین المللی، و به نفع چگونه به کار در این قوانین.... [-]

استرالیا Saint Lucia Brisbane Gatton
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Queensland

این برنامه است که در پاسخ به تقاضا برای یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد از دانش آموزانی که در سطح مطالعات MA را تکمیل کرده اند و مایل به گرفتن تا یک پایان نامه قبل از پیشر ... [+]

چرا تحصیل کارشناسی ارشد زبانشناسی کاربردی

این برنامه است که در پاسخ به تقاضا برای یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد از دانش آموزانی که در سطح مطالعات MA را تکمیل کرده اند و مایل به گرفتن تا یک پایان نامه قبل از پیشرفت به یک درجه بالاتر تحقیقات ارائه شده است. این برنامه درسی کارشناسی ارشد ارائه می دهد مطالعه در زمینه های زبانشناسی کاربردی و TESOL. این برنامه دارای دو ماموریت. اول این است که به ارائه یک برنامه توسعه حرفه ای با کیفیت برای معلمان زبان انگلیسی و دیگر زبان های دوم و حرفه ای زبان در ترجمه، تفسیر و دیگر مناطق زبان دوم. ماموریت دوم است که به دانش آموزان دوره فرصت برای کشف گزینه های تحقیق و توسعه تخصص برای مطالعه بیشتر.... [-]

استرالیا Saint Lucia Brisbane Gatton
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Queensland

این برنامه علم اطلاعات در دانشگاه کوئینزلند خواهد بود که برای اولین بار در استرالیا به پیشنهاد یک سطح بالا از محاسبات، آمار، ریاضیات و دانش کسب و کار مورد استفاده در صنعت ... [+]

چرا تحصیل کارشناسی ارشد علم اطلاعات

یک رشد قابل توجه و مداوم در تقاضا برای دانشمندان داده در سطح جهان وجود دارد. علم اطلاعات منطقه جدید هیجان انگیز از مطالعه این است که قابل اجرا در تعداد زیادی از بخش های صنعت مانند سلامت، انرژی، امور مالی، تولید، و همچنین در دولت است. دبرنامه ATA علوم در دانشگاه کوئینزلند خواهد بود که برای اولین بار در استرالیا به پیشنهاد یک سطح بالا از محاسبات، آمار، ریاضیات و دانش کسب و کار مورد استفاده در صنعت، دولت، زمینه های اجتماعی و علمی و متعادل با ویژگی های ضروری مربوط به علم داده از جمله استفاده اخلاقی از داده ها ، ملاحظات حقوقی برای علم اطلاعات، ارتباطات کسب و کار، تجربه عملی با ابزار مربوطه بزرگ داده ها و فن آوری ها، و تفکر خلاق و مخرب اعمال شده به مشکلات پیچیده است. فارغ التحصیلان این برنامه خواهد شد مجهز برای مقابله با چالش علم داده های پیچیده و نقش رهبری در توسعه آینده از راه حل های علم اطلاعات بازی در سطح جهانی. ... [-]

استرالیا Saint Lucia Brisbane Gatton
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Exploring the UQ Advantage

A look at the UQ St Lucia campus