توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UCL School Of Energy And Resources, Australia جزء جدایی ناپذیر از دانشگاه کالج لندن، یکی از مهمترین موسسات علمی در جهان است، به طور مداوم رتبه ده دانشگاه برتر جهان را با رتبه بندی برتر جهان رتبه بندی کرده است.

UCL یک موسسه مدرن و بیرونی است، یک دانشگاه چند رشته ای متعهد به مشارکت با مسائل عمده ای از زمان ما است. UCL یک نیروی دانشگاهی واقعی است که حداقل 21 نفر از برندگان جایزه نوبل در جامعه ما حضور دارند.

ما یک دید جهانی و بین المللی داریم. تحقیقات ما به دورترین گوشه های جهان می رسد؛ از حفاظت از آثار باستانی در عراق تا تحول تحقیقات مهندسی در قزاقستان.

UCL استرالیا اولین کمپانی در خارج از کشور UCL است و دانش آموزان ما با فرصت های زیادی برای ارتباط با همکاران خود در لندن ارائه می کنند.


فرصت های غنی

صنعت انرژی و منابع، بیشتر از هر زمان دیگری در تاریخ است. هر دو چالش و فرصت هایی که این بخش بسیار جهانی در اختیار دارد، بی حد و حصر است. افزایش تقاضا برای انرژی و منابع در کشورهای در حال توسعه و مسائل مربوط به امنیت انرژی، مقرون به صرفه بودن و مقررات، پایداری، تاثیرات زیست محیطی و تغییرات اقلیمی، از راه حل های پیچیده تر نیاز دارند. این چالش ها جهانی هستند و تنها با ابتکار و دیدگاه انسانی حل می شوند. در UCL استرالیا، ما استعدادهای مدیریتی را توسعه می دهیم که به صنعت کمک می کند تا این چالش ها را تحقق بخشند و رشد کنند. رویکرد پیشرو در جهان ما تحقیقات علمی را با استفاده از تجارب صنعت ترکیب می کند. هدف ما این است که دانش آموزان خود را درک جامع و عمیق از پیچیدگی های صنعت و دانش فنی تخصصی به اثبات واقعی - به دنبال حرفه ای مدیریت بخش و شکل دادن به انرژی و منابع صنعت آینده است.


تعهد جهانی


یکی از ویژگی های اصلی استراتژی بین المللی UCL تعهد ما به پیشرفت مفهوم شهروندی جهانی است. ما قصد داریم اطمینان حاصل کنیم که پژوهش UCL به نفع جامعه جهانی و حل مشکلات دنیای واقعی است. دانشکده انرژی و منابع ما در آدلاید، تخصص بزرگی UCL را در مرکز صنعت پررونق استرالیا به ارمغان می آورد. UCL با همکاری دولت استرالیا جنوبی، سانتوس محدود و دیگر بازیکنان کلیدی صنعتی، با آموزش و پرورش پیشرفته و با ورودی از رهبران صنعت اصلی، ارائه می کند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

UCL School Of Energy And Resources, Australia

کارشناسی ارشد در انرژی و منابع مدیریت در UCL استرالیا یک برنامه دو ساله طراحی شده برای ارائه به دانش آموزان با دقیق و جامع است ... [+]

کارشناسی ارشد در انرژی و منابع مدیریت

کارشناسی ارشد در انرژی و مدیریت منابع (CRICOS کد: 076038B) در UCL استرالیا یک برنامه دو ساله طراحی شده برای ارائه به دانش آموزان با دانش دقیق و جامع از تئوری و عمل معاصر در مدیریت پایدار انرژی و منابع طبیعی است. کارشناسی ارشد به صنعت انرژی و منابع متصل، با متخصصان برجسته دانشگاهی و صنعت بالا کمک به دوره تدریس می شود. برای دانش آموزان تمام وقت، سال 1 شامل هشت دوره ها و طراحی شده است برای تعمیق / گسترش درک میشه. در سال 2، دانشجویان کارشناسی ارشد می توانید یکی از دو گزینه را انتخاب: یا جریان تحقیقات انجام یک پروژه تحقیقاتی در صنعت و یا یک جریان درسی متشکل از ترکیبی از دوره آموزش داده و پروژه های تحقیقاتی کوتاه است. پاره وقت تحصیل در کارشناسی ارشد موجود است فقط به دانشجویانی که در استرالیا تحصیل نه بر ویزای دانشجویی و می تواند در طی یک دوره سه تا پنج سال به اتمام است. هر دوره تحویل به شدت بیش از پنج روز متوالی، به دنبال یک معاینه نوشته شده سه ساعت سه هفته بعد. تکالیف و پروژه برای هر دوره منجر به گزارش است که باید بعد از سه هفته از روز پایانی شهریه را مشاهده کنید. ... [-]

استرالیا آدلاید
ژانویه 2020
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی