The University of Western Australia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دست آوردن بینش نسبت به آنچه زندگی واقعا در UWA دوست دارد و یاد بگیرند که دانشجویان ما بیشتر از آن لذت می برند.

ما افتخار می کنیم که در استرالیا غربی رتبه اول قرار بگیریم و در 100 دانشگاه برتر جهان قرار دهیم.

5 ستاره برای دانش آموز:

  • نسبت آموزش معلم و تقاضای دانش آموز (GUG 2018)
  • هفت نفر از ما در رتبه 50 در جهان قرار دارند (QS 2018)
  • 91st در رتبه 100 دانشگاه های سراسر جهان رتبه (ARWU 2017)

تجربه دانشجویان پر جنب و جوش

در مجاورت رودخانه سوان، دانشگاه پرت ما یکی از زیباترین در استرالیا با ساختمان های ماسه سنگی است که در میان باغ های ذکر شده میراث قرار دارند. ما فقط 10 دقیقه از پارک اصلی خرید و کسب و کار منطقه و نزدیک به بسیاری از سواحل خیره کننده شهر است.

در محوطه دانشگاه، مجموعه ای از امکانات ضروری برای لذت بردن از جمله کافه ها، کتابخانه ها، کتابفروشی ها، محوطه فرهنگی پر جنب و جوش و تن باشگاه ها و جوامع برای پیوستن به زندگی و زندگی دانشجویی به طور کامل خواهید داشت. انجمن پشتیبانی دانشجویان ما به این معنی است که شما می توانید دست خود را در داوطلبانه امتحان کنید، مشاوره مستقل در مورد موضوعات مختلف و یا در یکی از رویدادهای مختلف و در محوطه دانشگاه قرار بگیرید.

ساختار دوره نوآورانه

اهداف هر چه که باشد، یک درجه UWA دنیایی از امکانات را ایجاد می کند. حدود 20 درصد از مشاغل امروز در 20 سال آینده وجود نخواهد داشت (CEDA، 2015)، بنابراین ما به آمادگی بهتر برای شغل در آینده اعتقاد داریم.

ساختار دوره ابتکاری ما تنها نوعی از نوع آن در WA است و بر اساس یک مدل جهانی است. این بدان معنی است که شما می توانید منافع خود را دنبال کنید و فرصت های حرفه ای خود را در همان زمان به حداکثر برسانید. این انعطاف پذیری شما را از جمعیت جدا می کند و کلید موفقیت حرفه ای در آینده است.

رتبه بندی و رتبه بندی

ما رتبه بندی پنج ستاره را در تقاضای دانش آموزان و دانشجویان دریافت کردیم: نسبت کارکنان در راهنمای دانشگاه های سال 2018. UWA اولین رتبه در استرالیا غربی است و در سطح بین المللی به عنوان یکی از 100 دانشگاه شناخته شده است. طبق رتبه بندی جهانی دانشگاه QS بر اساس موضوع 2018، هفت موضوع موضوع ما در رده 50 جهان قرار دارند.

  • کشاورزی و جنگلداری
  • آناتومی و فیزیولوژی (13th)
  • مهندسی عمران و سازه
  • زمین و علوم دریایی
  • مهندسی معدن و معادن (11)
  • هنرهای نمایشی
  • موضوعات مرتبط با ورزش

نتایج تحصیلات تکمیلی

درجه UWA شما سرمایه گذاری در آینده شما است. فارغ التحصیلان ما به طور مرتب از حقوق و دستمزد کارگران فارغ التحصیل می شوند. ما همکاری های صنعت قوی را جشن می گیریم، به علاوه تجربه های عملی و واقعی در دنیای مجازی علاوه بر فرصت های حرفه ای شبکه های حرفه ای نیز ارائه می دهیم. این رویکرد یادگیری در دست است که توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند است و شما را آماده کار حرفه ای می کند. فارغ التحصیلان ما همچنان الهام بخش و تاثیر مثبتی بر جامعه دارند.

تغییر جهان از طریق تحقیق

به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی، ما بخشی از گروه هشت (یک ائتلافی از دانشگاه های برتر در کشور است) و یکی از دو عضو استرالیا در شبکه جهانی دانشگاه ها هستیم. ما همچنین یکی از بنیانگذاران شبکهی Matariki از دانشگاههای با کیفیت بالا و تحقیقاتی با تمرکز خاص بر تجربه دانشجویی هستیم.

در طول سالها، ما برای جذب کارکنان با کیفیت بالا، کارشناسان، محققان و دانشجویان از جمله بری مارشال، برنده جایزه نوبل خود در این زمینه، حدود 80 درصد از کل کمک های پژوهشی دانشگاه های WA را دریافت می کنیم.

مکان ها

کراولی

Address
Stirling Highway, 35
6009 کراولی, استرالیای غربی, استرالیا