The University of Notre Dame Australia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

The University of Notre Dame Australia (UNDA) یکی از ستارگان در حال رشد دانشگاه های استرالیا است. در دسامبر 1989 توسط قانون پارلمان استرالیا غربی تاسیس شد و در حال حاضر بیش از 7000 دانش آموز در سه دانشگاه در Fremantle، سیدنی و بروم ثبت نام کرده است. شریک بنیانگذار این دانشگاه دانشگاه نوتردام در ایالات متحده (NDUS)، یکی از بزرگترین دانشگاههای کاتولیک در جهان و معیار برای UNDA است. این UNDA با الهام بخش ارائه شده است؛ مشاوره؛ ایده ها و مدل ها؛ دانشجویان و استادان تحصیل در خارج از کشور؛ و حضور رهبران آن در شوراها و شوراهای حاکم.

Notre Dame استرالیا یک دانشگاه استرالیا است که هر دو سنت دانشگاه مدرن استرالیا و سنت های باستانی و محترم دانشگاه های کاتولیک هم در اروپا و هم در شمال امریکا را پذیرفته است. این دانشگاه قصد دارد یک دانشگاه باشد که متشکل از برتری تحصیلات تکمیلی است. تمرکز آن آموزش و پرورش جوانان برای ورود به حرفه های اصلی پزشکی، قانون، تدریس، پرستاری، حسابداری و مالی، فیزیوتراپی، مشاوره، علوم بهداشتی و مذهبی است.

این دانشگاه به ویژه برای نقش خود به عنوان رهبر در رشته های حرفه ای سنتی حرفه ای بهداشت و آموزش و پرورش، که تا مدت زیادی با ماموریت کلیسای استرالیا مرتبط است، قابل توجه است. همچنین نقش ویژه ای در آموزش و پرورش و خدمات بومیان شمال استرالیا دارد.

نوتردام بزرگ متوسط ​​است، یک دانشگاه خصوصی است که در برخی از مناطق از بودجه عمومی دریافت می کند. تعداد قابل توجهی از دانشجویان در حوزه های بهداشت و درمان و بودجه دولت استرالیا نقاط ضعف دارند. این متعهد است تا اطمینان حاصل شود که تا آنجا که امکان دارد، دانشجویان آموزش شخصی با کیفیت بالا را در یک محیط یادگیری دلیرانه و دوستانه دریافت می کنند. حدود 10 درصد از دانشجویان آن بین المللی هستند.

این دانشگاه با هدف تولید فارغ التحصیلان "صنعت آماده" که از کارفرمایان استرالیا تقاضای زیادی دارند.

سه دانشگاه دانشگاه، در Fremantle، سیدنی و بروم، به طور چشمگیری زیبا و بسیار راحت هستند. آنها یک حالت ایده آل برای یک دوره کارشناسی ارشد دانشگاهی ارائه می دهند.

مکان ها

برویم

Address
The University of Notre Dame Australia - Broome Campus
88 Guy Street

6725 برویم, استرالیای غربی, استرالیا

Fremantle

Address
The University of Notre Dame Australia - Fremantle Campus
19 Mouat Street

6959 Fremantle, استرالیای غربی, استرالیا

سیدنی

Address
The University of Notre Dame Australia - Sydney Campus
104 Broadway

2007 سیدنی, ولز جنوبی جدید, استرالیا