RMIT University: Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه آنلاین با دانشگاه RMIT

به عنوان یکی از موسسات عالی اصلی استرالیا با لینک در سراسر جهان، دانشگاه RMIT خود را در یک رهبر جهان در آموزش و پرورش، سود اعتبار بین المللی خود برای ایجاد فارغ التحصیلان استثنایی، استخدام و بسیار ماهر می بالد.

RMIT به دانش آموزان درگیر شدن در یادگیری فعال و کار متصل متعهد، به طوری که آنها با مهارت های مناسب فارغ التحصیل. با انعطاف پذیری اضافه شده از مطالعه آنلاین، دانشجویان کارشناسی ارشد این مهارت های حرفه ای با ارزش به دست آوردن و بدون مصالحه به کار، محل و یا شیوه زندگی است.

برنامه 100٪ آنلاین کارشناسی ارشد جدید ما عبارتند از:

دیپلم مدیریت پروژه گواهی تحصیلات تکمیلی در مدیریت پروژه ارشد بازرگانی کارشناسی ارشد مهندسی (مدیریت) کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد بازاریابی استاد از زنجیره تامین و مدیریت تدارکات

این برنامه ارائه دانش برای پاسخ به چالش های دنیای واقعی و تغییر صنعت هارد. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به مرزهای آنچه ممکن است، ایجاد ارتباط با ارزش و حرفه خود را به ارتفاعات جدید.

هیچ زمانی بهتر به سرمایه گذاری در فردا وجود دارد. تماس با ما امروز.

حقایق سریع

5 ستاره QS رتبه بندی برای برتری در آموزش عالی در 15 دانشگاه برتر در Australia¹ 34 در جهان برای مشخصات بین المللی staff¹ دانشگاهی 93 در جهان برای reputation¹ کارفرما

¹2015-16 QS رتبه بندی دانشگاه های جهان

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها
تماس

RMIT University

آدرس 3053 Carlton, Australia
تلفن +61 1300 943 464