Murdoch University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه مرداک است که در آن متفکران رایگان از سراسر جهان گرد هم می آیند برای ایجاد یک تفاوت. مرداک، دانشگاه پویا مدرن با شهرت برای برتری در آموزش، پژوهش و حمایت از دانشجویان و رضایت است.

مرداک رتبه در دو درصد بالای دانشگاه در سطح جهانی با توجه به رتبه بندی بار آموزش عالی دانشگاه جهانی (2013/2014) و در 100 دانشگاه برتر زیر 50 سال سن با توجه به آموزش عالی تایمز 100 زیر 50 (2014) قرار گرفت. مرداک نیز به تازگی داده شده است پنج ستاره فارغ التحصیل امتیاز اشتغال توسط دانش آموزان در محبوب راهنمای دانشگاه های خوب (2015).

آموزش و پرورش در مرداک است در مورد ایجاد فرصت برای آینده خود را، در این سن و سریع گام جهانی شدن، فرصت شغلی خود را بی پایان هستند. در مرداک، ما ایجاد گذرگاه برای شما برای دسترسی هر یک از این فرصت کم است. در حال حاضر دولت از هنر تجهیزات، خدمات دانشجویی و طیف گسترده ای از دوره های. ما کمک خواهد کرد که شما را به بهترین استفاده را از آموزش و پرورش دانشگاه خود را و شما فرصت که تجربه مطالعه خود را واقعا به یاد ماندنی خواهد شد.

مرداک واقع شده است حدود 20 دقیقه با ماشین (15 کیلومتر) از مرکز شهرستان پرت و 10 دقیقه (8 کیلومتر) از شهرستان بندر فرمانتل، و بیش از 22،000 دانشجو، از جمله 3000 دانشجویان بین المللی را تشکیل می دهند بیش از 90 کشور مختلف مشغول به تحصیل در دوره های کارشناسی و در سطح کارشناسی ارشد از طریق ما 9 مدارس: - دانشکده فنی و مهندسی و IT - دانشکده مدیریت و حکومت - دانشکده هنر - مدرسه حرفه ای بهداشت و درمان - دانشکده روانشناسی - مدرسه آموزش و پرورش - دانشکده حقوق - دانشکده دامپزشکی و علوم زندگی - سر والتر مدرسه مرداک سیاست و امور بین الملل عمومی

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد مطالعات توسعه

Campus تمام وقت پاره وقت February 2018 استرالیا پرث + {تعداد} بیشتر

استاد مطالعات توسعه (MDS) درجه حرفه ای با تمرکز بر چالش های توسعه اجتماعی، اقتصادی، و سیاسی و کاهش فقر است. [+]

کد دوره M1195 استاد مطالعات توسعه (MDS) درجه حرفه ای با تمرکز بر چالش های توسعه اجتماعی، اقتصادی، و سیاسی و کاهش فقر است. هدف دانش آموزان از کشورهای در حال توسعه و کسانی که مشغول به کار در کمک به توسعه بین المللی، MDS کنسانتره در رابطه توسعه، سیاست و پایداری اجتماعی و زیست محیطی، مواد غذایی و امنیت سلامت، مدیریت ریسک فاجعه، کمک های بین المللی، دولت سازی، مدیریت تعارض، جنس روابط و دیگر مسائل مهم تأثیر توسعه است. شرایط عالی قبلی همراه با تجربه حرفه ای مرتبط ممکن است دانش آموزان جلوی پیشرفته واجد شرایط، به این معنی که آنها می توانند یک مدرک کارشناسی ارشد در کمتر از 12 یا 18 ماه کامل است. (12 و 18 برنامه ماه برای کسانی که در حال حاضر در زمینه توسعه کار و که به دنبال فرصت های پیشرفت شغلی طراحی شده است.این برنامه 2 سال است برای فارغ التحصیلان اخیر یا کسانی که به دنبال تغییر شغل طراحی شده است.) یک دانش آموز 'ایستاده پیشرفته است که در زمان درخواست ارزیابی، با توجه به سطح حساب از مطالعه بالاتر و / یا تجربه حرفه ای است. MDS ارائه می دهد دانش آموزان: - درک از استراتژی های کلیدی برای توسعه اجتماعی، اقتصادی و سیاسی و کاهش فقر - ​​مهارت های تحلیلی در سطح بالا به منظور بررسی اولویت ها، نقاط قوت و محدودیت های سیاست رقابت نزدیک به توسعه، از طریق تحقیق عملی مسائل مربوط به سیاست فعلی توسعه - مهارت های حرفه ای مربوط به رهبری، امور... [-]

ویدئو ها

The Murdoch University North-West Trip

Study In Australia - An Unexpected Adventure

Murdoch University - Welcome