Le Cordon Bleu Australia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به ما بپیوند!

در پاریس در سال 1895 تاسیس شد، لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه محترم ترین آشپزی، مهمان نوازی و گردشگری مدرسه در جهان تبدیل شده است. شرایط ما در سراسر جهان شناخته شده است.

برنامه های لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه استرالیا شناخته شده بین المللی و به طور انحصاری توسط کارشناسان برجسته توسعه یافته اند. با مدرک تحصیلی از Le کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه شما در خط مقدم دانش آشپزی و مهمان نوازی است. ما دوست داریم به آن پاسخ گذرنامه خود را به جهان.

برنامه های آموزشی ما

لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه استرالیا ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های حرفه ای، کارشناسی و کارشناسی ارشد در هنر آشپزی، مهمان نوازی، کارآفرینی و گردشگری.

همه برنامه های ما با ورودی از صنعت طراحی شده است. آنها را یک ترکیب کامل از آموزش های نظری و عملی است. کار بر اساس مجتمع آموزش بخشی جدایی ناپذیر از تمام برنامه است، شما این فرصت را به استفاده از دانش و مهارت های خود را، و ساخت شبکه های صنعت خود را داشته باشند.

تمرکز بر توسعه حرفه ای بدان معنی است که، هنگامی که شما فارغ التحصیل، شما به طور کامل با مهارت ها و ویژگی های شخصی مجهز به موفقیت در یک صنعت به سرعت در حال رشد.

چرا استرالیا؟

دانش آموزان تصمیم به تحصیل در استرالیا به دلیل زیبا و متنوع فرهنگ، جمعیت، آب و هوا، جغرافیا و تاریخ آن است. آنها همچنین استرالیا را انتخاب کنید چرا که ما یکی از بهترین کشورها در جهان برای دانش آموزان بر اساس مخلوط دانشجویی، قیمت، کیفیت زندگی و کارفرما فعالیت هستند.

لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه دارای سابقه نزدیک به 25 سال در استرالیا. ما پر جنب و جوش، دولت از دانشگاه هنر در سیدنی، ملبورن، آدلاید و پرت.

آدلاید ارائه می دهد حس فضا و آزادی است. این شهرستان کوچک، آرام و بسیار مقرون به صرفه با مواد غذایی بسیار مشهور، شراب، تولید و فرهنگ و هنر.

ملبورن بسیار جهان وطنی و چند فرهنگی است. از آن است که شهرستان زیستن ترین در جهان به دلیل شیوه زندگی خود را پویا، و مواد غذایی فوق العاده و شراب برگزیده شده است.

پرت دارای سواحل عامل نوپا، غذاهای دریایی تازه، آب و هوای گرم و فراوانی از فضا و حیات وحش است. همچنین یک شهرستان و کافه فرهنگ جهان وطنی برای ارضای هر اشتها وجود دارد.

سیدنی یک شهرستان است که هرگز به خواب است. با پس زمینه خود را از با شکوه بندرگاه سیدنی، آن گوهر زیبایی است. سیدنی مکه از فرهنگی، اوقات فراغت، غذا، شراب و خرید تجربه افسانه است.

مکان دانشگاه - همکاری با تحویل

آدلاید، استرالیای جنوبی: مرکز بین المللی TAFE SA ریجنسی برای گردشگری، هتلداری و مطالعات غذا، روز جاده، REGENCY PARK، استرالیای جنوبی است.

ملبورن، ویکتوریا: Holmesglen، Moorabbin در پردیس، 488 جنوبی جاده، Moorabbin در، ویکتوریا 3189

سیدنی، نیو ساوت ولز: TAFE NSW، شمال سیدنی موسسه، کالج راید، 250 BLAXLAND جاده، Ryde را، نیو ساوت ولز.

پرث در غرب استرالیا: شمالی متروپولیتن TAFE، 16 آبردین خیابان، پل شمالی، WA 6003

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید دانشنامه های تحصیلات پیشرفته » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت مهمان نوازی بین المللی

Campus تمام وقت January 2018 استرالیا آدلاید

هدف والا و موقعیت خود را برای یک کار موفق در سطح اجرایی با این برنامه فوق لیسانس یکی از یک نوع است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت مهمان نوازی بین المللی

هدف والا و موقعیت خود را برای یک کار موفق در سطح اجرایی با این برنامه فوق لیسانس یکی از یک نوع است.

در حالی که تحصیل، در آغوش فرصت های شغلی برای تعامل، یادگیری و شکل دادن به مسیر حرفه ای خود را با برنامه آموزش-کار یکپارچه درخشان لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه، دانشجویان کمک به دست آوردن تجربه حرفه ای، دانش و مهارت در محیط کار واقعی است. ... [-]


تماس

Le Cordon Bleu Australia (Adelaide)

آدرس Le Cordon Bleu Adelaide Days Road Regency Park ,
5010 آدلاید, South Australia, استرالیا
وب سایت https://www.cordonbleu.edu/adelaide/home/en
تلفن +61 8 8348 3000

Le Cordon Bleu Australia (Melbourne)

آدرس Le Cordon Bleu Melbourne 488 South Road Moorabbin , Victoria
3189 ملبورن, Victoria, استرالیا
وب سایت http://www.cordonbleu.edu/melbourne/home/en
تلفن +61 3 9209 5938

Le Cordon Bleu Perth Institute

آدرس Le Cordon Bleu Perth 16 Aberdeen Street
6000 پرث, Western Australia, استرالیا
وب سایت https://www.cordonbleu.edu/perth/home/en
تلفن +61 1300 300 822

Le Cordon Bleu Australia (Sydney)

آدرس Le Cordon Bleu Sydney 250 Blaxland Road Ryde , New South Wales
2112 سیدنی, New South Wales, استرالیا
وب سایت http://www.cordonbleu.edu/sydney
تلفن +61 1800 064 802