Le Cordon Bleu Australia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

LCBAUS010

به ما بپیوند!

در پاریس در سال 1895 تاسیس شد، لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه محترم ترین آشپزی، مهمان نوازی و گردشگری مدرسه در جهان تبدیل شده است. شرایط ما در سراسر جهان شناخته شده است.

برنامه های لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه استرالیا شناخته شده بین المللی و به طور انحصاری توسط کارشناسان برجسته توسعه یافته اند. با مدرک تحصیلی از Le کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه شما در خط مقدم دانش آشپزی و مهمان نوازی است. ما دوست داریم به آن پاسخ گذرنامه خود را به جهان.

LCBAUS020

برنامه های آموزشی ما

لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه استرالیا ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های حرفه ای، کارشناسی و کارشناسی ارشد در هنر آشپزی، مهمان نوازی، کارآفرینی و گردشگری.

همه برنامه های ما با ورودی از صنعت طراحی شده است. آنها را یک ترکیب کامل از آموزش های نظری و عملی است. کار بر اساس مجتمع آموزش بخشی جدایی ناپذیر از تمام برنامه است، شما این فرصت را به استفاده از دانش و مهارت های خود را، و ساخت شبکه های صنعت خود را داشته باشند.

تمرکز بر توسعه حرفه ای بدان معنی است که، هنگامی که شما فارغ التحصیل، شما به طور کامل با مهارت ها و ویژگی های شخصی مجهز به موفقیت در یک صنعت به سرعت در حال رشد.

LCBAUS030

چرا استرالیا؟

دانش آموزان تصمیم به تحصیل در استرالیا به دلیل زیبا و متنوع فرهنگ، جمعیت، آب و هوا، جغرافیا و تاریخ آن است. آنها همچنین استرالیا را انتخاب کنید چرا که ما یکی از بهترین کشورها در جهان برای دانش آموزان بر اساس مخلوط دانشجویی، قیمت، کیفیت زندگی و کارفرما فعالیت هستند.

لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه دارای سابقه نزدیک به 25 سال در استرالیا. ما پر جنب و جوش، دولت از دانشگاه هنر در سیدنی، ملبورن، آدلاید و پرت.

آدلاید ارائه می دهد حس فضا و آزادی است. این شهرستان کوچک، آرام و بسیار مقرون به صرفه با مواد غذایی بسیار مشهور، شراب، تولید و فرهنگ و هنر.

ملبورن بسیار جهان وطنی و چند فرهنگی است. از آن است که شهرستان زیستن ترین در جهان به دلیل شیوه زندگی خود را پویا، و مواد غذایی فوق العاده و شراب برگزیده شده است.

پرت دارای سواحل عامل نوپا، غذاهای دریایی تازه، آب و هوای گرم و فراوانی از فضا و حیات وحش است. همچنین یک شهرستان و کافه فرهنگ جهان وطنی برای ارضای هر اشتها وجود دارد.

سیدنی یک شهرستان است که هرگز به خواب است. با پس زمینه خود را از با شکوه بندرگاه سیدنی، آن گوهر زیبایی است. سیدنی مکه از فرهنگی، اوقات فراغت، غذا، شراب و خرید تجربه افسانه است.

LCBAUS040

مکان دانشگاه - همکاری با تحویل

آدلاید، استرالیای جنوبی: مرکز بین المللی TAFE SA ریجنسی برای گردشگری، هتلداری و مطالعات غذا، روز جاده، REGENCY PARK، استرالیای جنوبی است.
ملبورن، ویکتوریا: Holmesglen، Moorabbin در پردیس، 488 جنوبی جاده، Moorabbin در، ویکتوریا 3189
سیدنی، نیو ساوت ولز: TAFE NSW، شمال سیدنی موسسه، کالج راید، 250 BLAXLAND جاده، Ryde را، نیو ساوت ولز.
پرث در غرب استرالیا: شمالی متروپولیتن TAFE، 16 آبردین خیابان، پل شمالی، WA 6003

LCBAUS050
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت مهمان نوازی بین المللی

Campus تمام وقت January 2018 استرالیا آدلاید

هدف والا و موقعیت خود را برای یک کار موفق در سطح اجرایی با این برنامه فوق لیسانس یکی از یک نوع است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت مهمان نوازی بین المللی هدف والا و موقعیت خود را برای یک کار موفق در سطح اجرایی با این برنامه فوق لیسانس یکی از یک نوع است. در حالی که تحصیل، در آغوش فرصت های شغلی برای تعامل، یادگیری و شکل دادن به مسیر حرفه ای خود را با برنامه آموزش-کار یکپارچه درخشان لو کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه، دانشجویان کمک به دست آوردن تجربه حرفه ای، دانش و مهارت در محیط کار واقعی است. در محوطه دانشگاه در دانشگاه استرالیای جنوبی تحویل داده شده توسط دانشکده دانشکده مدیریت، کارشناسی ارشد مدیریت مهمان نوازی بین المللی سود تا حد زیادی از تخصص و صنعت دانش جمعی شریک دراز مدت ما است. ارائه شده در: آدلاید مسیرهای شغلی مدیر کل، مدیر توسعه تجاری، اتاق بخش مدیر، مدیر مهمانخانه، مدیریت رویدادها، مدیر منابع انسانی. ساخت برنامه سال 1 در دانشگاه (12 ماه) خدمات مدیریت کیفیت جهانی محیط زیست کسب و کار مردم سازمان و رهبری حسابداری برای مدیریت مدیریت بازاریابی ریسک و مدیریت اقتضایی مدیریت مهمان نوازی در زمینه بین المللی تحقیق و تصمیم گیری کسب و کار ساخت سال 2: در دانشگاه (6 ماه) اصول استراتژیک موفق طراحی پروژه هتل مدیریت مهمان نوازی کاربردی سال 2: صنعت مهمان نوازی تجربه (6 ماه) درخواست مهارت ها و تکنیک به دست در دانشگاه در طول دوره مطالعه در یک کسب و کار نوازی واقعی است. اطلاعات کلیدی مدت زمان: دو سال تمام وقت است. سال تحصیلی شامل چهار دوره 11 هفته و شامل تجربه در صنعت مهمان نوازی شش ماه. ساکنان... [-]

تماس

Le Cordon Bleu Australia (Adelaide)

آدرس Regency Park 5010, Australia
وب سایت https://www.cordonbleu.edu/adelaide/home/en
تلفن +61 8 8348 3000

Le Cordon Bleu Australia (Melbourne)

آدرس South Road 488
Moorabbin 3189, Australia
وب سایت http://www.cordonbleu.edu/melbourne/home/en
تلفن +61 3 9209 5938

Le Cordon Bleu Perth Institute

آدرس Aberdeen Street 16
6000 WA, Australia
وب سایت https://www.cordonbleu.edu/perth/home/en
تلفن +61 1300 300 822

Le Cordon Bleu Australia (Sydney)

آدرس Blaxland Road 250
Ryde 2112, Australia
وب سایت http://www.cordonbleu.edu/sydney
تلفن +61 1800 064 802