James Cook University Brisbane Campus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه جیمز کوک (JCU) دومین قدیمی ترین دانشگاه در کوئینزلند و دانشگاه پیشرو استرالیا در مناطق استوایی است. JCU دانشگاهی پر جنب و جوش، دانشگاه چند دانشگاه ای است که محل اصلی آن در شهرهای کوئینزلند گرمسیری تاونزویل و کنز و شهرهای پردرآمد مدرن در سنگاپور و بریزبن ارائه شده است.

JCU در سراسر جهان برای تخصص خود در زیست شناسی دریایی، مطالعات محیطی، سلامت استوایی و گردشگری شناخته شده است. برنامه های حرفه ای دوره های آموزشی ما توسط صنعت و انجمن های حرفه ای مورد تایید قرار می گیرند و بسیاری از حرفه ای ها، استادان مهمان برای برنامه های تحصیلات تکمیلی ما هستند. در پنج سال گذشته، دانشگاهیان دانشگاهی JCU 31 جایزه ملی را برای آموزش عالی از شورای آموزش و یادگیری استرالیا - بیش از بسیاری از دانشگاه های بزرگ تر به دست آوردند.

  • JCU رهبر در تدریس و تحقیق در مورد چالش های بحرانی مواجهه با Tropics در سراسر جهان است.
  • JCU در 2٪ از دانشگاه های برتر سیستم رتبه بندی جهانی رتبه بندی دانشگاه های رده جهانی دانشگاه ها (ARWU، 2017) رتبه بندی شده است.
  • اخیرا توسط "Times Education" (THE) در "Top 150 Universities under 50" (2016) رتبه بندی شده است.
  • در ابتدا در جهان برای استنادها در زمینه زیست شناسی صخره های مرجانی و در سه سطح برتر در زمینه های قدرت تحقیقاتی در محیط زیست و محیط زیست، علوم گیاهی و حیوانی و علوم زمین است.
  • JCU برای رهبری خود در تدریس و تحقیق در زمینه گردشگری شناخته شده است.

مکان ها

شهر بریزبن

Address
4000 شهر بریزبن, کوئینزلند, استرالیا