توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Edith Cowan University (ECU) یک موسسه بزرگ دانشگاهی است که در جوامع غربی استرالیا و گروهی از دانشجویان بین المللی حضور دارد.

جایزه دانشگاه در سال 1991، ECU h از زمانی که دوره های نوآورانه و عملی را در رشته های گسترده ای از رشته ها توسعه داد، فرهنگ تحقیق پر جنب و جوش را تأسیس کرد و تعداد زیادی از شرکای پژوهشی با کیفیت و محققان را جذب می کرد که بسیاری از آنها در زمینه های پیشرفته کار می کردند.

ECU دارای بیش از 20،000 دانش آموز در هر دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد است. تقریبا 4000 نفر از این دانشجویان بین المللی هستند که از بیش از 90 کشور تشکیل شده اند.

بیش از 400 دوره توسط چهار دانشکده ارائه می شود:

  • کسب و کار و قانون
  • رایانه، بهداشت و علوم
  • آموزش و پرورش و هنر شامل آکادمی هنرهای نمایشی غرب استرالیا می باشد
  • مطالعات حرفه ای منطقه ای


ECU در طراحی برنامه های آموزشی خود با سازمان های خصوصی و دولتی محلی، محلی و خارج از کشور کار می کند.

این دانشگاه دارای دو دانشگاه شهری در کوه لوئلی و جندالپو است و همچنین در جنوب غرب استرالیا غربی استرالیا از یک محوطه دانشگاهی در Bunbury در 200 کیلومتری جنوب پرت واقع شده است.

ECU متعهد به رفع موانع در زمینه آموزش و پرورش است و یکی از پیشگامان توسعه ورودی جایگزین است. Pathways تحصیلات عالی، کمک به استرالیایی های غربی برای دستیابی به توانایی های خود.

مشارکت با جامعه یکی از اهداف استراتژیک دانشگاه است و تلاش زیادی برای تأمین همکاری های مولد و همفکری با گروه های مختلف ایجاد می شود.

تأکید بر انجام تحقیقات با شرکای تجاری در زمینه هایی مانند تجارت الکترونیک، مهندسی میکرو الکترونیک، مطالعات پلیس، آموزش و پرورش، مدیریت اکوسیستم، مراقبت تسکین دهنده، عدالت اجتماعی و خدمات انسانی، ECU یک فرهنگ تحقیق کاربردی پر کاربردی را ایجاد کرده است. برای مثال، موسسه سلامت Vario خود، 60 دانشمند از رشته های مختلف را به ارمغان می آورد تا بزرگترین نیروگاه WA تحقیقات بهداشتی پیشگیرانه را ایجاد کند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Edith Cowan University

طراحی شده برای دانشجویان کارشناسی ارشد و پزشکان صنعت که به دنبال توسعه مهارت در رشته طراحی، با استفاده از رسانه های دیجیتال به عنوان یک تولید و به عنوان یک ابزار خلاق است ... [+]

استاد دو بعدی و دیجیتال طراحی

طراحی شده برای دانشجویان کارشناسی ارشد و پزشکان صنعت که به دنبال توسعه مهارت در رشته طراحی، با استفاده از رسانه های دیجیتال به عنوان یک تولید و به عنوان یک ابزار خلاق است. آن را به مهارت های فنی و مفهومی پیشرفته در طراحی گرافیک به منظور بیشتر چشم انداز شغلی فراهم می کند. دانش آموزان این فرصت برای تحقق بخشیدن به برنامه های پیشرفته از مهارت های خود را در تولید یک قطعه اصلی کار پایدار ارائه شده است. ... [-]

استرالیا Perth
ژانویه 2020
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edith Cowan University

فراهم می کند فارغ التحصیلان در رشته های مختلف با فرصت به دست آوردن دانش پیشرفته و درک درست تخصصی ارتباطات و برای نشان دادن درک خود ... [+]

کارشناسی ارشد ارتباطات

فارغ التحصیلان فراهم می کند در یک رشته مختلف با فرصت به دست آوردن دانش پیشرفته و درک درست تخصصی ارتباطات و برای نشان دادن توانایی درک و تحقیقات خود را با یک پایان نامه. رشته های ارائه شده برای تخصص عبارتند از:

- تبلیغات

- خدمات خلاق

- فیلم و ویدیو

- رسانه های تعاملی ... [-]

استرالیا Perth
ژانویه 2020
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edith Cowan University

دوره حرفه ای طراحی شده برای دیدار با تقاضا برای حرفه ای ها اطلاعاتی و امنیتی در دولت، اجرای قانون، و صنعت ... [+]

کارشناسی ارشد امنیت اطلاعات و اطلاعات

دوره حرفه ای طراحی شده برای دیدار با تقاضا برای حرفه ای ها اطلاعاتی و امنیتی در دولت، اجرای قانون، و صنعت.

مشاغل مرتبط

مشاور امنیت کامپیوتر، مشاور امنیت اطلاعات

مطالعات بیشتر

دانش آموزان علاقه مند در پیشرفت بیشتر در این زمینه می توانید انتخاب به مطالعه دکتر در فلسفه. ... [-]

استرالیا Perth
ژانویه 2020
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edith Cowan University

مناسب برای افرادی که در حال حاضر یک درجه غیر معتبر مهندسی و مایل به ارتقاء به مدرک تحصیلی مهندسی حرفه ای معتبر، و یا شاخه را به نظم و انضباط یکی دیگر از ... [+]

کارشناسی ارشد مهندسی

فارغ التحصیلان در رشته مهندسی حرفه ای معتبر را فراهم می کند. مناسب برای افرادی که در حال حاضر یک رشته مهندسی غیر معتبر و مایل به ارتقاء به مدرک تحصیلی مهندسی حرفه ای معتبر، و یا شاخه را به نظم و انضباط یکی دیگر از تخصص است. دانش آموزان می توانند در یکی از رشته های زیر تخصص:

- مهندسی شیمی

- مهندسی عمران ... [-]

استرالیا Perth
ژانویه 2020
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی