توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Deakin یک دانشگاه دارای امتیاز بالا با فارغ التحصیلان در سطح جهانی است. دیکین در بالای 3 درصد از دانشگاه های جهان رتبه بندی شده و یک شهرت قوی برای رضایت دانش آموز.

برنامه های مدرک و صنعت متمرکز و یک چشم انداز بین المللی قوی این معنی است که فارغ التحصیلان دیکین آماده برای محل کار جهانی است.

رویکرد ما به یادگیری تاکید بر تجربه در دنیای واقعی و عمل حرفه ای قرار می دهد، اما بدون به خطر انداختن تعهد ما به پژوهش با کیفیت بالا. دیکین یک دانشگاه جوان پویا ارائه می دهد که دانش آموزان پژوهش فرصتی برای نوآوری و رونق است.

موسسه مواد مرزی

شناخته شده به عنوان یکی از سازمان های پژوهشی مواد منجر استرالیا، موسسه مواد مرزی (IFM) پرورش نوآوری و برتری در علوم مواد و مهندسی.

IFM برای رسیدگی به برخی از چالش های عمده پیش روی جامعه از طریق نوآوری در طراحی و عملکرد مواد تاسیس شد. هدف ما این است که به توسعه فن آوری های تولید نوآورانه؛ و بهره وری انرژی، منابع و پایداری زیرساخت ها است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Deakin University - Institute for Frontier Materials

استادیار فلسفه (مواد الکترومکانیکی) آموزش های پژوهشی منحصر به فرد ارائه می دهد تا شما را برای طیف وسیعی از حرفه های آینده هیجان انگیز آماده کند. این روش هر دو راه را برای ... [+]

استادیار فلسفه (مواد الکترومکانیکی) آموزش های پژوهشی منحصر به فرد ارائه می دهد تا شما را برای طیف وسیعی از حرفه های آینده هیجان انگیز آماده کند. این روش هر دو راه را برای مطالعات دکترای آینده و همچنین آموزش برای مشاغل آینده در عرصه های انرژی، تولید و سلامت فراهم می کند.

این شانس شما برای کشف مواد جدید و توسعه دستگاه های هوشمند است تا به حل برخی از چالش برانگیز ترین مشکلات امروز جهانی برسید.... [-]

استرالیا Wollongong Burwood
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials