Deakin University - Institute for Frontier Materials

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Deakin یک دانشگاه دارای امتیاز بالا با فارغ التحصیلان در سطح جهانی است. دیکین در بالای 3 درصد از دانشگاه های جهان رتبه بندی شده و یک شهرت قوی برای رضایت دانش آموز.

برنامه های مدرک و صنعت متمرکز و یک چشم انداز بین المللی قوی این معنی است که فارغ التحصیلان دیکین آماده برای محل کار جهانی است.

رویکرد ما به یادگیری تاکید بر تجربه در دنیای واقعی و عمل حرفه ای قرار می دهد، اما بدون به خطر انداختن تعهد ما به پژوهش با کیفیت بالا. دیکین یک دانشگاه جوان پویا ارائه می دهد که دانش آموزان پژوهش فرصتی برای نوآوری و رونق است.

موسسه مواد مرزی

شناخته شده به عنوان یکی از سازمان های پژوهشی مواد منجر استرالیا، موسسه مواد مرزی (IFM) پرورش نوآوری و برتری در علوم مواد و مهندسی.

IFM برای رسیدگی به برخی از چالش های عمده پیش روی جامعه از طریق نوآوری در طراحی و عملکرد مواد تاسیس شد. هدف ما این است که به توسعه فن آوری های تولید نوآورانه؛ و بهره وری انرژی، منابع و پایداری زیرساخت ها است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد فلسفه (electromaterials)

Campus تمام وقت پاره وقت March 2018 استرالیا ملبورن Wollongong + {تعداد} بیشتر

دوست دارید به کشف مواد جدید و توسعه دستگاه های هوشمند برای کمک به حل برخی از مشکلات جهانی به چالش کشیدن ترین های امروز؟ [+]

مطالعه برای درجه تحقیقات کارشناسی ارشد در استرالیا دوست دارید به کشف مواد جدید و توسعه دستگاه های هوشمند برای کمک به حل برخی از مشکلات جهانی به چالش کشیدن ترین های امروز؟ این شانس خود را است. به عنوان یک دانش آموز در استاد جهان برای اولین بار از فلسفه (Electromaterials)، مطالعه خود را خواهد دست در - کشف مواد جدید، با استفاده از تکنیک خصوصیات برش لبه و مونتاژ مواد جدید را به دستگاه های الکتروشیمیایی برای برنامه های کاربردی در زمینه انرژی پاک، سلامت یا پیشرفته تولید. شما می شود کار با، محققان مشهور جهان پیشرو در electromaterials از طریق مرکز ARC تعالی برای علوم Electromaterials. هر چیزی از علم بیونیک پزشکی به تولید انرژی پایدار، دست رباتیک به تقسیم آب خورشیدی و نسل بعدی از طرح های باتری - شما از انواع پروژه های تحقیقاتی منحصر به فرد را انتخاب نمایید. موسسه مواد مرزی در دانشگاه دیکین با دانشگاه ولنگونگ تیمی را برای ارائه این فرصت منحصر به فرد. واحد هسته ای به صورت زنده بین دو پردیس جریان، بنابراین شما بهترین از هر دو جهان. یافتن پست های بیشتر در مورد چگونه شما می توانید بخشی در حال توسعه راه حل برای مسائل جهانی از طریق کارشناسی ارشد فلسفه (Electromaterials) بازی کند. دانش آموزان در M (فیل) Electromaterials خواهد شد توسط موسسه مواد مرزی (IFM) و کار به عنوان بخشی از یک تیم با پژوهشگران IFM میزبانی، در حال توسعه راه حل های نوآورانه برای انرژی پاک، سلامت انسان و صنایع تولید نسل بعدی. ARC... [-]

ویدئو ها

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials

تماس

Deakin University, Geelong Waurn Ponds Campus

آدرس 75 Pigdons Road
Waurn Ponds, Victoria 3216 Australia
وب سایت http://www.deakin.edu.au/ifm
تلفن +61 3 5227 1100