Deakin University - Institute for Frontier Materials

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Deakin یک دانشگاه دارای امتیاز بالا با فارغ التحصیلان در سطح جهانی است. دیکین در بالای 3 درصد از دانشگاه های جهان رتبه بندی شده و یک شهرت قوی برای رضایت دانش آموز.

برنامه های مدرک و صنعت متمرکز و یک چشم انداز بین المللی قوی این معنی است که فارغ التحصیلان دیکین آماده برای محل کار جهانی است.

رویکرد ما به یادگیری تاکید بر تجربه در دنیای واقعی و عمل حرفه ای قرار می دهد، اما بدون به خطر انداختن تعهد ما به پژوهش با کیفیت بالا. دیکین یک دانشگاه جوان پویا ارائه می دهد که دانش آموزان پژوهش فرصتی برای نوآوری و رونق است.

موسسه مواد مرزی

شناخته شده به عنوان یکی از سازمان های پژوهشی مواد منجر استرالیا، موسسه مواد مرزی (IFM) پرورش نوآوری و برتری در علوم مواد و مهندسی.

IFM برای رسیدگی به برخی از چالش های عمده پیش روی جامعه از طریق نوآوری در طراحی و عملکرد مواد تاسیس شد. هدف ما این است که به توسعه فن آوری های تولید نوآورانه؛ و بهره وری انرژی، منابع و پایداری زیرساخت ها است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد فلسفه (electromaterials)

Campus تمام وقت پاره وقت January 2018 استرالیا Wollongong Burwood + {تعداد} بیشتر

استادیار فلسفه (مواد الکترومکانیکی) آموزش های پژوهشی منحصر به فرد ارائه می دهد تا شما را برای طیف وسیعی از حرفه های آینده هیجان انگیز آماده کند. این روش هر دو راه را برای مطالعات دکترای آینده و همچنین آموزش برای مشاغل آینده در عرصه های انرژی، تولید و سلامت فراهم می کند. [+]

استادیار فلسفه (مواد الکترومکانیکی) آموزش های پژوهشی منحصر به فرد ارائه می دهد تا شما را برای طیف وسیعی از حرفه های آینده هیجان انگیز آماده کند. این روش هر دو راه را برای مطالعات دکترای آینده و همچنین آموزش برای مشاغل آینده در عرصه های انرژی، تولید و سلامت فراهم می کند.

این شانس شما برای کشف مواد جدید و توسعه دستگاه های هوشمند است تا به حل برخی از چالش برانگیز ترین مشکلات امروز جهانی برسید.... [-]


ویدئو ها

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials