Blue Mountains International Hotel Management School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه شماره 1 مدیریت هتل در استرالیا و آسیا و اقیانوس آرام. (TNS بررسی 2013) آبی کوه دانشکده مدیریت هتل بین المللی (BMIHMS) در دانشگاه تورنس مدرسه هتل پیشرو استرالیا برای آموزش و پرورش مهمان نوازی است. این دانشکده برای دوره های مهمان نوازی و کسب و کار درجه شناخته شده بین المللی خود، که همه آنها بسیار در صنعت مهمان نوازی در نظر گرفته شده است.

برای بیش از 25 سال رویکرد نوآورانه BMIHMS به تدریس عملی تجربه در دنیای واقعی با دانش کسب و کار نظری مخلوط شده است. این روش برای موفقیت فارغ التحصیلان آن، که بسیاری از آنها در تبدیل به رهبران صنعت در تعدادی متنوعی از صنایع ضروری بوده است. BMIHMS بیش از 4000 فارغ التحصیلان بیش از 50 کشور تولید کرده است. با توجه به برنامه قرار دادن صنعت موفق و شبکه گسترده ای از شرکای صنعت مهمان نوازی از جمله زنجیره های بزرگ هتل، خواص بوتیک، استراحتگاه و شرکت های حوادث، دانش آموزان BMIHMS چشم انداز اشتغال بسیار عالی است.

BMIHMS ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای تحصیل در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد.

دانشجویان مقطع کارشناسی می توانید مدرک لیسانس در کسب و کار و متخصص در هتل بین المللی و مدیریت توچال، و یا بین المللی مدیریت کامل رویداد. هر دوره در سال تنها دو و نیم تکمیل شد و شامل دو دادن صنعت.

دانشجویان کارشناسی ارشد می توانید مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت هتل بین المللی و یا جهانی مدیریت کسب و کار کامل است. درجه هر کارشناسی ارشد در دو سال تکمیل شد و شامل شش ماه سابقه کار حرفه ای است. دوره های آموزشی دو مرکز سفارشی طراحی تحویل داده است. دانشجویان مقطع کارشناسی در محوطه دانشگاه تحصیل در LEURA، در کوه های آبی، در مرکز آموزش عملی. دانش آموزان به عنوان مهمان مطالعه و آموزش به کارکنان در هتل ها، رستوران ها محیط شبیه سازی شده، قبل از حرکت به مدرک خود را در مرکز کسب و کار اجرایی در سیدنی. دانشجویان کارشناسی ارشد نیز در پردیس سیدنی، که در قلب شهرستان واقع شده است را مطالعه کنید. BMIHMS در دانشگاه تورنس دارای مجوز رسمی کامل ملی و ایالتی در استرالیا و یک بخش از برنده جایزه بین المللی دانشگاه ها، که منجر ارائه دهنده آموزش عالی در جهان است.

LEURA پردیس - عملی مرکز آموزش

واقع در 2 هکتار از باغ های خصوصی باغ مانند، 1.5 ساعت از سیدنی، مسکونی LEURA پردیس نیز منصوب مسکن و امکانات مدرن تدریس. گزینه های مختلف تفریحی برای دانش آموزان شامل بازدید از بوتیک مستقل، کتاب فروشی، chocolatiers، مغازه ها هنر و صنعت، گالری های هنری، مراکز خرید، سینما، کافه ها، باشگاه ها، انتخاب گسترده ای از رستوران ها و چندین جشنواره محلی است. اگر شما ورزشکار هستند، محلی، امکانات ورزشی مختلف مدرن، مانند زمین های گلف، سالن های ورزشی، و یک تناسب اندام و مرکز آبزیان برای شما برای لذت بردن وجود دارد. پردیس LEURA در کوه های آبی، یکی از مقاصد گردشگری دیدنی و جذاب ترین و محبوب ترین استرالیا واقع شده است. وجود دارد بی شماری دقیقه جاذبه در فضای باز خارج از محیط دانشگاه: میراث جهانی ذکر شده پارک های ملی، معروف سه خواهر صخره، بوش پیاده روی، تور، whitewater قایق سواری، اسب سواری و بیشتر.

سیدنی پردیس - اجرایی مرکز کسب و کار

واقع در منطقه کسب و کار مرکزی این شهرستان، پردیس سیدنی دارای دولت از هنر، امکانات آموزشی و محیط آموزشی حرفه ای است. در محوطه دانشگاه، سالن مناطق در دسترس هستند برای دانش آموزان به نشستن، صحبت کردن، غذا خوردن و مطالعه با هم. این موقعیت ایده آل بدان معنی است که دانش آموزان در مرکز اتصال مسیرهای حمل و نقل هستند، ساخت آن آسان برای رفت و آمد به کلاس. بسیاری از گردشگری و ورزشی جاذبه های سیدنی، و همچنین خرید و سرگرمی حوزه به معنای واقعی کلمه در آستان دانشگاه. یک اقتصاد محلی پر جنب و جوش پر رونق بدان معنی است که پاره وقت دانش آموزان فرصت های شغلی متعددی نزدیک شده توسط، و همچنین دسترسی به هتل های بزرگ، سرمایه گذاری گردشگری و شرکت های حوادث.

اسکان - LEURA

دانشجویان در محوطه دانشگاه زندگی می کنند و دوستی مادام العمر با دانش آموزان از بیش از 40 کشور جهان است. این پردیس به عنوان یک هتل شبیه سازی شده با دانش آموزان بودن مهمانان و همچنین کارکنان، که بدان معنی است که آنها در جهان از مهمان نوازی غوطه ور اجرا کنید. دانش آموزان در اتاق های سبک به اشتراک هتل دوقلو زندگی می کنند، همه با حمام ensuite خصوصی، تلفن و 24/7 دسترسی به اینترنت Wi-Fi است. اتاق ها یک بار در هفته سرویس و همه لباس ارائه شده است.

اسکان - سیدنی

پردیس سیدنی غیر مسکونی است و دانش آموزان محل اقامت خود را امن. دانش آموزان به راحتی می توانید محل اسکان پیدا کردن به عنوان بسیاری از گزینه های در دسترس وجود دارد نزدیک.

مدرسه محل اقامت به درخواست (در صورت موجود بودن) تحت حفاظت دارد و یک پیاده روی 20 دقیقه ای، و یا با اتوبوس کوتاه از دانشگاه است. این محل اقامت در یک آپارتمان با 3 یا 4 اتاق خواب تک، به اشتراک گذاری با دیگر دانشجویان BMIHMS. شامل یک اتاق خواب مبله و سالن، آشپزخانه (با ظروف یکبار مصرف و ظروف)، تلویزیون و دسترسی به اینترنت. دانش آموزان برای دسترسی به امکانات لباس های شسته است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار جهانی

Campus تمام وقت July 2017 استرالیا سیدنی

این دوره برای متخصصان با تجربه که مایل به تغییر و یا افزایش فرصتهای شغلی یا حرفه ای خود را با مدرک کارشناسی مایل به مطالعات خود را به سطح دیگری طراحی شده است. این فراهم می کند یک مدرک مدیریت کسب و کار بین المللی است که باعث افزایش تیزهوشی برای مهمان نوازی جهانی و / یا خدمات سازمان طرز فکر. [+]

ورود به دوره مورد نیاز درجه صلاحیت سن مهارت در زبان انگلیسی صلاحیت مدیریت کسب و کار جهانی استاد 21+ 6.5 IELTS ((من) یا معادل آن) مدرک لیسانس شناخته (هر زمینه) چگونه کار می کند دوره کارشناسی ارشد ما این دوره برای متخصصان با تجربه که مایل به تغییر و یا افزایش فرصتهای شغلی یا حرفه ای خود را با مدرک کارشناسی مایل به مطالعات خود را به سطح دیگری طراحی شده است. این فراهم می کند یک مدرک مدیریت کسب و کار بین المللی است که باعث افزایش تیزهوشی برای مهمان نوازی جهانی و / یا خدمات سازمان طرز فکر. تمام کلاس ها در اجرایی غیر مسکونی ما مرکز کسب و کار در سیدنی برگزار شد. این مکان دارای مزیت اضافه شده از نزدیک به توپی از شرکت های بین المللی در استرالیا بودن، ارائه این شانس را به شبکه در حالی که شما خود را انجام مطالعات. واحد دوره خلاصه لیست زیر جزئیات هر یک از واحدها در دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار جهانی در سراسر 2 سال مطالعه. هر تلاش گرفته شده است برای اطمینان از دقت واحدهای اطلاعات و استادان گاهی تغییر دهید. دانشجویان فعلی همیشه باید به "سیستم اطلاعات دانشجویی و کارکنان" (SSIS) برای به روز کردن اطلاعات در استادان مراجعه کنید، نتایج و اقلام ارزیابی یادگیری. سال 1 سال 2 GBM901 جهانی طرز فکر روش تحقیق GBM914 سازمان جهانی GBM902 GBM910 بازاریابی در سراسر مرز (E) آگاهی GBM903 استراتژیک GBM911 کسب و انعطاف پذیر (E) GBM904 کارآفرینی و نوآوری GBM912 مذاکره... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت هتل بین المللی

Campus تمام وقت July 2017 استرالیا سیدنی

که با توجه به مطالعه کارشناسی ارشد این مهم است که به حساب اعتبار آن موسسه است. آن را به یک کارفرما نشان می دهد کیفیت آموزش دانش آموز را دریافت کرده است خواهد شد. کوه های آبی، استاد البته مدیریت هتل بین المللی در پاسخ به تقاضا از سازمان شرکت های بزرگ طراحی شده است. این است که برای پاسخگویی به نیاز برای حرفه ای ها با شرایط سطح بالاتر، و از افراد رقابتی که مایل به تسریع پیشرفت حرفه ای خود را. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت هتل بین المللی که با توجه به مطالعه کارشناسی ارشد این مهم است که به حساب اعتبار آن موسسه است. آن را به یک کارفرما نشان می دهد کیفیت آموزش دانش آموز را دریافت کرده است خواهد شد. کوه های آبی، استاد البته مدیریت هتل بین المللی در پاسخ به تقاضا از سازمان شرکت های بزرگ طراحی شده است. این است که برای پاسخگویی به نیاز برای حرفه ای ها با شرایط سطح بالاتر، و از افراد رقابتی که مایل به تسریع پیشرفت حرفه ای خود را. چگونه کار می کند دوره کارشناسی ارشد ما این دوره دانشجویان دوره کارشناسی و یا کسانی که مایل به توسعه مسیر شغلی خود، این فرصت را به منظور ارتقاء دانش مهمان نوازی و توانایی های خود را با مدرک تحصیلی بالاتر، که می تواند پیشرفت حرفه ای سرعت بخشیدن را قادر می سازد. آن است که در دانشگاه سیدنی با برخی از اجزای عملی در دانشگاه LEURA بیش از بلوک از 3/4 روز انجام انجام شده است. این مدرک کارشناسی ارشد منحصر به فرد ارائه سود اضافه شده از قرار دادن صنعت به عنوان بخشی جدانشدنی از برنامه درسی است. واحد دوره خلاصه لیست زیر جزئیات هر یک از واحدها در دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت هتل بین المللی در سراسر 2 سال مطالعه. شما می توانید خلاصه ای از یک واحد با کلیک بر روی لینک و یا نماد بازی را مشاهده کنید. هر تلاش گرفته شده است برای اطمینان از دقت واحدهای اطلاعات و استادان گاهی تغییر دهید.... [-]

ویدئو ها

Welcome to The Blue Mountains International Hotel Management School

تماس
آدرس محل سکونت
Blue Mountains International Hotel Management School
Leura Campus
No 1 Chambers Road

Leura, New South Wales, 2780 AU
آدرس محل سکونت
Blue Mountains International Hotel Management School
Sydney Campus
Level 4, 540 George Street

Sydney, New South Wales, 2000 AU