Avondale College of Higher Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1897 توسط منتظران ظهور کلیسای تاسیس، اوندیل به یک ارائه دهنده آموزش عالی منجر رشد کرده است، ترکیب عناصر از ایمان مسیحی با به طور مداوم بالا و استاندارد پیشرفت تحصیلی در یک محیط است که استقبال مردم از تمام جنبه های زندگی.

کالج اوندیل ارائه می دهد طیف گسترده ای از مقطع کارشناسی معتبر، کارشناسی ارشد و دوره های حرفه ای در دانشگاه دریاچه Macquarie و سیدنی. هدف این است که تجهیز دانشجویان به مهارت و تجربه لازم را برای پیشرفت در مشاغل آینده خود است. این است که با ترکیب نظریه و زندگی واقعی شرایط با ارائه دانش آموزان با چند فرصت عملی در سراسر دوره های خود را به دست آورد. یکی از مزایای که مجموعه اوندیل از هم جدا کلاس های کوچکتر است. استادان به راحتی می توانند خود را با هر دانش آموز اجازه می دهد آنها را به خیاط هر درس در راه است که بهترین مزایای کلاس به عنوان یک کل گرفت.

فارغ التحصیلان اوندیل را همواره بالاتر از میانگین ملی به کار گرفته شده و بسیار مورد توجه قرار به محل کار آماده، به عهد به تجربه یادگیری واگرا.

هدف اوندیل برای توسعه همه افراد-ذهنی، جسمی، اجتماعی و معنوی است. تیم از کارکنان و دانش آموزان سازماندهی چند در حوادث دانشگاه که اجازه می دهد همسالان دیگر خود را به فعال و متعهد باقی می ماند. چیزی برای همه وجود دارد؛ اوندیل هر دانش آموز در ورزش، فعالیت های اجتماعی و زندگی معنوی و روحانی درگیر می شود تشویق می کند.

شما گزینه ای به اقامت در خوابگاه به راحتی بر روی هر دو دانشگاه قرار دارد. در دانشگاه زندگی یک محیط حمایتی که در آن سفر علمی و اجتماعی خود را با دوستان از تمام نقاط جهان به اشتراک گذاشته فراهم می کند. کارکنان و دانش آموزان اوندیل با هم یک جامعه قوی، که به ندرت در دانشگاههای بزرگ وجود دارد تشکیل می دهد. همچنین بدان معنی است که شما می توانید به راحتی از بودن فقط چند دقیقه از اتاق خود را به کلاس ها، کافه تریا، سالن بدنسازی، امکانات ورزشی و یا فعالیت های سازمان یافته راه رفتن لذت ببرید.

اوندیل است به طور مداوم بهبود از طریق روش های آموزش خلاقانه و تحقیقات پیشرو لبه، در حالی که باقی مانده متعهد به ارزش های اصلی آن است. تعالی، معنویت، پرورش، خدمات و تعادل سنگ بنای توسعه اوندیل است. باید اوندیل را انتخاب کنید، آن را تضمین می کنند که شما خواهد شد حضور یک موسسه آموزش عالی پیشرو در یک جامعه ایمان تصدیق با فرصت های بزرگ برای رشد معنوی، جسمی و روانی، خدمات، و چشم انداز اشتغال بسیار عالی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت March 2018 استرالیا Cooranbong Wahroonga + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد دوره آموزش (MED) برای معلمان و رهبران مدرسه که مایل به تحصیل تحصیلات تکمیلی در آموزش و پرورش طراحی شده است. تمرکز خاص به نقش معلم مسیحی / مدیر در افزایش رشد اخلاقی و ایمان در یک زمینه آموزش و پرورش مسیحی داده شده است. [+]

کارشناسی ارشد دوره آموزش (MED) برای معلمان و رهبران مدرسه که مایل به تحصیل تحصیلات تکمیلی در آموزش و پرورش طراحی شده است. تمرکز خاص به نقش معلم مسیحی / مدیر در افزایش رشد اخلاقی و ایمان در یک زمینه آموزش و پرورش مسیحی داده شده است. کارشناسی ارشد آموزش و پرورش است به صورت یک درجه ترم و یا ترکیبی از ترم و پروژه و یا پایان نامه جزئی ارائه شده است. مطالعات انجام شده در پنج حوزه در دسترس هستند: مدیریت آموزشی مطالعات دینی و اعتقادی برنامه درسی و مطالعات آموزش TESOL (آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک دوم یا دیگر زبان) آموزش و پرورش ویژه مدت زمان یک سال تمام وقت یا معادل پاره وقت. پاره وقت دانش آموزان به طور معمول در نرخ دو یا سه واحد در هر سال پیشرفت. انعطاف پذیری اجازه می دهد تا دانش آموزان به هم، سریع، دوره خود را با در نظر گرفتن بیش از حد، و یا واحد کمتر در برخی از سال در صورت لزوم. امتیاز اعتباری هشت واحد در مجموع 48 امتیاز اعتباری نحوه تحویل واحد یا در حالت مخلوط یا کامل راه دور است. واحد حالت مخلوط از اجزای آموزش از راه دور و یک جلسه مسکونی در کالج اوندیل آموزش عالی (دریاچه مکواری پردیس)، یا سایر مراکز تعیین شده، در ماه جولای هر سال است. جلسه مسکونی فراهم می کند فرصت برای دانش آموزان به در قابل توجه دانش آموز مدرس و تعاملی میان دانشجویان نقش داشته باشد. دانش آموزان اطلاعات واحد و منابع از... [-]

کارشناسی ارشد در رهبری و مدیریت

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت 18  March 2018 استرالیا Cooranbong Wahroonga + {تعداد} بیشتر

چالش رهبری و مدیریت در انواع مختلف سازمان ها دشوار و پیچیده تبدیل شده است. تطبیق با سرعت در حال تغییر محیط کسب و کار را برای یک مجموعه پیچیده تر از مهارت ها و توانایی از رهبران و مدیران. [+]

چالش رهبری و مدیریت در انواع مختلف سازمان ها دشوار و پیچیده تبدیل شده است. تطبیق با سرعت در حال تغییر محیط کسب و کار را برای یک مجموعه پیچیده تر از مهارت ها و توانایی از رهبران و مدیران. ، نه برای سود سازمان های مرتبط با کلیسا و دیگر سازمان های نیاز به رهبری موثر با آگاهی از علوم اجتماعی و بدن در حال توسعه از دانش مربوط به مدیریت، رهبری و سازمان ها. یک استاد از رهبری و مدیریت در ارائه آموزش های پیشرفته در نظریه و عمل مدیریت، با تاکید بر ابعاد اخلاقی، اخلاقی و معنوی رهبری و مدیریت متمرکز است. مدت زمان یک سال و نیم تمام وقت یا معادل پاره وقت. پاره وقت دانش آموزان به طور معمول در نرخ سه یا چهار واحد در سال پیشرفت. امتیاز اعتباری دوازده واحد در مجموع 72 امتیاز اعتباری نحوه تحویل مخلوط روش یادگیری، استفاده از پلت فرم یادگیری آنلاین مودل، برای تحویل بسیاری از واحد های به تصویب رسید، شامل خارج از دانشگاه مؤلفههای آموزش و یک جلسه مسکونی در کالج اوندیل آموزش عالی (دریاچه مکواری پردیس)، یا سایر مراکز تعیین شده، در ماه جولای هر سال است. جلسه مسکونی فراهم می کند فرصت برای دانش آموزان به در قابل توجه دانش آموز مدرس و تعاملی میان دانشجویان نقش داشته باشد. استادان و هماهنگ کننده دوره در دسترس برای برقراری ارتباط با دانش آموزان از طریق تلفن یا ایمیل می باشد. عنوان استاد رهبری و مدیریت مخفف: MLM اعتباربخشی این دوره توسط آژانس کیفیت و استانداردهای... [-]

ویدئو ها

Every Day Will Count at Avondale

Experience It - Avondale - Designed For Life

تماس
آدرس پستی
Lake Macquarie campus,
PO Box 19

Cooranbong, NSW 2265 AU
آدرس محل سکونت
Lake Macquarie campus,
582 Freemans Dr

Cooranbong, New South Wales, NSW 2265 AU
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
Sydney campus,
185 Fox Valley Rd

Wahroonga, New South Wales, NSW 2076 AU