Australian National University - College Of Asia & The Pacific

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در قرن آسیا که در آن ما زندگی می کنند، کالج ANU از آسیا و اقیانوسیه یکی از مراکز پیشرو در جهان برای تدریس و پژوهش در منطقه است - ما می خواهیم کار بوده ام در از قرن قبل از.

این کالج دارای ریشه های آن را در مدرسه تحقیقات دانشگاه مطالعات اقیانوس آرام و دانشکده زبان های شرقی، در سال 1946 و 1952 به ترتیب تاسیس شد. مدرسه تحقیقات یک موسسه موسس ANU، تاسیس به درایو تعامل و درک درستی از آن محله استرالیا، و همچنین تأسیس دانشگاه به عنوان یک مرکز جهانی از برتری در پژوهش، آموزش و نفوذ در آسیا و اقیانوس آرام بود. دانشکده زبان های شرقی به آموزش دیپلمات ها و خدمتگزاران مردم در چین، و بعد از ژاپنی، اندونزیایی و مالایی تاسیس شد. ده سال بعد، مدرسه شد زمین شکستن دانشکده مطالعات آسیایی، دانشکده اولین و تنها در یک دانشگاه استرالیا اختصاص داده شده به یک تخصص منطقه ای است.

در سال 1968 مطالعات آسیا و اقیانوسیه در ANU پررونق بود. ثبت نام در اندونزی کسانی که در فرانسه پیشی گرفته بود، و کتابخانه دانشگاه تا به حال ساخته شده یکی از بهترین مجموعه های آسیایی در جهان است. تحسین جهانی برای دانشکده در سال 1971 صورت گرفت، زمانی که آن میزبان کنگره بین المللی خاورشناسان، با حضور 1،200 کارشناسان بین المللی.

تخصص آموزش و برتری علمی اند شالوده مطالعات آسیا و اقیانوسیه در ANU از این روزهای اولیه بوده است. دانشگاه مفتخر است تا در میان کارکنان آموزش سابق خود سر جان کرافورد، یک پیشگام در ساخت یک جامعه اقتصادی و سیاست آسیا و اقیانوسیه شامل؛ AL باشام، نویسنده از آنچه امروز معرفی به طور گسترده استفاده می شود به تمدن هند باقی مانده است؛ استفان ورم، متخصص درجه نخست در جهان در زبان گینه نو؛ و هدلی بول، یک پژوهشگر کلیدی در روابط بین المللی است.

از این متفکرین و پایه های قوی، کالج امروز رشد کرده است به میزبانی بزرگترین مجلس خبرگان منطقه در جهان انگلیسی زبان است. ما وسیع ترین طیف وسیعی از دوره ها در آسیا و اقیانوسیه در استرالیا، و ارائه بیشترین تعداد برنامه های زبان آسیا و اقیانوسیه. رسیدن به منطقه و جهان، کالج مرکز برای استرالیا و تعامل فکری با جوامع، فرهنگ ها، اقتصاد و جهان تفکر آسیا و اقیانوسیه است.

در میان کالج های علمی دانشگاه، کالج ANU از آسیا و اقیانوسیه منحصر به فرد برای تمرکز منطقه ای آن باقی مانده است. اما، بر خلاف اکثریت بزرگی از دیگر قوای جغرافیایی اختصاص داده شده در سراسر جهان، کالج را حفظ کرده است تعهد به قدرت انضباطی، به خصوص در علوم سیاسی، اقتصاد، تاریخ، انسان شناسی، حقوق، باستان شناسی و زبان شناسی، با جایگاه دلخواهی بین المللی در تمام این رشته.

ساخت و ساز در تاریخ قابل توجه ما، امروز کارکنان آموزش ما هنوز هم شامل دانشگاهیان برجسته بین المللی به عنوان رهبران در این زمینه خود به رسمیت شناخته شده - از جمله پروفسور هیو سفید، تحلیلگر برجسته استرالیا در استراتژی و هوش. استاد هیلاری چارلزورث، کارشناس مشهور جهانی در حقوق بین الملل و حقوق بشر؛ و پروفسور نیکلاس ایوانز، یک متخصص زبان شناسی منجر که در حال کار خستگی ناپذیر نجات زبان در خطر انقراض در سراسر جهان.

با تمرکز کالج در آسیا و اقیانوسیه بیشتر مربوط نسبت به گذشته از، ANU است مسلما بهترین مکان برای آماده سازی نسل بعدی از متخصصان منطقه ای برای چالش های این قرن، و محل استرالیا در آن است.

مکان ها

کانبرا

The Australian National University

Address
The Australian National University
ACT 0200 کانبرا, سرزمین پایتخت استرالیا, استرالیا