Fachhochschule Salzburg University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه علم کاربردی زلزبورگ

در دانشگاه علمی کاربردی سالزبورگ 2700 دانشجو در رشته های مهندسی ، تجارت و علوم اجتماعی شامل گردشگری ، مدیریت بازرگانی و کار اجتماعی ، طراحی ، رسانه آموزش می بینند.

ما با موسسات شریک در اروپا، امریکا، آسیا و استرالیا در پروژه های بین المللی و همچنین اعطای جایزه اساتید و دانشجویان همکاری می کنیم. دانش آموزان علاوه بر مطالعات خود می توانند شبکه هایی را برای حرفه های حرفه ای بعدی در دانشگاه علوم کاربردی سالزبورگ ایجاد کنند. همه سالن ها و آزمایشگاه های ما تجهیزات پیشرفته ای را ارائه می دهند. مکانهای ما - پردیس اورستین، پردیس کوچل، بیمارستان دانشگاه سالزبورگ و بیمارستان کاردینال شوارتزنبرگ - در یکی از زیباترین مناطق جهان قرار دارند.

شایستگی تحقیق بالا

دانشگاه علم کاربردی زلزبورگ بر روی تحقیقات کاربردی به خصوص در زمینه فناوری اطلاعات، کسب و کار تمرکز دارد

برنامه های نوآورانه و بین رشته ای

ما برنامه های آموزشی منحصر به فرد ارائه می کنیم که تکنولوژی، محتوای، هنر و جنبه های تجاری را ادغام می کند. دانش خاص دامنه با مهارت های اجتماعی تکمیل می شود.

ارتباطات صنعت عالی

ما روابط نزدیک با شرکت های پیشرو منطقه ای و بین المللی داریم. قرار دادن حرفه ای و تجربه پروژه بخش مهمی از مطالعات ما است. دانشگاه علم کاربردی سالزبورگ با شرکت ها همکاری می کند. درصد زیادی از استادان ما نیز در دنیای کسب و کار فعال هستند.

زیرساخت پیشرفته

تجهیزات آزمایشگاهی دولت پیشرفته ایده آل برای ذهن خلاق را فراهم می کند و از روش های پیشرفته تدریس پشتیبانی می کند. هر دو پردیس می توانند توسط قطارهای محلی یا اتوبوس ها به مقصد برسند. مرکز شهر زیبا در سالزبورگ تنها چند دقیقه سوار است. ما همچنین فرصت های مسکن در مکان های ما را داریم.

برنامه ها

برنامه های کارشناسی

فن آوری محصولات جنگلی

برنامه های کارشناسی ارشد

پردازش تصویر و سیگنال کاربردی | فن آوری محصولات جنگلی

آمار سریع

  • در سال 1995 تأسیس شد
  • تعداد برنامه ها: 18 لیسانس، 12 استاد
  • تعداد دانش آموزان: 2.673
  • تعداد کارمندان تدریس و پژوهش: 1.273

مکان ها

سالزبورگ

Address
Puch/Urstein Campus: Campus Urstein Süd 1
A-5412 سالزبورگ, سالزبورگ, اتریش

سالزبورگ

Address
Kuchl Campus: Campus Kuchl, Markt 136a
A-5431 سالزبورگ, سالزبورگ, اتریش