Webster Vienna Private University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه وبستر با داشتن پردیس خانگی خود در سنت لوئیس ، یک موسسه جهانی است که متعهد به ارائه تجربه های یادگیری با کیفیت بالا است که دانشجویان را برای شهروندی جهانی و تعالی فردی تبدیل می کند. وبستر که در سال 1915 تأسیس شد ، برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و MBA و همچنین شبکه جهانی بیش از 100 پردیس در 8 کشور (اتریش ، چین ، غنا ، یونان ، سوئیس ، تایلند ، هلند ، ایالات متحده) را در 4 کشور ارائه می دهد. قاره ها. جمعیت دانشجویی 20 هزار به علاوه آن تقریباً 150 ملیت را تشکیل می دهد. وبستر یکی از متنوع ترین و جهانی ترین دانشگاه های جهان است.


Webster Vienna Private University (WVPU) در سال 1981 تأسیس شده است. Webster Vienna تنها دانشگاه معتبر دو طرفه در اتریش است ، هم دارای اعتبارنامه کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده و هم دارای اعتبار دانشگاه خصوصی از وزارت آموزش و پرورش اتریش. WVPU برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در تجارت را ارائه می دهد

ارزشهای اصلی Webster Vienna شامل تعالی در تدریس ، ترکیب نظریه و تمرین ، اندازه کلاسهای کوچک (حداکثر 25 دانش آموز) و آموزش دانش آموزان برای یادگیرندگان مادام العمر مستقل برای شرکت در یک جامعه بین المللی به طور فزاینده است.

اعتبارسنجی
- دانشگاه وبستر توسط کمیسیون آموزش عالی در ایالات متحده معتبر است. اعتبارنامه ، که برای اولین بار در سال 1925 اعطا شد ، شامل مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در همه مکان های سراسر جهان است که دانشگاه برنامه هایی را ارائه می دهد.
- از سال 2001 ، توسط وزارت علوم و تحقیقات فدرال اتریش (bm: wf) به عنوان یک دانشگاه خصوصی اتریش.
- از سال 2008 ، توسط ACBSP (انجمن دانشکده ها و برنامه های کسب و کار دانشگاهی) اعتبار برنامه های تجاری وبستر
- عضو EFMD (بنیاد اروپایی توسعه مدیریت) و AACSB (مجمع دانشگاهی دانشکده های تجاری دانشگاهی)

مکان ها

وین

Address
Webster Vienna Private University
Palais Wenkheim
Praterstrasse 23
A-1020 Vienna
Austria

1020 وین, وین, اتریش