WU - Vienna University of Economics and Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره WU

WU یک دانشگاه مشهور اقتصادی از تجارت و اقتصاد در وین ، اتریش است. WU چشم انداز بین المللی دارد و به طور جدی در تلاش است تا مسئولیت های اجتماعی خود را به عنوان یک نهاد آموزشی برای رهبران فردا عملی کند.

آنچه WU را جدا می کند

اگر تصمیم دارید که در WU تحصیل کنید ، نه تنها یک تحصیلات خوب تحصیلی را دریافت خواهید کرد ، بلکه مدارک لازم و آمادگی لازم را برای مسئولیت پذیری در تجارت و جامعه نیز به دست خواهید آورد. دانشجویان WU مجموعه مهارت های متنوعی را که برای کمک به مواجهه با چالش های اقتصادی ، اجتماعی ، حقوقی و زیست محیطی زمان ما به دست می آورند ، کسب می کنند.

3 اعتباربخشی: EQUIS ، AACSB و AMBA

استانداردهای با کیفیت بالا WU توسط اعتبارنامه بین المللی سه گانه آن توسط EQUIS ، AACSB و AMBA ، سه ارائه دهنده معتبر بین المللی اعتبار در دانشگاه های تجارت و اقتصاد تأیید شده است. کمتر از 1٪ دانشگاه های سراسر جهان می توانند مدرک معتبر اعتبار سه گانه توسط EQUIS ، AACSB و AMBA ، سه آژانس معتبر معتبر را کسب کنند. WU یکی از تنها شش دانشگاه در جهان آلمانی زبان است که به این گروه از مدارس اختصاصی تعلق دارد.

134731_BBE-Programm-Kern.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

آموزش عالی و تدریس محور پژوهش

WU محل زندگی محققانی است که در رشته های خود جزو بهترین ها هستند. دانش آموزان ما از فعالیت های تحقیقاتی WU نیز بهره مند می شوند ، زیرا دوره های تدریس شده در WU آخرین یافته های تحقیق را به دست می آورند تا اطمینان حاصل کنند که دانش و مهارت های WU به دانشجویان خود می آموزد برترین و به روز است.

WU نوآوری را در آغوش می گیرد

نوآوری در WU یک سنت دیرینه دارد. WU دانشگاهی است که نه تنها روندهای فعلی را به رسمیت می شناسد بلکه آنها را در آغوش می گیرد. نوآوری های اخیر در WU شامل ایجاد مؤسسه تحقیقاتی در زمینه رمزنگاری است. این بخش از تحقیقات جدید بر فناوریهای blockchain ، دیجیتالی شدن و آینده اینترنت متمرکز است.

100 کشور: یک محیط بین المللی

وین یک کالج دانشجویی بسیار بین المللی را به خود جلب می کند و WU دارای 23000 دانشجو از بیش از 100 کشور است. WU همچنین دارای یک دانشکده بسیار بین المللی است. شما به عنوان یک دانشجو ، از تجربیات جامع معلمان ما در دانشگاه های معتبر در سراسر جهان بهره مند می شوید. همه اینها به محیط کاملاً بین المللی WU برای ارائه کمک می کند.

134732_DSC03359_Andi_Kapounek.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

250 دانشگاه شریک: یک شبکه جهانی

آیا شما علاقه مند به گذراندن یک ترم در خارج از کشور هستید ، مثلاً لندن یا شانگهای؟ شبکه WU با حدود 240 دانشگاه شریک در سرتاسر جهان ، دانشجویان کارشناسی ما را در دانشگاههای مشهور اروپا مانند دانشکده بازرگانی کپنهاگ یا دانشگاه بوکونی و همچنین مدارس برجسته در آسیا ، استرالیا و آمریکای شمالی و جنوبی فرصت تبادل می دهد.

134729_RaimoRudiRumpler-1440.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

پشتیبانی شغلی

مرکز شغلی ZBP WU خدمات مشاوره ای و حمایتی را به دانشجویان ارائه می دهد تا به آنها کمک کند تا حتی قبل از فارغ التحصیلی شغل جذاب خود را پیدا کنند و از پیشرفت شغلی خود نیز پشتیبانی کنند. هر سال ، مرکز کاریابی بیش از 2،000 آگهی شغلی ارسال می کند. این به عنوان یک نقطه تماس قابل اعتماد است که شما را در اولین قدم به سمت حرفه رویایی خود کمک خواهد کرد. WU با تأسیس مرکز کارآفرینی WU ، اخیراً WU تأکید ویژه ای روی استارتاپ ها و فرصت های شغلی جذاب در اختیار کارآفرینان گذاشته است. تأسیس این مرکز به روشنی نشان می دهد که WU نوآوری و تفکر کارآفرینی را مهارتهای اصلی آینده می داند. مرکز کارآفرینی WU قطب دانشگاه برای کلیه دانشجویان علاقمند به شروع کار خود است.

ارتباط طولانی مدت

فارغ التحصیلان بخش مهمی از جامعه WU هستند. از طریق یک شبکه بین المللی با مراکز مختلف در سراسر جهان ، وقایع مربوط به شبکه ، بحث و گفتگو با پانل ، و یک خط مستقیم برای رشته تحصیلی شما - فارغ التحصیلان برای تمام عمر با WU در تماس باشید.

134730_RaimoRudiRumpler-6240_Studentlife.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

مکان ها

وین

WU (Vienna University of Economics and Business)

Address
WU Vienna University of Economics and Business
Welthandelsplatz 1
1020 Vienna

1020 وین, وین, اتریش
وب سایت
تلفن
+43 1 313360

اعتیار سنجی ها